CNN KÜRT

Pazartesi Akşamı Hande Fırat’ın sunduğu bir program izledik. Program CNN Türk’te mi yoksa Roj TV’de mi yapılıyordu anlamak mümkün değildi!
Program Konuğu PKK Narko-Terör örgütünün Siyasi kuruluşu olan BDP’nin Eşbaşkanı Demirtaş idi.
Demirtaş denen çocuk, partisinin aldığı %4 lük bir oyla %96’yı teslim almış ve zafer kazanmış komutan gibi oturuyor, Türkiye’ye nizam veriyor, 25 Eyalete bölüyor, PKK katillerini müdafaa ediyor, karakol yapılmasına karşı çıkıyor, Türkiye’nin sistemini değiştiriyor, ara sıra hükümet dâhil tüm
Türk Milletini tehdit etmekten geri durmuyordu.

Erdoğan’ın Akil Adamlarından Hüseyin Yayman ise, yavan-yavan çanak sorularla, Demirtaş’ın önünü açmaya çalışıyordu! Cumhuriyet Ankara Temsilcisi Çakırözer sadece görüntüyü tamamlayan bir obje gibi oturuyordu!

Bir an için düşündüm;
Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Türk Milleti, Selahattin Demirtaş’a-Hande Fırat’a-Hüseyin Yayman’a-Utku Çakırözer’e ne kötülük yaptı acaba?
Bir insan, üstelik sorumluluk taşıyan bir insan, üzerinde “Ankara Temsilcisi” sıfatını taşıyan bir insan kendi programında, ülkesinin hakarete uğramasına, bölünmesine yol açacak konuşmalara nasıl geçit verir? Niçin bu kuklaya, sorulması gereken soruları sormaz?

Bir insan, 54 bin insanımızın ölümüne sebep olmuş, ülkenin ve çocuklarımızın 400 Milyar Dolarını çalmış, Avrupa’nın en büyük uyuşturucu çetesini kurup on binlerce genci zehirlemiş eli kanlı bir katilin, yabancı ülke istihbarat örgütlerinin maşalığını yapmış bir satılmışın “itibarlı” hale getirilmesi için nasıl çanak tutabilir?

Öcalan’ın militanına şu soruları sormak aklınıza mı gelmedi, yüreğiniz mi yetmedi, patronunuz mu izin vermedi, AKP’ mi korkuttu;
*Madem barış-demokrasi diyorsun, be adam niçin 54 bin insanın ölümüne sebep oldunuz?
*Şehit olan Asker-Polis-Bebek-Yaşlı insanlar, yöre insanına hizmet için oraya gidip öldürülen doktor- hemşire –öğretmen-mühendis-işçilerin hesabını kim verecek?
*Yıllarca beyinlerini yıkadığınız ve dağlarda ölüme-açlığa terk ettiğiniz Kürt delikanlılarının hesabını kim verecek?
*Beyni kullandığı eroin sebebiyle çalışmaz hale gelen Öcalan’ın “Yoğunlaştırma Evlerinde” tecavüz edip öldürttüğü Kürt kızlarının hesabı ne olacak?
*Uyuşturucu ile zehirleyip öldürdüğünüz gençlerin hesabını kim verecek?
*Sizin tüm işlediğiniz bu insanlık suçlarına rağmen, hala sizlere yüreğini açan Türk Milletine bir özür borcunuz yok mu? Siz hiç utanmaz mısınız?

Öldüreceksin, yakacaksın, yıkacaksın, keseceksin, elektrik-su parası ödemeyeceksin, devlete bir kuruş vergi vermeyeceksin, kadını köle gibi kullanacaksın, Kürt kökenli vatandaşlarımızı ağa-şeyh-aşiret olup yıllardır sömüreceksin, kaçakçılık yapmak için askere saldıracaksın ve yüzün kızarmadan kendini haklı çıkarıp, Türk Milletinden toprak isteyeceksin!
Üstelik Türk Tarihini-Türk Milletini aptal yerine koyup, “biz bölünmek istemiyoruz-beraber yaşamak istiyoruz” masalına inanmamızı bekleyeceksin…

Bak Selahattin Demirtaş;
İmralı’ya gittiğinde bunları aynen önderine de anlat.
Sizler Erdoğan ile Hakan Fidan ile, Barzani ile, ABD ile, İngilizler ile anlaşmış olabilirsiniz. Sizin bu anlaşmalarınız Türk Milletini hiç bağlamaz. Yırtar atarız bu anlaşmayı, tıpkı Sevr’i yırttığımız gibi.
Beraber mi yaşamak istiyorsunuz? Tamam, elinizdeki silahlarla birlikte Türk Yargısına teslim olun. Suçlu olanlar yargılansınlar, hesaplarını versinler.
O zaman başımızın üstünde yeriniz var.
Bunu istemiyor musunuz?
O zaman ya Barzani amcanızın ya da Obama babanızın yanına gideceksiniz.
Ya da bugüne kadar yaptığınız gibi kahpece, mayınlarla bombalarla Türk Milleti ile savaşacaksınız.
Yetti artık. Türk Milletinin bugünkü nesli bu ihanet çemberini kırmakta ve çocuklarımıza tertemiz bir Türkiye bırakmakta kararlıdır. Bu nesil tamamen yok olma pahasına, dış destekli bu Kürtçü-Bölücü tuzağı, beraber yaşamayı seçen Kürt kardeşlerimizle birlikte yok edecektir.

Türk Milletinin gücünün ne olduğunu, sizin dış destekçiniz emperyalist devletler de bilir, dedeleriniz de bilir.

Televizyonlarını-gazetelerini-medya kuruluşlarını birer PKK yayın organı haline getirip, Türk Milletinin kafasını karıştıranlarla da çok esaslı bir hesaplaşmamız olacak…
Sağlık ve başarı dileklerimle 31 Temmuz 2013
Rifat Serdaroğlu

One thought on “CNN KÜRT

 1. Selamlar, CNN Kürt proğramını bende izledim yazıklar olsun, Demirteş’a gelince adam yapılan anlaşmalar gereği doğruyu söylüyor,
  Başkanlık sisteminin bir parçası da eyalet sistemi bunu destekleyen büyük şehirler yasası meclisten geçti ve cumhur başkanı onayladı.
  yakın tarihte valiler de protokol insanı olarak pasifleştirilecek, seçilen belediye başkanları da valilik görevinide üslenecek ve belediye meclidleri de eyalet meclisleri olarak işlev kazanacak ve yasa yapıcı duruma gelerek sistem planlandığı şekilde işlevini yerine getirmeye başlayacak, başka bir deyişle Başkanlık sistemi türkiye’yi parçalara bölecekTürk milletin,
  Türk kimliği, Kürt Kimliği rafa kalkacak, dini kimlik öne çıkarılacak bir adım ötede de parçalanma ABD, AB, Barzani ve KATİL Öcalın ve işbirlikcisi müktedir kişi tarafından yerine getirilmiş olacak, Ne Mutlu Türküm diyene de büyük yaptırımlar uygulanacak,
  Çözüm meclisteki, CHP ve MHP nin anayasa değişikliklerinde dik durabilmesi esas mesela olası referandum da Türk milletinin dik durabilmesi, biz ikinci kurtuluş savaşını yapabilirmiyiz? Bunda şüphem var
  NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE….

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s