DOĞU PERİNÇEK VE DEVLET BAHÇELİ!

Allah bir kulunu rezil etmek isterse önce hafızasını, sonra da aklını alırmış!
Perinçek ve Bahçeli’nin durumları tam da buna benziyor!
AKP ve önderleri için yıllarca söylemedikleri kötü söz, her biri cinayet sebebi sayılacak hakaret ve küfür kalmadı! Sonunda herhalde hafızaları sıfırlandı ki, tüm dediklerini yalayıp yuttular, unuttular!
Şimdi de tam tersini söylüyorlar, Saray’ın kavuğunu sallayıp, tüm alemi kendilerine güldürüyorlar!

Perinçek-Bahçeli iş birliği, özellikle gençlerin çok dikkatle izlemesi gereken bir acayip olaydır.
Biri, sözüm ona Türk Milliyetçiliğinin, diğeri Türk solunun-sosyalizmin sözüm ona siyasetteki temsilcileri olduklarını iddia ederler!

Biri PKK önderi Öcalan’ı Suriye’deki terör kampında ziyaret edip, PKK bayrakları altında PKK militanlarını selamlamış ve Öcalan ile sarmaş dolaş resimler çektirmiş profesyonel bir provokatördür.
Diğeri İmralı’da-Oslo’da-Kandil’de-Habur’da Türk Devleti yetkilileri ile PKK Baronlarını görüştüren Erdoğan’ı ve AKP Hükümetlerini “Vatan Hainliği” ile suçlayıp, kürsüden idam urganı atan yalnız bir adamdır…

Türkiye’de Cumhuriyet değerlerinin teker-teker çiğnendiği, hukuk devletinin yok edildiği, anayasanın sürekli ihlal edildiği, kişi hak ve özgürlüklerinin askıya alındığı, MİT operasyonuyla kontrollü darbelerin yapılıp KHK’lerle ülkenin yönetildiği, en önemlisi T.C Devletinin verdiği tapuların mahkeme kararı olmadan delindiği, eğitimin şeriat kurallarına göre şekillendirildiği bu ortamda;
Perinçek, “Türk Yargısı son 50 yılın altın devrini yaşıyor”,
Bahçeli, “Olağanüstü Hal devam etmelidir”, diyebiliyorlar…

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 1. Yardımcısı Bahçeli, 2. Yardımcısı ise Perinçek olacak gibi görünüyor!

Herkes kendi vicdanında şu sorulara yanıt aramalıdır;
-Bahçeli, daha dün Oslo-Kandil-Habur-İmralı uşakları deyip, AKP liderlerini vatan haini ilan ederek, kürsüden “İdamlık Urgan” atmadı mı?
Şimdi ne oldu, önüne ne kondu, kendisine ne gösterildi de “Vatan Haini” dediği kişilerle kucak kucağa oldu?
Bahçeli, dün mü doğru söylüyordu, bugün mü doğru söylüyor? Yarın ne söyleyecek?

-Perinçek’in son genel seçim kampanyasında ve sonraki yazılarında Erdoğan ve AKP için neler söylediği, neler yazdığı ortada durmuyor mu?
Ne oldu, nasıl ikna edildi ne aldı ne verildi de Türk Milletinin “Adalet” diye haykırdığı bugünde Perinçek AKP yargısına methiyeler düzebiliyor?
Perinçek, dün mü doğru söylüyordu, bugün mü doğru söylüyor? Yarın ne söyleyecek?

Sağlık ve başarı dileklerimle 29 Haziran 2017
Rifat Serdaroğlu

5 thoughts on “DOĞU PERİNÇEK VE DEVLET BAHÇELİ!

 1. ​ Sayın Serdaroğlu Merhaba . Geçmişte sizinle aynı siyasi görüşte olmadığımız halde bugün yüreklerimiz ve beynimiz aynı duygu ve düşünce içinde. Bugünkü yazınızda bahsettiğiniz şeylere bende çok hayret ediyorum. Perinçek ‘in yaptığını anlıyorum çünkü o rüzgar gülü gibi ama onun partisine kaydolan emeklı subaylara aklım ermiyor.Gerçi askerler de artık Atatürk’ün .askeri değil ki.Kimi FETÖ ‘cü kimi de Perinçek tarafından. Bahçeli ‘liye gelince nasıl bir döneklik. Erdoğan’la biribirlrine öyle laflar söylemişler ki Anadolu’da dedikleri gibi ” ota katsan at yemez yala katsan it yemez “.Maşallah ne mide var ki yalayıp yuttular.. yazılarınızı her gün okuyorum elinize yüreğinize sağlık. Esen kalın.. Zehra Top Emekli Müfettiş

  *Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene, Çünkü cahil ne gelirse söyler diline.”(La Edri) Umutlarımız solmasın :))) ZT*

 2. merhaba sayın büyüğüm.bir ahbabım vasıtasıyla gelen yazılarınzı aşağı yukarı hergün okuyorum. ama bu yazınıza kesinlikle katılmıyorum.ben çocukluğumdan beri ülkücüyüm ve uzun zamandırda tam zıt olmasın a rağmen doğu beyin yazılarını okuyorum.tam anlamıyla katılmasamda birçok doğru tesbitleri olduğunu okuyor ve görüyorum. affınıza sığınarak bizlerin kişilere değil çıkardıkları fikirlere bakarak o konu lar hakkında doğru yadayalan dememiz gerektiğine inanıyorum.bozuk saat bile günde iki kez doğruyu gösteriyor.ellerinizden öperim.selçuk ektaş

 3. Sayın Rıfat Serdaroğlu yazılarınızı düzenli olarak her gün takip ediyor ve büyük bir beğeni ile okuyorum.
  Gerçekten her ikisini de tanıyamıyorum. Neden böyle değiştiklerine anlam veremiyorum. Hakikaten neden böyle değiştiklerini milletin huzurunda açıklayabilseler ( özellikle Sayın Devlet Bahçelinin bu kadar değişebileceğine inanamıyorum.Uzun süredir kafa yoruyor ancak bir türlü değişme sebeplerini bulamıyorum.) herkes gibi ben de gerçekleri anlayabileceğim. Bu davranışlarında bizim bilemediğimiz ve aklımıza gelmeyen başka sebepler mi var?
  Saygılarımla.

 4. Doğru önceden akp ye çok laf etti Doğu bey. Sizin de eskiyi takip edip yeniyi anlamlandıramyacak kadar bunadığınızı da bu satırlardan çıkarabiliyoruz. Dün akp her konuda batı kuklasıyken bugün en azından (yolsuzluk, adam kayırma, israf hariç tutarak) muhalefetin abd emriyle kol kanat gerdiği pkk ve fetö ile mücadele ediyor, muhalefetin itirazına rağmen abd ye karşı ülke savunmasını güçlendiriyor (hataları hala var ama kötünün iyisi diyelim artık). Muhalefete kalsa ne pkk ile ne fetö ile mücadele edilmesin. Bu durumda siz hangi kategoriye dahilsiniz? Akp gitsin evet ama kim gelsin. Vatan partisi Atatürk çizgisine bu kadar çekebildi deliğe süpürülen akp yi, siz ne yaptınız?

 5. Sn.Serdaroğlu yaklaşık iki yıldır sizi takip ediyorum. Yazılarınızı çok beğenerek okuyorum.Çoban Ateşi oluşumunu Parti çalışmasına dönüştürme çabanızı yakından takip ediyorum.Yazılarınıza yapılan yorumları da okuyorum siz yazılarınızda daha nasıl anlatacaksınız ki bu insanlar anlayabilsin ?Küçük düşünen beyinler kişileri orta düşünen beyinler olayları büyük düşünen beyinler sistemi tartışır. Siz ülkemiz elden gidiyor diyorsunuz onlar A parti B parti diyor.İzmirden çoban ateşine odun atanlara Selam olsun .

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s