13 December, 2021 04:29

DOĞRU PARTİ NEDEN KURULDU (1)

Türkiye’de 116 parti var. Bugün itibarıyla 20 adedi seçime katılma hakkına sahip. Bu 20 partiden 15’i ise sadece tabela partisi konumunda. Ne teşkilatları var ne dayandıkları bir oy tabanı! Çoğunun, ülkedeki sandık sayısı kadar oyu yok! Hiçbiri tek başına seçime katılamaz.
DOĞRU Parti şu ana kadar 62 İl ve İlçelerinde görevlendirme çalışmalarını tamamladı. İlçe ve İl kongrelerini büyük katılımlarla yapıyor. Önümüzdeki ay sonunda yapacağı Büyük Kongresiyle de “Seçime Katılma Hakkını” kazanmış partiler arasında yerini alacak. Hem de tüm engellemelere, provokasyonlara rağmen, sadece Türk Milletinin verdiği güç ve destekle bu hakkı almış olacak.

Türkiye gerçeklerini, yakın tarihini, emperyalist ülkelerin Türkiye üzerindeki planlarını, dünya ve bölge siyasetini inceleme ve öğrenme fırsatını bulamayan dostlarımız bize hep şunu sorarlar;
“Bu kadar parti varken, neden siz de bir parti kurdunuz?”

DOĞRU Partinin Kurucular Kurulunda aldığı kararı şudur;
“Hiçbir DOĞRU Partili, makamı ne olursa olsun asla Türk Milletine yalan söylemeyecektir! Bu suçu işleyenin, parti ile ilişkisi derhal kesilir.”
Açıklamalarımızı bu bakışla değerlendirmenizi rica ediyoruz.

DOĞRU Parti Neden Kuruldu?
-Mevcut muhalefet partilerinin hiçbiri ne tek başlarına ne de kısmi ittifaklar kurarak, AKP’yi seçimde geçemezler! Genel Seçimler-Yerel Seçimler-Referandumlar olmak üzere, son 15 seçimde geçemedikleri gibi!
Eğer Türk Devleti, İhvancı Yobazlar eliyle, emperyalist kurguyla çökme noktasına getirilmişse, eğitim tarikat-cemaatlere teslim edilmişse, Merkez Bankasının dibi delinmişse, ülkemiz kaynakları 9 Milyon Suriyeliye peşkeş çekilip, demografik yapımız tahrip edilmişse, devlet bizzat AKP tarafından soyuluyorsa, baş suçlu AKP’dir. Ama AKP kadar, muhalefet partileri de engelleme ve halkı bilgilendirme görevini yapmadıkları için suçludur.

AKP’ye kurucu üye olan, tek oğlunun nikah şahidi olarak Erdoğan’ı seçen, Türk Amirallerine “ZEVZEK” diyen, cemaat ve istihbarat örgütleriyle ilişkileri şaibeli olan, tutuklanan 80-85 yaşındaki Orgeneraller için tek laf etmeyecek,
İYİ Parti lideri mi, AKP’yi sandıkta yenecek?

Tüm dünya parlamentolarında “YASAKLANMIŞ” etnik milliyetçilik tartışmalarını TBMM’ne taşıyacağını söyleyen, PYD terör örgütü sayılamaz diyen, Atatürk’ün “Dersim Katliamcısı” olarak suçlanması yanlışını savunan, Türk Devletine “ŞEREFSİZ” diyen Ahmet Kaya ile helalleşeceğini söyleyen fakat haksız yere tutuklanan Atatürkçü Paşaları savunmayan CHP lideri mi AKP’yi sandıkta yenecek?

Ülkesini karşılıksız seven insanlar olarak bu gerçekleri görmezden mi gelecektik?
Susup, kenarda durup Türk Milletinin yeni bir maceraya sürüklenmesini mi bekleyecektik?

İşte DOĞRU Parti, Cumhuriyetin değerlerini yeniden Türk Devletinde hakim kılmak, “Türk Devletinin Türk Milletinin Türk Ordusunun, Demokrasi ve Özgürlüklerin düşmanı” olan AKP’yi demokratik yolla sandığa kilitlemek, hesap sormak ve emperyalist tuzakları bozmak için kurulmuştur.
Bizler, siyasi beklentilerimizi vatan sevgilerimizin ve aklımızın altına almayı başarmış kişileriz. Bizler, 2021 yılının silahsız Kuvvacılarıyız. Tek önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’tür…

CHP ve İYİ Parti, ikisi de Cumhuriyetin önemli kurumlarıdır. Örgütler ile yöneticileri arasında milli konularda farklı düşünceler vardır. Gövde ile baş arasında milli konularda faklı düşünceler hakimdir.
Tabii ki, bunlarla ülke yararına ittifak da yapılır, destek de verilir.
Tek şartla; Atatürkçü çizgiden ve Milli menfaatlerimizden bir milimetre ayrılmamaları şartıyla.

DOĞRU Parti, mayasında haram bulunan televizyon programlarına KATILMAZ!
İngiliz tefecilerinin televizyonlarına da KATILMAZ!
Diğer televizyonlara da, Büyük Kongresinden sonra katılacaktır.
Biz Türk Milletinin ayağına gidiyoruz ve örgütleniyoruz. Tıpkı Atatürk’ün Kurtuluş Savaşı öncesi yurdun tüm şehirlerinde “Reddi İlhak” Cemiyetleri kurarak örgütlendiği gibi!

DOĞRU Parti kesin kararlıdır!
Adalarımızı Yunan’a peşkeş çekenlerden, Türk Ordusu düşmanlarından, FETÖ’culara Hazine ve Maliyemizi teslim edip, 80-85 yaşındaki generallerimizi zindana atanlardan, Orduevlerini Katarlılara açıp kendi generallerimize kapatanlardan, Türk Milletinin hakkını Suriyeli-Afganlı militanlara peşkeş çekenlerden, Türkiye’yi Kara Para- Teröre Destek Veren ülke-Uyuşturucu Merkezi yapanlardan, Federasyoncu-Eyaletçi olduklarını söyleyen AKP artıklarından Türk Tarihi, Türk Milleti ve hukuk önünde mutlaka hesap soracaktır…

Yarın, bu konuya devam edip, küresel güçlerin ve yerli-milli (!) işbirlikçilerinin Doğu ve Güneydoğu’daki oyunlarını konuşacağız…

Sağlık ve başarı dileklerimle 13 Aralık 2021
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s