HAİNLER MEZARLIĞI

Çok ilginç günlerden geçiyoruz!
Demokratik rejimin nimetlerinden yararlanarak, “Demokrasiyi yıkmak ve Din Devleti kurmak” için iktidara gelenler, zoru görünce öyle bir dönüş yaptılar ki, değme ralli sürücüsü böyle dönüş yapamaz!
Türk Milletinden özür dileyip, defolup gitmesi gerekenler, utanma duygusunun kırıntısı kalmamış medya grupları tarafından “Demokrasi Kahramanı” ilan ediliyorlar!
AKP Genel Merkez binasının dış yüzeyine ilk defa boydan boya Atatürk’ün posteri asıldı. Egemen Bağış denen Reza Zarrab beslemesi bile “Demokrasi Nöbeti” dedikleri yerde, bağıra-bağıra Onuncu Yıl Marşını okudu!

İçinizde Erdoğan’ın bu pelte gibi halini görünce, “Oh be sonunda bu da akıllandı, inşallah bundan sonra rahat ederiz” diyenler var değil mi?
O kadar yanılıyorlar ki?
Türkiye’yi, Federe İslam Devletine (Bir bölümü Büyük Kürdistan Devleti) götürecek bu ekibin kökü, taa 31 Mart Vakasından öncelere gider.
Hangisi daha tehlikeli FETÖ mü, Badem Ekibi mi diye sorarsanız, birbirlerini ağdırmazlar derim.

Beni yine, çok katısın ya bu kadar da olmaz ki, diye eleştirenleriniz olacaktır.
FETÖ denen örgütle ben yıllardır mücadele ederim. Teşkilatlardan sorumlu DYP Genel Yardımcısı iken, Çiller bunları anlamamakta direnmişti. (Gerçi hiçbir şeyi anlamamıştı ama!)
Örgüt, partiye ve görev yaptığım bakanlıklara adamlarını sokamayınca, zamanın anlı-şanlı gazetecilerini satın alarak üzerime saldırttı. Bunlardan biri de
“İyi Gazeteci” olarak bilinen Nedim Şener’dir. FETÖ’ nün elemanı olan bir Gümrük Müşaviri tarafından ele geçirilen Şener, ben Türkiye-Şili Karma Ekonomik Kurulu toplantısına başkanlık etmek için Şili’de bulunduğum sırada,
“Bakan Serdaroğlu, Gümrük Muhafaza Başmüdürünü öldürttü” diye Milliyet Gazetesinde haber yapabildi! (Bu konuyu ilerde yazacağım. Nedim Şener’den açıklama bekliyorum)

Yıllardır, bir ibadet titizliğiyle her gün yazarak bu Cemaatin ve Bademlerin gerçek yüzünü anlatmaya çalıştım. Onlarca dava ve bunların adliyedeki elemanlarıyla boğuştum. Benim için çok önemli miktarlar olan tazminatlara mahkûm edildim. Yani, hem Cemaati, hem de onun ikizi olan Bademleri iyi tanırım. Bunlara elinizi verirseniz kolunuzu alamazsınız.

Erdoğan değişti diyen Kılıçdaroğlu ve Bahçeli’ye sormak gerek;

Değişen, yaptığı hatalardan pişmanlık duyan adam, daha darbe girişiminin ikinci günü, Türk Milletinin karşısına geçip, geçmişte irticanın kalesi olan kışla için “İsteseniz de, istemeseniz de biz Taksime Kışlayı yapacağız, der miydi?
Bunların dini-imanı-Allah’ı-kitabı paradır. Hele yabancı paraya bayılırlar!
İspat mı istiyorsunuz?
Çok basit bir görev vereyim sizlere;
Erbakan ve Erdoğan hariç, Cumhuriyet kurulduğundan bu yana Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı yapanların hayatlarını, yaşam tarzlarını, eğitimlerini inceleyin, tümünün servetlerini alt alta yazın toplayın, karşısına da Erbakan ve Erdoğan’ın servetlerini yazın.
Görün bakalım para-mal-mülk kimdeymiş ve nasıl kazanılmış?
Bir de Binali’nin oğlunun Hong-Kong da ne yaptığını, neyi tahsilata gittiğini lütfen düşünün!
Dünyada en kârlı ticaret “Din Ticaretidir.” İnsanları Allah ile kandırmaktan korkmayanlar çok çabuk zengin olurlar…

Gelelim Topbaş’ın Hainler Mezarlığına;
-Kesinleşmiş Yargı Kararı olmadan kimse “Vatan Haini” diye damgalanamaz.
-Böyle bir davranış, ancak VAHABİ-Selefi inancında ve IŞİD kafasına sahip olanlarda vardır.
-İslam’da kişi ölünce, onun amel defteri kapatılır. Artık “Can” sahibine aittir.

Topbaş böyle çirkinliklerle uğraşacağına, göreve geldiği andan bu güne kadar, İstanbul Merkezdeki “Kupon Arazilerde” yapılan” İmar Değişikliklerini” kişi adlarıyla birlikte bizlere bildirirse çok daha iyi olur.
Erdoğan’ı aldatıp gökdelenleri diken dostlarından başlayabilir!

Hadi dindar ve kindar nesilin temsilcisi Topbaş, açıkla ve rahatla…

Sağlık ve başarı dileklerimle 28 Temmuz 2016
Rifat Serdaroğlu

5 thoughts on “HAİNLER MEZARLIĞI

 1. Sevgili Kardeşim Ankarayı parsel parsel satan Beyaz Tv ve osmanlı sporun sahibi vede Zarrabdan 350 MİLYON DOLAR alanlar kimlerdi Sevgiler BA

 2. Sayın Serdaroğlu; Yazınıza katılıyorum. 43 yıl devlet üniversitesinde çalıştım. FETO çıkar gurubunun nasıl çalıştığını yakından biliyorum. Hatta çalıştığım üniversitede yönetim kademesine gelme ihtimalim olur diye Zaman gazetesi, yandaşı bir öğretim üyesi aracılığı ile iftira kampanyasına başlamıştı. 1980’li yıllarda FETO gurubunun harp okullarında eleman yetiştirmek için etkin çalışmaları vardı. Sivil öğretim üyesi olarak gittiğim harp okulunda benim gitmememi istemişlerdi. Dolayısı ile kendisini ders vermek için çağırabileceklerini düşünmüşlerdi. Ama o zamanki komutanlar bunların niyetlerini biliyorlardı. Zannederim 2002 yılında oldukça etkin duruma gelmiş ve o zaman benim ders vermemem için okul komutanına kadar çıkabilmişlerdi. Kol kola yürüyenler şimdi maddi çıkar için ülkeyi ne hale getirdiklerini birlikte görüyoruz. Umarım daha kötülerini de görmeyiz.
  S.T.

 3. Rahat huzurlu bir güne hasret kaldik…
  Senin MIT´in her konuda cuvallamis calisamaz hale gelmis isi bilmeyenler göreve getirilmis durum böyle olunca yüzlerce cuvallamanin yanisira koskoca TBMM´iz bile bombalanmis….vahim cok korkunc ve aciklanamaz bir olaydir.
  Hangi Ülke bizi ciddiye alir da,adam yerine koyar? Eminim kendi aralarinda gülüp egleniyorlardir zira bombalanan dag dere tepe degil direk senin KALBIN.
  Halen cikmis Zafiyet yok denmiyor mu insanin cildirasi geliyor.Milleti aptal ve cahil yerine koymak dir.
  Ne istediler de vermedik..diyenler cezasiz mi kalacak lar? yoksa Savcilar korkudan onlari pas mi gececek? Kafile kafile gidip el etek öpenler ÖVENLER parsel parsel araziler dagitanlar sorgulanmayacak lar mi? Herkesi tehdit eden ceza almasi icin ugrasan Melih Gökcek´in Gülen hayranligi resimleri,övgülerinden dolayi birileri de onu ihbar etse hak etmis olmaz mi? Zira etme bulma dünyasi..Yoksa kendi adamlari diye görmezlikden mi gelinecek?
  Kiminle konussam herkes artik yasanmaz ülke olduk yurtdisina cikmak oralarda yasamak istiyoruz diyorlar ne olduklari belli olmayan tipi bozuk suriye´liler canli bomba midir hirli hirsiz midir tecavüzcü müdür bilemiyoruz diyorlar Sehitler gerilimler patalamalar issizlik belirsizlik huzursuzluk yetti gayri diyorlar…Cennet Vatani cehenneme cevirenleri de Allahim kahretsin.

 4. Askeri birlikler şehir dışına çıkarılacak. Jandarma ise İç İşleri Bakanlığına bağlanıyor. Böylece MASLAK taki geniş bir arazi tek teş yüzük gibi ortaya çıkıveriyor. Ünlü müteahhitimiz artık rahatlıkla ata binebilecek.

 5. Sayın Serdaroğlu Yazılarınızı ,görüş ve düşüncelerimle bağdaştığı için zevkle takibediyordum.Temmuz 2016 dan beri g mail ime gelmez oldu!!!… Selam ce saygılarımla.

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s