GÖR BE GÖRMEZ!

Bugün sizinle çok işimiz var Başkan!
3 Mart 1924 yılında kurulan Diyanet İşleri Başkanlığının 17’inci Başkanısınız. Türk Milleti şimdiye kadar sizin gibi süslü bir Başkan görmedi Sayın Görmez!
Altın sırmalı işlemeler ve ibrişimle yapılmış desenlerden oluşan cübbenize bakıyorum, bir de İslam dininin sadeliği emreden, gösterişi yasaklayan kurallarına bakıyorum, inanın çok şaşırıyorum!
Süslü Tevfik bir, siz iki!

Aman süsünüzü, sürmenizi, Hacı Misi kokunuzu, zırhlı Mercedes’inizi eksik etmeyin!
Etmeyin ama, biraz da Türk Milletinden aldığınız maaşın hakkını verin! Son haftalarda Diyanet mensupları ve Camilerimizde neler olduğunun farkında mısınız?
Kendisini AKP görevlisi sanan sersem bir imam minberden Cami cemaatini AKP mitingine çağırıyor!

Kendilerini Türk Devletinin memuru değil de Erdoğan’ın memuru (!) kabul eden birkaç tane aptal imam, “Biz evet diyoruz” diye taraf oluyorlar. Diyanet’in memurlarının görevi Camileri ve insanları ayrıştırmak mıdır? İmamlar, yarın HAYIR propagandası yaparlarsa yine sessiz kalacak mısınız? Yakında biri camilerdeki o tahta nalınla bir imamın kafasını kırarsa ne yapacaksınız? Bu terbiyesizliği-densizliği-kanunsuzluğu acilen durdurun ve bu çirkinliği görün Sayın Görmez!

Sayın Görmez, başında bulunduğunuz kurum maşallah her konuda fetva veren bir makam gibi çalışıyor. Geçenlerde, dini bütün bir Müslüman’ın “Uzayda Müslüman Astronotlar nasıl abdest alacaklar” sorusuna dahi çok ilmi bir fetva vermişlerdi…

Değerli Görmez;
İzniniz olursa benim de birkaç sorum var. Şimdiye kadar bu konularda hiç konuşmadınız ama lütfen beni aydınlatın ki ben de ne yapacağıma karar vereyim! Sorularımı görün, Sayın Görmez!

1)AKP’nin mübarek Milletvekillerinden Fevai Aslan; “Recep Tayyip Erdoğan, Cenab-ı Allah’ın bütün vasıflarını üzerinde toplayan bir liderdir” dedi.
Sorum şu Görmez Hocam; “Erdoğan, Milletvekilinin bu sözlerini kamuoyu önünde reddetmedi ve onu tekrar Milletvekili seçtirdi!
Sizce Erdoğan kendisini Allah ile eşit mi görüyor? Bu şirk koşmak
değil midir?

2)AKP’nin bir diğer mübarek Milletvekili Oktay Saral; “Allah, Erdoğan’ı bize nasip ettiği için hergün iki rekât şükür namazı kılmalıyız” dedi. Erdoğan bu sözleri de yalanlamadığı gibi
Oktay Saral’ı Saray’a Başdanışman yaptı!
Sorum şu Görmez Hocam; Bu caiz midir? Eğer caiz ise bu namazların kazası olur mu? Şu ara dizlerim ağrıyor da!

3) AKP İl Başkanı İsmail Hakkı Eser; “Tayyip Erdoğan ikinci Peygamberdir” dedi.
Eğer bu doğru ise AKP’lilerin dediği PARALEL bu mudur?
Hz. Peygambere gösterdiğimiz sevgiyi-saygıyı ikinci Peygamber dedikleri Tayyip Erdoğan’a da gösterecek miyiz?

4)Sayın Görmez Hocam; Cumhurbaşkanı, Anayasayı çiğneyerek Devlet imkanlarıyla evet propagandası yapıyor. Seçilmemiş Başbakan Binali Yıldırım da Devlet parasıyla 15 Milyon mektup atmış! Tanesi 1 TL olsa 15 Milyon TL eder. Senin elemanların maaşı devletten alıp AKP’ye çalışıyorlar! Harcanan paralar helal midir, haram mıdır?

Sayın ve değerli Görmez Hocam;
Görün artık bu soruları! Referandumdan filan vazgeçtik, böyle giderse dinimiz elimizden gidecek. AKP sayesinde bu dünyamızı kaybettik, aman öteki dünyayı kaybetmeyelim!
Hadi süslü Görmez Hocam, ocağına düştük, konuş gari…

Not; “Bir siyasetçi oturduğu koltuktan kalkmakta zorlanıyorsa, bilin ki altına pislemiştir.” Sayın Görmez bu konuda ne düşünürsünüz?

Sağlık ve başarı dileklerimle 20 Şubat 2017
Rifat Serdaroğlu

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s