ÖLÜM HAK-MİRAS HELAL

Necmettin Erbakan 27 Şubat 2011 de vefat etti.
Yaşamı boyunca 5 parti kurdu, 4’ü Anayasa Mahkemesi tarafından kapatıldı. Sadece Saadet partisi faaliyetine devam ediyor. Daha doğrusu şu an siyasi faaliyetten çok, icra davaları ile uğraşıyor.
Çünkü Fatih Erbakan ve damat Mehmet Altınöz, Saadet Partisinin Genel Merkez binası dahil tüm taşınmazlarına, Genel Başkanın makam aracına ve partinin banka hesaplarına haciz koydurarak icra takibi başlattı!

Erbakan’ın oğlu ve damadı şunu söylediler; “Hoop tüm bunlar babamızın malları! Ölüm hak, miras helaldir. Kira ödemediğinize göre hadi dışarı!”

Peki bu mallar Erbakan’ın kendi işinden kazandığı, vergisini ödediği helal kazançla mı alındı? Ne gezer? Tüm bu mallar, siyasi partiler kimseye muhtaç olup yanlış yollara sapmasınlar diye Türk Hazinesinden verilen ve partililerden toplanan bağışlarla alındı…

Fakat rejim ve demokrasi düşmanı Siyasal İslamcı ve Kürtçü Bölücü partiler kapatılma korkusuyla mallarının tapu kayıtlarını hep şahısların üzerine yaparlar. Parti kapatılırsa, mallar yeni kurulacak partide kullanılabilsin diye!

İşte Erbakan’ın oğlu ve damadı, bu mallar sanki “Babalarının helal mallarıymış” gibi malların üzerine çöktüler, babalarının dava arkadaşlarını sokağa atıyorlar!
Bu ikili daha önce de kız kardeşleri ile miras için mahkemelik olmuşlardı!

Demokratik düzenin Siyasi Partilerinin tüm malvarlıkları “Parti Tüzel Kişiliğine” aittir. Çünkü bunların saklayacak, gizleyecek, devletten kaçıracak bir şeyleri yoktur.
Demokratik düzenin partileri gibi değil de “Organize Suç Örgütleri” gibi çalışan partilerin ise her şeyleri gibi tapuları da sahtedir…

“Ölüm hak, miras helal” ama o miras gerçekten alın terinin ürünüyse yani helal ise, helaldir! Değilse baştan aşağıya haramdır, haram…

Yazının bu bölümünü bir soru ile bağlayalım;
Sizce AKP Genel Merkez binasının tapusu kimin üzerinde?

KAYYIM TAYİN EDİLSİN!
Günlerdir ülkede bir komedi sahneleniyor!
Demokratik Hukuk Devleti olduğu iddia edilen Türkiye’de, seçimle gelen insanlar baskı ile, tehdit ile istifa ettiriliyorlar!
Zorla istifa ettirilenler için söylenen gerekçe ne?
16 Nisan 2016 Referandumunda o illerde “Hayır” oylarının önde çıkması!
16 yıldır Türkiye’yi tek başına yöneten Erdoğan, referandum yenilgisini belediye başkanlarına yüklüyor ve kendisine biat etmiş müritlerini istifa ettiriyor!
İstifa ettirilen kişilerden veya AKP’den tek ses yok!
Susup konuşmayanlar farkında değiller ama yarın sıra onlara da gelecek!
Kural şu;
Reis asla hata yapmaz. “O” Allah’ın yeryüzündeki gölgesidir. Onu ya aldatmışlardır ya da kandırmışlardır!
Tıpkı FETÖ’nün-Öcalan’ın-Barzani’nin-IŞİD’in-Esad’ın-Obama’nın-Putin’in-Merkel’in-AB’nin-Davutoğlu’nun-Bülent Arınç’ın-Abdullah Gül’ün aldatıp kandırdıkları gibi…

Bak Reis, en iyisi sen hepsini görevden al, yerlerine akrabadan-sülaleden-mahalleden güvendiğin kişileri kayyım olarak tayin et.
Biz de zırt-pırt seçimlerle uğraşmayalım yahu…

Sağlık ve başarı dileklerimle 07 Ekim 2017
Rifat Serdaroğlu

One thought on “ÖLÜM HAK-MİRAS HELAL

  1. Bu kıçı kırık Fatih Erbakan, baba mirası değil ama parti mirasına konmaya çalışıyor. Alparslan Türkeş’in diğer versiyonu. Onlarda parti adına Türkeş hesabına para yatırmışlardı ama hazıra evlatları kondu. Necmettin Erbakan’ın temiz geçmişi yok ki Fatih Erbakan denen fırsatçının olsun.

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s