SİZ DEVLET DEĞİLSİNİZ

Nereden nereye geldik. “Askeri Vesayetten” kurtuluyoruz diye TSK Komuta heyetini FETÖ ile beraberce darmadağın eden AKP önderliği, zoru görünce
Türk Askerinin parkasının arkasına sığındı!
Çocuklarını sahte çürük raporları ile askerden kaçıran AKP önderliği, aniden asker sever olmuş kışladan çıkmaz hale gelmiş!
Kendi yanlışlarını söyleyen kişi ve kuruluşları ise ezip geçiyor!

AKP yöneticilerinin ve iktidarın uygulamalarına itiraz mı ettin?
AK Polis-AK Savcı timi hemen harekete geçer ve kendini hapishanede bulursun!
Neden? Çünkü AKP Politbürosuna göre sen T.C Devletine ihanet etmiş bir vatan hainisin!

Peki, AKP DEVLET midir? T.C Devletini AKP mi temsil eder?
AKP’nin Türk Devleti ile uzaktan yakından bir ilgisi, görevi yoktur.
Lâik Cumhuriyet karşıtı, Atatürk düşmanı kişilerin yönetim kademelerinde olduğu “organize suç örgütü gibi çalışan”, şaibeye bulaşmış olanların çoğunlukta olduğu sabıkalı bir partidir, AKP!

Erdoğan nedir? Şah mıdır, Sultan mıdır, Padişah mıdır? Ağzından çıkan her kelimeye biat etmek zorunda mıyız? Elbette ki değiliz.
Erdoğan, belli bir dönem için ülkeyi yönetmek üzere Türk Milleti tarafından seçimle göreve getirilmiş bir fanidir! Bugün var, yarın olmayacak ve o da hesap verecektir!
Erdoğan’ın uygulamaları kamuya açıktır ve eleştirilir. Eleştiri suç değildir.

Demokratik rejimlerde muhalefet ve eleştiri sistemin olmazsa olmazıdır.
Erdoğan demokrat mıdır? Demokrasi anlayışı nasıldır?

“Temel seyahatten gelir, evinde karısını bir adamla yakalar ve adamı tam alnında vurur! Sonra silahı kendi şakağına dayar, tam tetiği çekecekken karısı ‘yapma Temel’ der. Temel büyük bir ciddiyetle “Seni unuttum sanma, önce kafama sıkayım, sonra sıra sana gelecek!”

Erdoğan’ın demokrasisi aynen böyledir. O gün Erdoğan’a ne yarıyorsa onu söylemek ve Türk Milletine hesap vermemek, sonunda yanlış yapıp hem ülkeye hem de kendisine zarar vermek!
Ertesi gün hiçbir şey olmamış gibi, bu dertleri başımıza saran sanki kendileri değilmiş gibi yeni senaryoya geçip, kandırılmayı beklemek!

T.C Devleti 16 yıldır, kaptanı olmayan, dümeni kırılmış bir gemi gibi rüzgârın yönüne göre savrulup duruyor!
Her geçen gün kaybeden fakirleşen borçlanan itibar kaybeden Türk Milleti, her gün semiren zenginleşen kulaklarından dolar fışkıranlar ise AKP ve yandaşları…

Değerli Okurlar;
Erdoğan’ın son günlerdeki üslubunu hayret ve şaşkınlıkla seyrediyorum!
“Ulan Ahlaksız herif” diye başlayan ve burada yazmaktan utandığım hakaretlerle devam eden edep dışı sözler!

PKK’yı dirilten ve şehir yapılanmasını kurmasını sağlayan kim? AKP!
Oslo’da-Kandil’de-İmralı’da PKK ile pazarlık yapan kim? AKP!
Habur rezaletini yapan kim? AKP!
FETÖ’yu devlete sokan kim? AKP!
Yargıyı FETÖ’nün emrine veren kim? AKP!
Yahudi Cesaret Madalyası ile Eşbaşkanlık makamını savunan kim? AKP!
Irak’ı işgal eden ABD askerleri için dualar edenler kim? AKP!
PKK/PYD’ye ağır silahlar veren kim? ABD!
Türkiye’deki ABD üslerini kapatmayan kim? AKP!

Tüm bu belaları başımıza saran kim? AKP!
Sürekli olarak insanlarımıza küfreden, hakaret eden kim? AKP!

Allah sonumuzu hayra çevirsin! Böylesi ne görüldü ne de duyuldu!
Sözün bittiği, eşkıyanın hükümdar olduğu bir zamandayız…

Not; Uzun zamandır iki konuda hiç haber alamıyoruz;
-Ulan ahlaksız Reza! Neredesin ulan casus! Gel seni ATV’ye çıkaralım da kıçımızın cari açığını kapatıver. Bitsin bu hasret. Reisin hayırseveri!
-Mankafa MAN Adası ve Mal gibi MALTA Adası Belgeleri! Ulan nereye kayboldunuz? Ailenin milyon dolarlarını ne yaptınız ulan!

Sağlık ve başarı dileklerimle 31 Ocak 2018
Rifat Serdaroğlu

8 thoughts on “SİZ DEVLET DEĞİLSİNİZ

 1. Türk Milletinin sesi olduğunuz için çok çok teşekkürler, Allah sizi korusun, bilhassa cahil, münafık ve kötülerden.

 2. Gün aydın Rıfat bey yazdıklarınızın hepsi gerçek ben yaşadığım surede 8 cumhur başkanı gördüm tayip gibisini görmedi m küfür eden af edersin ulan kelimesini kullanan biri olmadı herkesin söz hakkı vardır
  biraz karşı çıkanı tutukluyor
  böyle bi şey görülmemiş ülke gittikçe kötüye gidiyor
  rabbim bi hic uğruna sınırda savaşan evlatlarımızı korusun Amin saygılar

 3. Serdar Bey; Bilmem yorumlara dikkat ediyor musunuz…..!
  Ben ne anlatıyorum yukarıda, nasıl yorumlar geliyor sizin destekçilerinizden…!!!

  Bunlar hem laik(!), hem de Müslüman(!)…!!!
  Allah mı ararsınız, Âmin mi ararsınız… Hepsi var!
  Tayyip de Müslüman, onu sevmeyip sizi destekleyenler de Müslüman(!)…..!!!!
  Bu durumda Tayyip devamlı kazanan olacaktır; bu kaçınılmaz.
  Bu
  Görüyor sunuz değil mi, ben yukarıda ne diyorum size “vaktinizi bu MÜSLÜMANIMSI( büyük bir ihtimalle kendiniz de öyle)
  insanlarla boşa ziyan ediyorsunuz…”

  Haklı mıyım, değil mi?!!!
  Elbette haklıyım, hem de köküne kadar…..
  İslam işin içinde olduğu müddetçe laik düzenin yaşaması imkansızdır.
  Hadi bulun başka bi çözüm de göreyim sizin maharetinizi..!!
  .

 4. YİNG YANG

  Elin topraklarında canını veren Mehmetlerin yüreğinin onda biri, yüzde biri beyni olsa, beyinlerini çalıştırsalar elin topraklarında elin topraklarını benim devletimin besleyip büyüttüğü eşkıyadan kurtarmaya, temizlemeye çalışırken benim topraklarımdaki, benim köyümdeki benim mera mı, benim suyumu, benim toprağımı, benim dağımı, taşımı, ormanımı ben burada can verirken, kan dökerken bana sormadan benden habersiz satan vatan haini, şaki, eşkıyalar asıl savaşılacak kişilerdir diyebilse. Benin karşıma düşman diye çıkardıkları hiç tanımadıklarımı bana düşman yapan asıl hain, sinsi düşmanlar beni burada öldürttürürken kendisi çalmaya , satmaya devam ediyor, eski hırsızlıklarını Man adalarını, Malta adalarını, benden daha vatan sever zarab ile olan rüşvet alışverişlerini kanımla gizlemeye, temizlemeye çalışıyorlar diye bir diyebilse, düşünebilse..

  Cenazeleri gelen şehit yakınları bir yerde ağlarken bir yerde de vatan sağ olsun diyeceklerine benim şehidim hangi vatandan, vatanımın hangi köşesinden geliyor ki diye bir düşünebilse, bana şehidim gelirken birilerinin asker kaçağı evlatlarına Man adalarından, Malta adalarından para transferlerinin banka dekontları geliyor adalardan Malta dan, Man dan bir diyebilse ne evlatlarının cenazeleriyle karşı karşıya kalırlardı ne de bu hırsızlar dün kelle dedikleri memederin kanlarıyla hırsızlıklarını temizleyebilir, örtbas edebilirlerdi.

  Askerin harekat merkezinde bir asker kaçağının ( Askerlik diye 15 gün Burdur da ayrılırken de tüm komutanların esas duruşa geçerek uğurladıkları tatilden terhis edilen bir zevatın ) ne işi var, komuta ve kontrolden ne anlar o, yoksa o başkomutan babasının istihbarat subaylığını mı yapıyor orada.

  Neyse konuyu uzatmayalım herkes layığına müstahaktır daha iyisini arzu eden daha iyisi için mücadele eder, başkası için ölmez, boşuna öleni için ağlamaz..

  Fazla büyük, fazla zor, fazla meşakkatli bir şey değil yapacağın, azcık düşüneceksin, sonra soracaksın kendi kendine, sorgulayacaksın, daha sonra eylemini gerçekleştireceksin.. Sana eylemin için sokağa çık taşa, sopaya sarıl demiyorum gayet yasal eylemin olan seçinde sandığa gidince sana bunları yaşatanlara, hırsızlarına, yalancılarına, vatan hainlerine yeter gayri, defol git başımdan diyebilmen yeterlidir. Eyer alternatif bir partin yoksa sandığa gitme, yok illa gideceksen geçerli oy kullanma ( gerçi bu durumda sen cahil sayılırsın ama ) veya oyunu sana yakın daha küçük partilere dağıt ve bunlara defol git mesajını ilet…

  Aksi taktirde,ölmenize devam, kelleri gelenler ağlamanıza devam, kalanlar tarlası, mera sı suyu havası elinden alınmış zam ve zulümlerle sürünmeye devam,

  İşin üzücü tarafı sayenizde bu Allahsızlarla bizde yaşamak zorunda kalmamız..

 5. DİN İSTİSMARINI MÜCADELE EDEREK SEN ANLATAMAZSAN, BEN ANLATAMAZSAM MİLLETİ SIKMA BAŞIYLA SENİN TABİRİNLE CANINIZ CEHENNEME DİYE SALDIM ÇAYIRA MEVLAM KAYIRA DERSEN DAHA ÇOOOOKKK BEKLERSİN GÖKTEN ZEMBİLLE BİRİLERİ İNSİNDE, BİR MUCİZE OLSUNDA BU SAF SALAKLARIN GÖZÜNÜ AÇSIN DİYE.. SENİN İSYANKARLIĞIN BİR YERDE BANA UCUZ KAHRAMANLIK GİBİ DE GELİYOR… MEYDANI BOŞ BIRAKIRSAN İŞTE BÖYLE ALLAHSIZ ALLAHÇILAR MEYDANI DOLDURUVERİRLER,,
  BU CUMHURİYETİN KURULDUĞUNDAN BU YANA EKMEKLERİ, SULARI KESİLEN AMA SÜREKLİ EMPERYALİSTLERLE BESLENEN TEK DÜŞMANLARI DİNCİLERDİR.
  VE BU ÜLKE HALKI SÜREKLİ YA ALLAH İLE YA DA ATATÜRK İLE KANDIRILMIŞTIR,
  HHHÜÜÜÜLLLLOOOOGGGGLLLUUUKKKK SADECE AKEPE NİN GÖT KILLARINA MAHSUS BİR ÖZELLİK DEĞİLDİR, GÖT KILLIĞI SADECE AKEPE YANDAŞLARINA, SEÇMENİNE HAS BİR ÖZELLİK DE DEĞİL..
  BİR İNSANDA BEN DİNDEN ÖNCE ŞU DÖRT DEĞERİNE BAKARIM…. AKIL AHLAK VİCDAN VE ADALET BUNLARLA DURUMU YAŞAMI ŞARTLARI ŞÜPHE ETMEDEN, SORGULAMADAN ARAŞTIRMADAN ALTERNATİFLERİYLE BİLGİ BİLİM IŞIĞINDA DÜŞÜNMEDEN YARGILAMADAN KABUL EDENLER İSTER DİNDAR OLSUN, İSTER DİNCİ OLSUN, İSTER DİNSİZ OLSUN KENDİLERİNE ŞÜPHEYLE YAKLAŞILMASINI ÖNERİRİM.
  KİMSENİN İNANCIYLA DEĞİL YANLIŞIYLA MÜCADELE ET İNANCIYLA MÜCAADELE EDER İNATLAŞIRSAN YAPICI DEĞİL YIKICI OLURSUN VE ONUN YANLIŞLARIYLA DOLU OLAN İNANCINA DAHA DA SIKI SARILMASINA SEBEP OLURSUN, ONU KAYBEDERSİN KULLANACAKLARA KAZANDIRIRSIN…
  ÖNCE GÜVENİNİ KAZAN DAHA SONRA İNACINI SARSALAT SORGULA..
  UNUTMA TOPLUM BU İNANÇ’A, AFYON’ A BİNLERCE YILLAR ÖNCE AŞILANMIŞ VE BİNLERCE YILARDIR DA SÜRDÜRÜLMEKTEDİR. SAKIN SEN BUNU BU GÜNDEN YARINA YIKARIM DÜZELTİRİM DİYE ANİDEN DİN DÜŞMANLIĞI DONKİŞOTLUĞUNA KALKMA KAYBEDERSİN SAFCA İNANANLARI BİLE DİNCİLERİN KUCAĞINA İTER KULLANIMININA SUNARSIN.

  ANCAK TÜM DÜNYADAKİ, TÜM DİNLERDEKİ UYUŞTURULMUŞ İNSANOĞLUNU BU UYUŞTURUCUDAN SABIRLA VE GELİŞEN BİLİMİN DESTEĞİ İLE BİLİM IŞIĞINDA, AKIL İLE YAPILACAK UZUN SÜRECEK ÇALIŞMALARLA, MÜCADELELERLE GERÇEKLEŞTİRİLEBİLİNİR. BEYİN UYUŞTURUCULARININ BİNLERCE YILLIK KAZANIMLARINI BİR ANDA ELLERİNDEN ALINABİLECEĞİNİ DÜŞÜNMEK BU AMAÇLA MÜCAADELE EDENLERİ YANLIŞLARA, HATALARA DÜŞMESİNE VE MÜCADELESİNDE YENİLGİYE, KAYBINA SEBEP OLUR..
  BEN BİR YANDAN SABIRLA BU DOĞRULTUDA SENELERDİR MÜCADELEMİ YAPMIŞKEN YAPARKEN ARTIK HALA UYUŞMUŞLAR İÇİN ZAMANIN GELMEDİĞİNİ AMA BUNA KARŞIN BENİMDE ZAMANIMIN PEK KALMADIĞINI DÜŞÜNEREK EVLATLRIMI, EVLATLARIMIN EVLATLARINI BENDEN SONRA BENİM YOLUMDA BENİM KALDIĞIM YERDEN VE BENİM GİBİ KENDİLERİNDEN SONRAKİ MÜCADELELERİCİLERİ DE, BU MÜCADELEDE DEVAM EDECEKLERİDE HAZIRLAMALARINI UNUTMAMALRINI SÖYLEYEREK, NASİHAT EDEREK HAZIRLAMAYI DA UNUTMADAN HAZIRLAYARAK SABIRLA HALA SÜRDÜRMEKTEYİM.
  SOMUT GERÇEKLERİYLE HALA EMEK SÖMÜRÜSÜNE KARŞIN MÜCADELESSİNİ KAZANAMAAYAN BİZLER SOYUT ÖDÜLLERLE KANDIRILAN LARIN DİN SÖMÜRÜSÜNDEKİ MÜCAADEELE DAHA UZUN VE DAHA MEŞAKKATLI OLACAKTIR.
  SAYIN İSLAMZEHİRDİR NİKLİ ACELECİ VE HEYECANLI YORUMCU
  SANA SENİNLE ATAİST EMEKLİ BİR KİMYA MÜHENDİSİNDEN BELKİ FAYDALANABİLİRSİN DİYE AKTARILAN KİŞİSEL GÖRÜŞ VE YORUMLARIMI PAYLAŞIYORUM.
  SANA MÜCADELENDE Kİ AZİMLİLİĞİNE EK OLARAK SABIR EMPATİ İLE MÜLAYİMLİK ÖNERİLERİMLE BAŞARILAR DİLİYORUM.. UNUTMA YOL UZUN, ZAMAN UZUN SADECE BU GÜNÜN MÜCADELECİSİ OLARAK KALMA YARIN İÇİN KALDIĞIN YERDEN DEVAM EDECEK ÖĞRENCİLERİN OLSUN ONLARINDA ÖĞRETMENİ OL.

 6. Sayın Serdaroğlu’nun burada yazarak yaptığı, yılların vermiş olduğu deneyimlerinin yanı sıra yapmış olduğu vekillik bilgi birikimleriyle gördükleriyle, yaşadıklarıyla ülke çıkarları için o uzun yolun bu günkü kirliliklerini, tezatlarını göstererek farklı bir mücadelesini veriyor. Uyuşmuş uyuşturulmuş örümcek ağı ile örülmüş, örülerek ele geçirilen beyinleri, ele geçirilenleri uyandırarak dini, ticari, ekonomik ve kültürel olarak sömürülmelerinin kullanımlarının önüne geçmeye çalışıyor. Bu şekilde de sayın dinzehirdir nikli yorumcunun arzu ettiği hedefe giden yolun taşlarına bir taş eklemiş oluyor.
  Sayın Serdaroğlu’nun yazmış olduklarının boşunalığını konuşmaktansa bu yazıları okutmak, dağıtmak görevlerimizden olmalı. Bunu yaparak hem onun hem kendimizin mücadelesine katkıda bulunmuş oluruz. Unutmayalım eleştiri çözüm üretemeyenlerin baş vuracağı en kolay yoludur.

 7. Her gerçek vatansever insan tarafından mutlaka görülmesi gereken MUHTEŞEM bir analiz ve sentez. Teşekkürler sevgili SERDAROĞLU.

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s