EY Kİ Pİ SİVAS TOPLANTISI

(Erdoğan, YPG ve PYD deyip, Cumhuriyet Bayramı’nda bu örgütlerin PKK bayraklarıyla Türkiye’den Kobani’ye geçmelerine izin verdiğinin hatırlanmasını istemez. Bu yüzden VAY Pİ Cİ ve Pİ VAY Dİ diyerek bunları yeni örgütler olarak sunmak istiyor. Biz de Reyiz’i takip ettik!)

Geçen hafta Cuma günü, Ey Ki Pi (AKP) Genel Başkanı Sivas’a gidip, alandaki insanları fırçalamaya karar verdi!
Külliye-i Kebir’den çıkmadan önce Em Eyç Pi (MHP) Genel Başkanını arayıp Sivas’tan kangal-mangal neyin isteyip istemediğini sordu!
Em Eyç Pi Genel Başkanı, “şükran ya reyiz dedikten” sonra makam odasındaki saatin 17/25’te durduğunu, bu sebepten yeni bir duvar saati istediğini söyledi!

Reyiz, yakın çalışma arkadaşları Kalın ve Jöleliyi alıp Vi Ay Pi (VİP) Helikopterine bindi ve içinde yedi tane “Uçan Sarayın” bulunduğu Esenboğa havaalanına indi!
Bu ana kadar ki masraf ile 20 ton eggplant (patlıcan) parası uçup gitmişti.

Reyiz’i bekleyen Katar Emirinin armağanı olan beleş uçak bir saat önceden motor çalıştırdığından, kalkmadan 10 ton green beans (taze fasulye) parası daha buhar olmuştu!

İçinde yatak odası, masaj odası, ameliyathanesi, toplantı salonları ve 25 personeli olan dev uçak havalandı, Sivas’ın üstünde 7 tur atıp alana indi…
(Bu yolculukta, sadece benzin parası olarak, 200 ton tomato (domates) parası üfff oluverdi!)

Sivas Meydanı, ne kadar sıkıştırırsanız sıkıştırın alacağı insan sayısı 7 bin dir.
Meydanda 2 bin sivil polis, 2 bin imza karşılığı zorla getirilen memur-işçi, bin tane Ay Eyç El (İHL) öğrencisi, 2 bin kadar da Ey Ki Pi taraftarı vardı.
Bu insanların meydana taşınmaları, kumanyaları, tekrar yerlerine dağıtılması için harcanan para ile 20 ton green pepper (yeşil biber) parası toz olmuştu!

Reyiz’in konuşması sırasında bazı provokatörler “iş isteriz -açız aç” diye eylem koymaya kalktılar ama anında ağızlarının paylarını aldılar. Hainler daha sonra görüntülerden belirlenip, polisimizin şefkatli kollarına bırakıldı.

Akşam Ar Ti İ (RTE) stadyumundaki Başakşehir-Cumhurspor El-Reisico maçına gidecek olan Reyiz, fazla oyalanmadan dönüş yoluna başladı. (Dönüş yolunda da 230 ton zerzevat parası uçtu, gitti.)

Cuma günü başarıyla tamamlanmıştı! Şimdi Sarayda tedavi ve regeneration (yenilenme) zamanı idi…

Bu arada Si Eyç Pi (CHP) ve Ay Vay Ay (İYİ) genel merkezlerinde Reyiz’i nasıl parlatırız toplantıları yapılıyordu. Sonunda Reyiz’in “Ekonomi Nobeline” aday gösterilmesine karar verdiler!

Bence de doğru yaptılar.
Petkim’i-Tüpraş’ı-Erdemir’i- Paşabahçe Cam Sanayi’ni- Seydişehir Eti Alüminyumu, Telekom’u- Gübre Fabrikalarını-Sigara Fabrikalarını-Şeker Fabrikalarını-Termik Santralları-SEKA’yı ve Cumhuriyetlerin tüm eserlerini 2-3 yıllık kazançları karşılığında satan, serbest piyasa ekonomisine dört takla attırıp, her köşe başında patlıcan-patates-domates satmaya kalkan birine Nobel ödülü verilmeyecek de bana mı verilecek…

Sağlık ve başarı dileklerimle 11 Şubat 2019
Rifat Serdaroğlu

2 thoughts on “EY Kİ Pİ SİVAS TOPLANTISI

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s