KARA DELİK / SANDIK

Bilim insanlarının “Canavar” olarak tanımladığı görüntülenen kara deliğin, dünyadan 500 milyon trilyon kilometre (54 milyon ışık yılı-1 ışık yılı=9,5 trilyon kilometre) uzakta olduğu ve Güneş Sistemi’nin tamamından daha büyük olduğu kanıtlandı. Bu fotoğraflarla birlikte kara deliklerin varlığı ilk kez görüntülü bir şekilde kanıtlanmış oldu.

Bilim adamları, fotoğrafın ilk kez Albert Einstein’ın yirminci yüzyılın başında İzafiyet teorisi bağlamında var olduğunu öne sürdüğü kara delikler konusunda yapılan ilk doğrudan gözlem olduğunu belirttiler…

Adamlar, milyonlarca ışık yılı uzaklıktaki kara deliği açtılar, çapını- büyüklüğünü hesaplayıp buldular ve dünyaya ilan ettiler.
Bizde ise, Yüksek Seçim Kurulu denen Yüksek Yargıçlardan oluşan kurul, İstanbul’da seçimi kazanan Ekrem İmamoğlu’na mazbatasını bir türlü veremedi!
31 bin 241 sandıkta kaç oy bulunduğu, kaçının geçerli kaçının geçersiz olduğunu, bir türlü sayamadı!

Yıllardır, “AKP Demokrat değildir, demokratik-özgürlükçü rejimi bunların damarına enjekte etsek yine de demokrat olamazlar. AKP, biat kültürüne inanmış, Federe İslam Devletini hedef seçmiş bir proje partisidir” der dururum. AKP’lilerin ne olduklarını, hedeflerini, yolsuzluklarını yüzlerine karşı söylememi “hakaret” olan görüp bizi mahkûm eden Sayın Yargıçlar, gerçeği
görmüşler midir ki?

Ağızlarından “Milli İrade”, “Sandık” sözlerini düşürmeyen AKP’lilerin, seçimi kaybedince ne hale geldiklerini tüm Türk Milleti de görmüş müdür?

Hür dünya yeni keşiflerle uğraşırken AKP Hükümeti “Kelli kellim la yenfa” diyerek saçma işlerle uğraşıyor ve Türk Milleti ile alay ediyor!

Türk Tarımını bitiren AKP, Sudan’da 7 milyon 805 bin dekar tarım arazisi kiralamıştı. 300 bin Müslümanın öldürülmesinden sorumlu Sudan Lideri El Beşir, AKP’nin dostuydu. Arazi işinde de o yardımcı olmuştu.
Dün, Sudan’da ABD destekli bir ordu darbesi yapıldı.
Her diktatör gibi, emperyalist devletler tarafından kullanım süresi dolunca, o da terk edildi. El-Beşir kaçamadan tutuklandı!

AKP’nin devlet kaynaklarından ödediği paralar şimdi ne olacak?
Erdoğan’ın Sudan’da satın aldığı söylenen ada ne olacak?
El Beşir, Türkiye tarafından Sudanlı darbecilerden istenildi mi?
Bir saray da El Beşir’e yapacak mıyız?

Değerli Okurlar;
AKP, gerçekleri Türk Milletinden kaçırıyor!
Damat, sayısını unuttuğumuz ekonomik paketlerinden birini daha açıp, hayal satmaya devam etti. O hayal satmaya devam etsin, ben sizlere, kimsenin ret edemeyeceği iki ekonomik gerçeği yazayım;

Elektrik tüketim miktarı sanayi de ve tarımdaki durumumuzu gösterir.
Ekonomik durgunluk, elektrik kullanımını da vurdu. EPDK (Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu) verilerine göre, 2019 Ocak ayında sanayide kullanılan elektrikte %11,7 düştü.
Bu durgunluk, işsizlik, fakirlik ve kriz demektir.

Diyanet İşleri Başkanlığının açıkladığına göre, Türkiye’de insanlarımızın
28 milyonu, fitreye muhtaç duruma geldi!

İşte AKP budur!
Kendileri zenginleştikçe, Türk Milletini fakirleştirirler.
Dünün, lokantalarda veresiye yemek yiyen bir AKP’li üst yöneticisi, şimdi milyarlık motor koleksiyoncusu olmuş, bizlere demokrasi dersi vermeye kalkıyor!

Hepsinin sonu gelmek üzere! Her zalim iktidar gibi…

Sağlık ve başarı dileklerimle 12 Nisan 2019
Rifat Serdaroğlu

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s