YERLİ VE MİLLİ CUMHUR İTTİFAKI

YERLİ VE MİLLİ CUMHUR İTTİFAKI

Dönemin Başbakanı Erdoğan, bas bas bağırıyor ve Türk Tarihine meydan okuyordu! “İmralı’ya arkadaşlarımı ben gönderdim. Tekrar gönderirim!”

Türk Milleti, devlet görevlilerinin Başbakan Erdoğan’ın emriyle Öcalan’a gönderildiğini, böylelikle PKK Narko-Terör örgütünün, Türk Devleti ile aynı seviyeye AKP tarafından çıkartılmak istendiğini bizzat Başbakan Erdoğan’ın ağzından duyuyordu…

Peki, Öcalan Türk Devlet yetkilileriyle yaptığı İmralı görüşmelerinde neler demişti?
İmralı zabıtları sızdırıldı ve ne Erdoğan ve AKP, ne de Öcalan ve HDP tarafından yalanlanmadı.
Şimdi İmralı zabıtlarından bazı notları beraberce hatırlayalım ve kim Yerli-Milli imiş, kim bölücü örgütle kucak kucağa imiş, bir daha hatırlayalım!

Öcalan’ın İmralı zabıtlarına yansıyan sözleri;
-Eski yaşam alışkanlıklarını topyekûn bırakmak gerekir. Neden, çünkü bu bir rejim değişikliği olacak. Biz AKP’yi çıkaran gücüz.

-Siz de muallaktasınız. Tıpkı Sekine gibi. Bir daha kendi özsavunmanızı hazırlamadığınız yere gitmeyin. Size BİR vurduklarında, siz ON vuramayacaksanız gitmeyin, devlete güvenmeyin.

-Sayın Altan bilirsin (Altan Tan). İktidar İslamcıların 40 yıllık rüyasıydı. Rüyalarını biz gerçekleştirdik. Biz iktidarı AKP’ye altın tepside sunduk.

-Sıkışma yok, darbeyi önledim. MİT’i düşürseydiler, Türkiye’de tüm kaleler düşmüş olacaktı. Hakan Fidan tutuklansaydı, sonra sıra Başbakan’a gelecekti. Darbeyi önleyeceğimi fark ettim ve süreci başlattım.

-Çekildiğimiz anda gerillayı daha da büyüteceğiz. “Çekilirsek gerilla biter” görüşüne katılmıyorum. Suriye’de 50 bin, Kandil’de 10 bin, İran’da 40 bin gerilla var.

Karayılan;
-Bugün Sayın Öcalan (!) resmi olarak muhatap alınmış, görüşme ve diyalog başlamıştır. Kürdistan’da eşit ve özgür olacağız. Özerk bir yönetim istiyoruz. Biz yaparsak büyük yaparız. Kazanırsak büyük kazanırız. Sayın Öcalan (!) özgür olacak…

Bu sözler milli hassasiyeti olan insanlar için birer kurşun gibidir.
Bahçeli gibiler için ne ifade eder, bilemeyiz!
Rejim değişikliğinden- Paralel Devlete-Özerk Yönetimden- Özgür Kürdistan’a kadar giden talepler, AKP-Öcalan arasında görüşülmüş ve karar altına alınmıştır.
Geçtiğimiz Salı günü HDP Grup toplantısında HDP Eşbaşkanı, BOP Eşbaşkanına sesleniyordu;
“Kandil-Gara dahil gittiğimiz her yere AKP Hükümetinin bilgisi ve izni ile gittik. Dolmabahçe görüşmelerinde, iki heyettekilerin oturacakları yerler bile Erdoğan tarafından belirlenmişti.

Aziz Türk Milleti;
Bu yazılanlar gerçektir. Konuşulmuş, zapta geçirilmiş, yalanlanmamış doğrulardır.
PKK önderliği ile işbirliği içinde olup, aynı zamanda FETÖ ile devleti paylaşan AKP’dir. FETÖ’yu bırakıp Menzil ve diğer tarikatlar ile iş tutan da AKP’dir.

Eğer mevcut Anayasa hala yürürlükte ise, eğer Türkiye hala bir hukuk devleti ise, eğer Türk Devleti hala Laik Cumhuriyet ilkeleri doğrultusunda yönetiliyorsa,
AKP’nin derhal kapatılması gerekmektedir…

Ya Anayasa ve yasalar gereği AKP kapatılır, ya da AKP ülkeyi İran benzeri, bir din devletine dönüştürür.
DOĞRU Parti olarak verdiğimiz mücadelenin temeli budur.
Ya DOĞRU Parti ile beraber yürürsünüz, ya da tebaa olmayı seçersiniz.
Takdir sizlerindir…

Sağlık ve başarı dileklerimle 26 Şubat 2021
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s