BANA DOSTUNU SÖYLE

BANA DOSTUNU SÖYLE

Askeri Helikopterin düşmesi sonucu, 11 Askerimizi kaybettik. Acımız çok büyük. Türk Milletinin başı sağ olsun. İnşallah alması gerekenler ders alır da, bir daha böyle bir acı yaşamayız…

Fethullah Gülen;
Dostlukları çok eskiye dayanır. O, siyasetin basamaklarını tırmandıkça Fetö ile daha yakınlaştılar. Bu dostluk, 11 sene ülke yönetimine ortak olmaya oradan da Türk Devletinin kozmik odasına kadar uzandı. Paylaşımda anlaşmazlık çıkınca, dostluğa şimdilik ara verdiler. Müşterek patronları olan kovboy yeni bir emir verinceye kadar!

Abdülbaki Erol;
Nakşi Menzil Tarikatının lideri. Sessiz ve akıllı bir dost. Kendisine verilene razı olup, adım-adım ilerleyen biri.
Kadınlar bu kişinin yemek artıklarını yer. Sağlık Bakanlığında çok etkindir. Şimdi İçişleri Bakanlığında örgütleniyor.

Abdullah Öcalan;
Her seçim öncesi AKP Önderliği, Öcalan’dan “PKK’nın ateş kesmesini” ister. Öcalan bu talebi yerine getirir. Seçimi AKP kazanınca, PKK’ya yine öldürme talimatı verilir.
Çözüm Süreci denen ihanet sürecini Türk Milletine beraberce yaşattılar. Binlerce gencin daha ölümüne sebep oldular. Dostluk şu an dondurulmuş halde. Önümüzdeki seçimde HDP’nin oyuna ihtiyaç duyulursa, dostluk yeniden alevlenir!

Osman Öcalan;
İnterpol tarafından arandığı ve çok sayıda Türk Askerinin katili olmasına rağmen, dostunu kırmayıp, (TRT) Türkiye Radyo Televizyonu ekranlarına çıkıp, AKP’ye oy isteyen gerçek dost!

Muhammed Mursi;
İhvan-ı Müslimin eski lideri. Eski Mısır Cumhurbaşkanı. Bu dostluk uğruna, Mısır gibi önemli bir ülkenin dostluğunu kaybettik. Mursi, hapiste öldü. Şimdi Mısır’a yanaşmaya çalışıyoruz!

Mesud Barzani;
PKK Hamisi Barzani’nin dedesi, Halid-i Nakşi Tarikatının lideri ve O’nun halifesidir. Dostlukları çok eskidir. Bu yüzden AKP Kongresinde “Onur Konuğu” olarak ödüllendirilmiş ve “Türkiye Seninle Gurur Duyuyor” sloganı ile alkışlanmıştır.
Dostluk, Erbil’deki sıra gecesi eğlenceleriyle pekişmiş, Kürt Devletinin ilk parçasının kurulmasına, sebep olmuştur. Barzani, ABD ile birlikte, dostunun desteğiyle Suriye’de Kürt Devletinin ikinci parçasını da kurdurdu.

Şivan Perver;
“Türk Devleti Terörist Devlettir” diyen bu kişi de Halid-i Nakşi’dir. Diyarbakır Meydanında megri-megri diye şarkı söylerken, dostlarını ağlatmakla ünlüdür.

Halid Meşal;
Hamas Örgütünün lideridir. Türkiye’ye gelir, kendisine bavulla para verilir.
Filistin için her şeyi yaptığını söyleyen dostu, yıllardır Gazze’ye giremiyor!
Bu dost da, AKP Kongresinin onur konuğu oldu.

Gülbettin Hikmetyar;
El-Kaide Terör Örgütünün önderlerindendir. Dostlarını dizinin dibine oturtmasıyla tanınır. Dünyanın her yerinde kafa kesen, insanları katleden terör örgütleri El-Kaide’den türemiştir.

Yasin El Kadı;
Bir dönem, teröre destek verdiği için malvarlığı dondurulan biri!
Türkiye’ye, kayıtsız pasaportsuz girebilen, dostuyla ortak yatırım yapabilen biri!

Katar Şeyhi;
Dost dediğiniz böyle olur. Biri diğerinin servetini korur, onun adına yatırım yapar, diğeri ise ülkesinin askeriyle dostunu korur. Bu kişi ile Türk Milletinin dostluğu daha uzun bir süre devam edecektir.
Onun burada malları, bizim orada paralarımız var. Hesap karışık yani!

Reza Zarrab;
Bakanları, rüşvet ile maymuna çeviren piç!
Türkiye’nin dış ticaret açığının %15’ini tek başına karşıladığını söyleyen alçak!
AKP’li Bakanlar tarafından, ödüllendirilip plaket verilen sapık!
AKP Genel Başkanının “Hayırsever, Vatansever” kahramanı!

Sizler, böyle dostları olan birinden, demokrasi-özgürlük-hukuk devleti-laik cumhuriyet, anayasaya sadakat, çağdaşlık ve yatırım-üretim bekler misiniz?

Ne demiş atalarımız?
Bana dostunu söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim…

Sağlık ve başarı dileklerimle 06 Mart 2021
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

One thought on “BANA DOSTUNU SÖYLE

  1. Mevcut Anayasaya uymayan kişi yeni anayasa yapsa ne olur, yapmasa ne olur! ”Yetmez ama EVET’^’ dersek her şey hallolacaktı! Kapasiteleri bu kadar, yapar değil bozar olarak görev yaptılar 18 yıldır!

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s