KANA DOYMADINIZ MI?

Kürtçü-Bölücü- Marksist-Leninist PKK Narko- Terör Örgütü ve onu destekleyen iç ve dış güçler, son 30 yılda 54 Bin insanımızın ölümüne, sakat kalmasına, hayattan kopmasına sebep oldular.
Geleceğimiz olan çocuklarımızın daha iyi eğitim almalarını, daha sağlıklı beslenmelerini, birer “Dünya İnsanı” olarak yetiştirilmelerini sağlayacak olan çok ciddi ekonomik kaynaklarımızı, yani çocuklarımızın geleceğini çaldılar.

2002 yılında AKP iktidara geldiğinde TC Devleti, eli kanlı çocuk katili terör örgütünü, bitirme noktasına getirmişti.
AKP ve Erdoğan, bilerek yanlış strateji uygulayarak, terör örgütünün yeniden toplanmasına-güçlenmesine neden oldu. Alan hâkimiyeti, yapılan yasal düzenlemelerle PKK’nın emrine verildi. Türk Askeri kışlasından- Türk Polisi de Emniyet binalarından çıkamaz hale getirildi. Taşlar bağlandı, itler serbest bırakıldı.

Yakın tarihimizi doğru olarak bilmeyen Erdoğan ve danışmanları, kişiliği hakkında çok ciddi şüpheler bulunan bir istihbaratçıyı, doğrudan terör örgütü ile muhatap yaptılar. Oslo’da TC Başbakanının emri ile yapılan görüşmelerin iğrençliği, PKK yetkilileriyle yapılan görüşmelerindeki çirkin üslup hala hafızalarımızdadır.

Gerek Osmanlı zamanında, gerekse Cumhuriyet döneminde yapılan ve çok sayıda insanımızın kaybına sebep olan silahlı isyanlara baktığımızda, istisnasız her olayda iki kesimin işbirliğini net olarak görürüz.
Birincisi; Özellikle İngilizlere ve diğer yabancılara uşaklık yapmaktan zevk alan Kürtçü- Bölücüler,
İkincisi; Hilafet ve Şeriat düzenini isteyen dinci yobazlar.
Birinci grup, bölgedeki feodal yapıyı korumak isteyen toprak ağaları, aşiret reisleri ve kaçakçı çetelerinin önderleri,
İkinci grup, Tarikat ve Cemaatlere Osmanlı zamanında tanınan “Özel Hakların” korunmasını isteyenler. (Vergi vermeme-Askerlik yapmama- Para toplama gibi)

Dün Şeyh Sait’in yaptığını, günümüz formatında PKK Narko-Terör örgütü yapmaktadır.
Dün “İngiliz Muhipleri Derneğinin” yaptıklarını, onların torunları ve AKP’nin Kürtçü Prensleri yapmaktadırlar.

Erdoğan ve AKP Hükümetinin TC Devletini düşürdükleri durumu, Türk Milleti görmüyor mu?
TC Devletinden maaş alan, Anayasada ve makama gelirken ettikleri yeminde görevleri açık-net olarak yazan askeri-sivil üst bürokratlar bu durumu içlerine sindirebiliyorlar mı?

*İstihbarat raporları ve basında çıkan haberlere göre, PKK militanları bölgede örgütlenmişler ve AKP Hükümetine “Haydi, Öcalan ile yaptığın anlaşma şartlarını yerine getir, yoksa yakar-yıkarız” diye dayatmada bulunmaktadırlar.
*Erdoğan’dan cesaret alan örgüt yöneticileri, TC topraklarına “Kürdistan” demektedirler.
*BDP’li Belediyeler, fiili olarak “Özerklik” ilan etmektedirler.
*Petrolden pay isteyen mi ararsınız, bölgedeki barajlardan pay isteyen mi ararsınız, vatandaştan “Vergi” adı altında haraç toplayan mı ararsınız,
özel giyimli kendi asayiş gücünü oluşturan mı ararsınız, özel mahkeme kuranlar mı ararsınız, hepsi Erdoğan ve AKP desteğiyle bölgede cirit atıyorlar.

Herkesin aklını başına alma zamanı gelmiştir.
-AKP Hükümeti ve Erdoğan, bu tutumlarıyla “Vatana İhanet” suçlamasıyla karşı karşıya kalacaklarını görmeli ve geri adım atmalıdır.
-BDP ve Bölücü-Kürtçüler etnik kimliklerini öne çıkarıp terör örgütünü desteklemeye devam ettikçe, Vatan topraklarına Kürdistan demeyi sürdürdükçe, tüm Kürt kökenli vatandaşlarımızı felakete sürüklemektedirler.

Ama bizler, yani etnik kökenimiz ne olursa olsun, “Türk Milleti” adında yaşamaktan onur duyanlar, onların bu tuzağına bu güne kadar düşmedik.
Bundan sonra da düşmeyeceğiz.

Türk Tarihi ve Türk Milleti önünde bildirmek, açıklamak istiyoruz ki;
Artık bölücülüğü bırakın.
Kürt kimliğini çıkar ve bölünme aracı olarak kullananlar, ülkemizin cennet köşesine Kürdistan diyenler, PKK Narko-Terör örgütünü destekleyenler, Teröristbaşı ve bebek katili Öcalan’a “Kürtlerin Lideri” yaftasını takan
Erdoğan, Beşir Atalay ve Hakan Fidan gibiler;
İyi bilin ki Türk Milleti sabrının sonuna gelmiştir.

Bu ülke sizlere iyilikten başka ne yaptı ki?
Dökün eteğinizdeki taşları, her şeyi Türk Milletinin önünde konuşalım.
Kararı Türk Milleti versin.

Duydunuz mu Başbakan Erdoğan;
Türk Milleti bu ikiyüzlülük oyunundan bıktı artık. Bir taraftan “Tek Millet-Tek Devlet- Tek Bayrak” diyeceksiniz, diğer taraftan “Kürdistan” diyeceksiniz, üç-beş oy uğruna bölücülere destek vereceksiniz.
Yetti artık. Hayatınızda bir kez olsun cesur olun, televizyon canlı yayınında bu konuyu tartışalım. Yürek mi o, göğüste taşıdığınız yoksa et parçası mı?

Sağlık ve başarı dileklerimle 16 Nisan 2014
Rifat Serdaroğlu

3 thoughts on “KANA DOYMADINIZ MI?

 1. Sayin Serdaroglu, Degerli Bakanim,

  Burada onemli olan, tum sifatlari ile her tarafi kan damlayan PKK yi ABD yonetiminin bir “taraf” haline getirmesi, bunu Turkiyenin tum yalakalarina ve satilmislarina her turlu yontemi deneyerek kabul ettirirken, ezici cogunlugu ile, bilincli olarak AB ve ABD somurgeciligini benimsemeyen Ukrayna ve Kirimdaki halkin referandum talebi ve sonuclarini ise “terorizm” olarak gostermesi ve pazarlamasidir!

  Yani ABD lugati, ki bu RTE lugati ile ortusur;

  Demokratik = ABD ve AB ne isterse onu yapan Ifade ozgurlugu = Eger bu AB ve ABD ise silah da siksa, secimle is basina gelmis hukumeti zorbalikla ve dis kaynakli destek alarakda devirse evet, ama bunu Ulusal cikarlari icin yaparsa “terorist”! Aynen Ergenekon da uygulananlar! Terorist = AB ve ABD nin hayasiz, ahlaksiz ve somurgeci dayatlamarina karsi duran her kisi ve kurulus bu kapsamda degerlendirilir!

  Simdi, cok dikkatle izlenmesi gereken konu, Suriye ve Rusyanin bu oyunu bozmasi oldu! Iste yok acilim, yok Arap Bahari bu sekilde coktu!

  Su anda $ 172 Triliyon borcu olan, her ay $ 75 Milyar para basarak nefes alabilen, giderek tembellesen, uretmeyen bir ekonomi ile ayakta durmaya calisan bir ABD ve kucuk capta benzer konumdaki AB nin Dunyayi daha da insafsiz somurme disinda baska bir secenegi kalmamistir!

  PKK bu nedenlerle cok onemliydi! Idi diyorum cunki Rusya Ukrayna konusu, Turkiye planlarini coook daha buyuk bir acmaza surukleuyecek!

  Saygilarimla Mustafa

 2. KANA DOYMADINIZ MI?

 3. Surasi artik oldukca kesin bunlar lafi elestirileri demokrasiyi yasalari akili vicdani ülke ve ve millet cikarlarini zerre kadar takmiyorlar varsa yoksa kendi maddi ve iktidar gücleri gerisi hikaye Halk kaybettikce,Bunlar kazaniyor Ülke itibar yitirdikce bunlar pismis kelle gibi siritiyor paralel devlet burnunun dibinde harac keser kimlik kontrolü yapar bunlari görmez.Bunlar sadece GÜC den anlar O güc O sivil irade ne STÖ lerde,ne Üniversitelerimizde, ne de baska yerde mevcut göz göre göre calmaya, hainlik yapmaya her türlü kötülügü uygulamaya korkmuyorlar nasil olsa “Hesap soracak kimse yok” anlayisina sahipler 40 tane Apo bir araya gelse bunlar kadar ülkemize zarar veremezdi..Gelecege dair umudum kalmadi tipik ortadogu ülkesi olduk.En son MIT yasasi ile herseyimiz yüce padisahimizin emri altina girdi Bu Ülke yasanmaz hale geldi ne zaman düzelirse yine O zaman Ülkemize dönelim.Saygilarimla

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s