ÇARPILACAKSINIZ (2)

Bu başlıkta bir yazıyı yaklaşık üç yıl önce yazmışım. O günden bu güne değişen, yaptıkları hatalardan ders alan, tövbe eden, halkından özür dileyen, istifa eden bir tane siyasetçi çıkmadı. Aksine, her gün daha kötüye gitmemize rağmen utanmazlık, yüzsüzlük, hırsızlık, rüşvet tavan yaptı!

Türk Milleti, devletinin bizzat kendi Bakanları, kendi seçtikleri tarafından donuna kadar soyulduğunu 17/25 Aralık’ta gördü, duydu!
Dünün inşaat kalfalarının, “Devlet Müteahhidi” yapılıp, avantaların paylaşıldığını, haram paralarla gazeteler-televizyonlar alındığını, bu medya organlarının “Saray Bekçisi” olarak tetikçi gibi kullanıldığını gördü, duydu!

Türk Milleti; Adına- Tarihine- Cumhuriyeti kuranlara- Atatürk’e – Çağdaşlığa-Türk Ordusuna düşman olan siyasetçileri gördü, duydu!

Türk Milleti, gözünü kırpmadan tek ayaküstünde bile kırk yalan söyleyen siyasetçileri de gördü, duydu!

Türk Milleti, sırf oy ve iktidar uğruna dönemin Başbakanının emriyle,
PKK Narko-Terör örgütüyle görüşen ve Terör örgütü yöneticilerine “Türkiye’ye 80 BİN ağır silahın soktuğunuzu, şehirleri bombalarda doldurduğunuzu biliyoruz” diyen Milli İstihbarat Yöneticilerini ve Başbakanlık elemanlarını gördü, duydu!

Türk Milleti, bu ihaneti yapanları korumaya almak için bir günde kanun çıkartıldığını, Askerin kışlasına, Polisin karakoluna tıkılmasına, şehirlerimizin
PKK Narko-Terör elemanlarının insafına terk edildiğini de gördü, duydu!

Türk Milleti, AKP İktidarının ihanete varan bu uygulamaları sonucu, Cizre adlı bir ilçede devlet güçleri ile bir hafta boyunca çarpışacak kadar silah-bomba depolamış PKK örgüt militanlarını gördü, duydu!
Böyle bir silahlı kalkışma, isyan ilk defa oluyordu!

Türk Milleti, üzerine yemin ettiği Anayasa’yı çiğnemekten çekinmeyen, tarafsızlığını yitirmiş, partisinin kongresine dahi karışan Cumhur’un Başı’ nın
“TC Devlet Sistemini” alt-üst edişini gördü, duydu!

Türk Milleti tüm bu rezillikleri, ihanet çabalarını gördü, duydu!
Fakat duyması- görmesi gerekenler görmezden geldiler, duymak istemediler!
Örneğin Cumhuriyet Savcıları göremedi, duyamadı!
Kasıtlı olarak uygulanan yanlış politikalar sonucu, genç yaşlarında ölüp giden yavrularımızın müsebbiplerini görmezden, duymazdan geldiler!

İsterse hiçbiri görmesin! Türk Milletinin o şaşmaz sağduyusu ve vicdanı tüm yapılanları gördü, duydu! Millet hafızasına yazdı. En kısa zamanda Bağımsız Türk Yargısı önünde mutlaka hesap verecekler…

Dönemin Başbakanı sık-sık şunu söyler; “Bizim abdestimizden şüphemiz yok ki, namazımızdan olsun. Biz ancak Allaha hesap veririz!”
Bir de, her şeyin sahibi olan Yüce Allah var ya, o elbette ki görüyor!
Allah adı kullanılarak, Müslümanları kandırmak neymiş, görecekler!
Çarpılacaklar, sonları ibretlik olacak…

Sağlık ve başarı dileklerimle 12 Eylül 2015
Rifat Serdaroğlu

4 thoughts on “ÇARPILACAKSINIZ (2)

  1. ÇARPILACAKSINIZ (2)

  2. SUCLAR´ini kendi agzi ile bizzat defalarca itiraf etmesine ragmen (Bu sürec icinde ciddi silah stokladilar,Aldatilmisiz,Yolsuzluk iddialari,Müzakereler vs)kendine HUKUK DEVLETI yalistirmasi yapan bir devlet buna ragmen suskun kaliyorsa hersey bize müstahaktir daha beterine layikiz daha kötüye layikiz demektir akli basinda biri kendi SUC´unu böyle alenen itiraf eder mi? ederse devlet buna kayitsiz kalabilir mi?Ortadogu ülkesi mi olduk da haberimiz yok?

  3. DEVLETİN YETKİLİLERİ TERÖRİSTLERE SİLAHLARI ĞÖMÜN DEDİ ONLARDA SÜREÇ SÜRESİNCE GÖMDÜLER.AMA ÇİMENTO YETERSİZLİĞİNDEN BETONLAYAMADILAR.ŞİMDİDE GÖMDÜKLERİNİ BİRER BİRER PATLATIYORLAR.İYİKİ ÇİMENTO BULUPTA BETONLANMADI.BETONLANMIŞ OLSA TAHRİP GÜCÜ DAHA FAZLA OLURDU.GÖMME FİKRİNİ EMPOZE EDENİN HİÇ Mİ SUÇU YOK.TONLARCA PATLAYICININ TAŞINMASI,GÖMÜLMESİ ÜSTÜNÜN KAPATILMASI PATLAYICININ O YERE GÖTÜRÜLMESİNE KİMLER GÖZ YUMDU?ASIL O TESBİT EDİLMELİ.

  4. ÇARPILACAKSINIZ (2) | Cumhuriyetimiz İçin

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s