MAFYA DEMOKRASİSİ

Bademlerin demokrasiye bakışı, “ya benim gibi düşünürsün ya da seni bitiririm” şeklindedir!
“Bitirme” eylemi, ya devlet gücünü kullanarak polis baskısıyla, ya 1 Savcı-1 Polis şefi-1 Sahte CD ile zindana gönderme yoluyla, ya devletin tetikçi denetim elemanlarını kullanarak para cezası vermekle, ya da dün gece gazeteci
Ahmet Hakan’a yaptıkları gibi 1 kişinin üzerine 4 adet serseri gönderip dövdürmekle gerçekleştirilir.
Bu yöntemlerin tümünde hukuk- adalet-insan hayatına, ifade özgürlüğüne saygı- devlet adamlığı yoktur. Aksine kanunsuzluk-haksızlık-kahpelik-tuzak-alçaklık vardır…

Bu kötülüklerin nereden kaynaklandığına beraberce bakalım.
Sizlere, Türk Milletinin seçtiği ve ısrarla seçmeye devam ettiği ve bu seçimde de %30 civarında oy vereceği birkaç kişiyi bir kez daha tanıtmak istiyorum. Gerçekte Gazeteci Ahmet Hakan’ı dövenler bunlardır;

-Adam İlçe Seçim Kurulu Yargıcına küfür edip, dövmeye kalkınca cezaevine atılır!
-Kendisini tercih oyuyla geçen partili arkadaşını, istifa ettirmek için 40-50 kişiyle partisinin Genel Merkez binasını basar! Bulsa adamın ağzını burnunu dümdüz edecek!
-Adam, Devletin Bakanını tekme tokat, evire çevire döver.
-Adam, vatandaşının arkasından koşar, markette sıkıştırıp tokadı basar!
Bu kafadan, devlet adamlığı-efendilik-insana ve karşı düşünceye saygı-demokratik davranış beklenmez.

Ahmet Hakan’a ilk yumruğu vuran bu kafadır

-Adam, TC Devleti bürokrasinin en tepesindeki memur! Telefonda Emniyet Müdürüne, Cumhuriyet Savcısının emrini dinleme diye emir veriyor!
Hukuk Devletini bilerek ve isteyerek katlediyor!
“Bana bak, dinlemeyeceksin o Savcıyı. Şimdi 4-5 adam gönderip onu aldırırım. Bilal’in evine yaklaşan olursa vurun!”
Bu kafadaki biri Müsteşar iken bunu yaparsa, İçişleri Bakanı olunca neler yapmaz ki! Hepsi yakında açıklanacak!

Ahmet Hakan’ın burnunu kıran bu kafadır…

-Adam, Refah Partisi-HADEP-DEP’ i dolaşmış, kapağı AKP’ye atmış Milletvekili olmuş!
Televizyon programında aynen şunları söylüyor;
“Aydın Doğan kimi kandırıyor? Edep sınırlarını aşıyor. Haddini bilecek Aydın Doğan. ONUN TIRNAKLARINI DA DİŞLERİNİ DE SÖKMESİNİ BİLİRİZ…”
Bir insanı tırnaklarını ve dişlerini, sökecek kadar aklını kaybetmiş bir Milletvekilinin üstelik bu tehdidi televizyondan yapmak cüretini göstermesi, hangi demokratik ülkede olabilir?

Ahmet Hakan’ın kaburgalarını kıran bu kafadır!

Bu tipler, kendilerinden başkasını düşünmezler. Hırsızlık- yolsuzluk-rüşvet- haksız zenginleşmeyi kendilerine hak sayarlar.
Bunların elini öptükleri, itaat ettikleri fesli bir sapkın var ya, televizyonda aynen şöyle diyordu; “Velev ki 17/25 Aralık için söylenenler doğru olsun. Bunları yapan Müslümansa, ona helaldir. Doğru olsa da oylar yine ona verilecektir.
Oy vermeyen Müslüman değildir!”
Bu kafalardan mı demokrasi, dürüstlük beklenecek? Bunlar olsa olsa Müslümanlığın yüz karasıdırlar!
Kendi kızlarına, çocuklarına onlarca koruma tahsis ederler, devletin polisini şoför- bekçi-hamal gibi kullanırlar, gerçekten korunması gereken insanlara koruma vermezler…

Benim aklımın almadığı, Türk Devletinin Genelkurmay Başkanını “Terör Örgütü Kurmak” iddiasıyla zindana atan, buna karşılık Öcalan ve Barzani ile kucak kucağa olan, haklarında “Kalpazanlık” suçuyla dosyalar bulunan, baştan aşağıya şaibeli servet ve para sahibi olan, tüm ülkeyi kamplara bölen, insanları-gazeteleri tehdit eden bu kişilerin nasıl hala serbestçe dolaşabildikleridir!

Sayın Cumhuriyet Savcıları, bu olaylar sizi ilgilendirmiyor mu? Başta Cumhur’un Başı olmak üzere Başbakan ve Milletvekillerinin beyanlarını inceleyince,
Ahmet Hakan’a yapılan saldırıyı azmettirenlerin kimler olduğunu göreceksiniz. Tabii ki görmekten korkmazsanız…

Günü geldiğinde sadece suç işleyenler değil, görevlerini yapmayan devlet memurları da mutlaka ve öncelikle hesap vereceklerdir…

Sağlık ve başarı dileklerimle 02 Ekim 2015
Rifat Serdaroğlu

3 thoughts on “MAFYA DEMOKRASİSİ

  1. MAFYA DEMOKRASİSİ

  2. Oy lari düstükce saldiracak yeri sasiriyorlat iste bu onlarin gercek yüzü anlayamayanlara yuh ve yaziklar olsun herkese gäzdagi olmasi icin emniyet bile dolayli yol vermis döven belli dövdüren sessiz kalmasindan belli daha cok oy kaybetsinler hoc düsünmeden icsavas bile cikarir bu gözükaralar Allah islah etsin.

  3. Demokrasi ancak demokrasiyi özümsemiş zihniyetlerin yönetimi ile olur. İmam kafaların, şeriat özlemcilerinin, sermayesi din olanların asla ve kat’a demokrasi ile işi olmaz, inanılmaz ve demokrasi mayası bunlarda zaten tutmaz! İşine gelmeyene saldırı,vurma kırma tehdit,şantaj demokrasi rejiminin içinde barınamaz. Ama mollaların yönetiminden her şey beklenir. Bu devrin en kısa sürede son bulması ve geçmişteki ektikleri böylesine kötü tohumların yeşermesi neticesinde memlekete verdiği zararlardan dolayı hesap sorulmalıdır.

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s