SAĞLIKSIZ TOPLUM

Bademler 14 senedir Türk Milletinin yaşam tarzı, gelenekleri, görgüsü, inancı ile öylesine ustaca oynadılar ki, sonunda sağlıksız bir toplum olduk!
Türk Milletinin %75 i antidepresan ilaç kullanmaya başladı! Nasıl kullanmasın ki! Her uygulamalarıyla insanları çıldırma noktasına getirdiler…

Sadece ocak ayında icraya düşen milyonlara, 145 Bin kişi daha katıldı!
145 Bin eve daha ateş düştü demektir bu!

Sur ’da bitti, Cizre tamam, Silopi’de bitti diye utanmadan Türk Milletine yalan söyleyen Bakan müsveddeleri, her gün gelen şehit cenazelerini görmüyorlar bile!
Bre vicdansızlar, bre utanmazlar Türk Milleti olarak yaşadığımız bu terör felaketinin yaratıcısı siz değil misiniz?
Çözüm Süreci diye diye, ülkemizin bomba-silah deposu haline gelmesine siz sebep oldunuz. Her yitirdiğimiz canın, her sönen ocağın bu dünyada da, öbür dünyada da sorumlusu sizlersiniz.
14 senedir (on dört) Türkiye’yi siz tek başınıza yönetiyorsunuz.
Anladık utanmanız kalmadı, suratlar kösele gibi! Hiç olmazsa susun, susmayı öğrenin. İnsanlar yavrularını, canlarını kaybediyorlar, saygılı olun, yalan söylemeyin…

8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle Cumhur’un Başı, Saray’da 250 kadını ağırlayacak!
Sanki “Kadın-Erkek eşitliği yaradılışa terstir” diyen kendisi değilmiş gibi!
Sanki kadına değer verirmiş gibi, şov yapacak!
Bir gün önce, Ankara Büyükşehir Belediyesi Atatürk Spor ve Sergi Sarayında, Yargıtay’ın terörist örgüt kabul ettiği Hizb-ut Tahrir’in organize ettiği “Uluslararası Hilafet Konferansı” düzenlendi.
Türkiye’nin adım adım hilafete gitmekte olduğunu, hilafetin kaldırılma kararının verildiği Ankara’da, tekrar hilafeti ilan edeceklerini Başkanları Mahmut Kar denen yobaz açıkladı!
-Erdoğan’ın izni olmadan Ankara’da böyle bir toplantı yapılamaz.
-Bu toplantı, katılanların “Halife” olarak kabul ettikleri Erdoğan’ın izniyle düzenlenmiştir.
-Hilafet döneminde, Şeriat Hukuku uygulanır. Şeriat Hukukuna göre Kadının konumunu merak edenler, Suudilere-Katar’a baksınlar!
-Hem Kadın hakları diyecekler, hem de hilafet-şeriat isteyecekler.
Kuyruklu yalan…

Değerli Okurlar;
İnsanın düşmanın bile mert olması için hep dua ederim.
Düşünebiliyor musunuz? Hem düşman, hem de kahpe! Çifte felaket gibi!
İki örnek vermek isterim;

-PKK. Bu örgütün kuruluş gerekçesi dünya tarafından bilinir. Marksist-Leninist bir örgüt olan PKK’nın hedefi “Büyük Kürdistan Devletinin” kurulmasıdır.
Bu amaç bugüne kadar PKK tarafından inkâr edilmemiş bir gerçektir.
Peki, PKK’nın siyasi sözcüsü HDP yetkilileri ne derler? “Biz bölünme istemiyoruz. Özerklik talebimiz var, kendi savunma gücümüzü oluşturalım, kendimiz vergi toplayalım, bölgemizdeki yeraltı, yerüstü zenginlikler ve yatırımlar bizim olsun. Ama bölünmek istemiyoruz!”
Olur canım, başka bir arzunuz?

-AKP. Bu parti Anayasa Mahkemesi tarafından “Lâiklik karşıtı eylemlerim odağı” olduğu için mahkûm edilmiş sabıkalı bir partidir. Lideri Erdoğan’ın hedefi “Federe İslam Devletidir.” Yıllardır sinsice yürütülen bu davanın günümüzdeki temsilcisidir. Fakat kendisine sorarsanız alacağınız yanıt şudur;
“Ne Hilafeti, ne Şeriatı kardeşim, biz Müslüman Demokratlarız!”
Olur canım, başka bir arzunuz?

Bunlar içlerindekini, inandıklarını niçin mertçe konuşmazlar, konuşamazlar?
Oy için, insanları kandırabilmek için!
Eğer gerçek niyetlerini mertçe açıklasalar, Kürt kökenli vatandaşlarımız PKK’yı, inancını Allah rızası için yaşayan Müslümanlar da Bademleri tekme-tokat kovarlardı!

Yalanın, riyanın, kahpeliğin, insanı Allah ile aldatmanın devletin tepesine çöreklendiği bir ülkede, izin verin de toplumun %75’i sakinleştirici kullansın!
Ya bunları def edeceğiz ya da hepimiz tırlatacağız…

Sağlık ve başarı dileklerimle 09 Mart 2016
Rifat Serdaroğlu

4 thoughts on “SAĞLIKSIZ TOPLUM

  1. Değerli kardeşim Antideprasan ilaçlar dan bahsedince aklıma istanbul Başak şehirde eczahanesi olan arkadaşımın kızı geldi. Burdaki bademlerin çoğunun 2-3 eşi varmış eşleride bundan dolayı bu ilaçları kullanıyorlarmış Kızımızın anlattığına göre ülkede enfazla Antidepresan ilaçları burda satılıyormuş BA

  2. SAĞLIKSIZ TOPLUM

  3. Her sözü kin,nefret,öfke dolu her konusmasinda birileri mutlaka” Hedef “´ de..
    Normal sevgi saygi iceren güleryüzü espri iceren hali hic yok gibi gercekten ürkütücü millet nasil Antidepresan kullanmasin ki?Ilgili ilgisiz herkesin görev alanina müdahale ediyor en son UEFA´ya catti.Sonra Kadinlar günün de;Bunlar soyumuzu kurutmaya calisdi (Cumhuriyet´i kastediyor) En cok Laklige Cumhuriyete,Demokrasi Hak ve Özgürlüklere bizim sahip cikmamiz gerekiyor zira yanibasimizdaki mezhep ve ic savaslar bunun ne kadar acil oldugunu bize teyid ediyor…Ama nerde? Hilafet konferansi Ankara´nin göbeginde Cumhuriyet´e kafa tutar tehdit eder gibi toplanti yapiyor Yetkililer de seyrediyor.
    Sen elinde bayrak´la barisci bir gösteriye katil sana tekme tokat bibergazi ile girerler terörist diye fislenmen de cabasi gebersen o meydan da kimsenin umrunda olmaz sorumluyu temize cikarmak icin bin türlü yalan ve bahane mevcut nasil olsa.
    Bu Memleket coktan bitmis de,Uzatmalari oynuyor…

  4. SAĞLIKSIZ TOPLUM * Bre vicdansızlar, bre utanmazlar Türk Milleti olarak yaşadığımız bu terör felaketinin yaratıcısı siz değil misiniz? Çözüm Süreci diye diye, ülkemizin bomba-silah deposu haline gelmesine siz sebep oldunuz. Her yitirdiğ

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s