SUÇ ORTAĞI AKP HÜKÜMETİDİR !

Ülkemizde bugün yaşadığımız “İç Savaş” ortamının da, her gün toprağa verdiğimiz vatan evlatlarının da, yaralanan- sakat kalan gençlerimizin de sorumlusu PKK Narko-Terör Örgütü-IŞİD ve AKP Hükümetleridir…

Bunu niçin ısrarla ve bilerek söylüyoruz? İki konu ile anlatalım;
Gerek Dönemin Başbakanı Erdoğan, gerekse onun atadığı Davutoğlu zamanında, PKK militanlarının Türkiye’yi “Bomba ve Ağır Silah” deposu haline getirmelerini görmemek, duymamak için devlet görevlilerinin ya kör ve sağır, ya korkak, ya da tepeden tırnağa hain olmaları gerekir.

Ülkeye sokulmasına AKP Hükümetleri tarafından izin verilen bu bomba ve silahların, Türk Askerini-Polisini-Korucusunu-Türk İnsanını öldüreceğini tahmin edememek için ise yöneticilerin ya aptal, ya geri zekâlı, ya zırcahil, ya da tepeden tırnağa hain olmaları gerekir.

Türkiye’de “Hükümet etme görevini” üstlenen kişileri yakından tanıyan biri olarak söyleyebilirim ki; AKP Hükümetlerinde görev yapanlar, kör-sağır-korkak-aptal-geri zekâlı-zırcahil değildirler.
Ülkeye sokulan bombalar ve ağır silahlar her gün can almaya, kan akıtmaya, ocak söndürmeye devam ettiğine göre, geriye tek suçlama kalıyor;
“Vatana İhanet…”

El-Kaide Terör Örgütünün içinden çıkarılan IŞİD Terör Örgütünün kafa kesen-can alan- canlı bomba kullanıp insanları öldüren vahşi bir örgüt olduğunu bilmemek için, yöneticilerin ya aptal, ya geri zekâlı, ya zırcahil, ya da tepeden tırnağa hain olmaları gerekir.

IŞİD Terör Örgütünün, İstanbul-Ankara- Gaziantep- Adıyaman- Diyarbakır ve Şanlıurfa’da irtibat büroları açtığını, bunların Askerlik Şubeleri gibi IŞİD’e militan topladıklarını, otobüslerle Suriye’ye gönderdiklerini ve bu terör örgütünün dönüp dolaşıp Türkiye’yi de vuracağını bilmemek, görmemek için ülke yöneticilerinin ya kör-sağır, ya korkak, ya da tepeden tırnağa hain olmaları gerekir.

Bu yöneticileri yakından tanıyan biri olarak söyleyebilirim ki;
AKP Hükümetlerinde görev yapanlar kör-sağır-korkak-aptal-geri zekâlı- zırcahil değildirler.
IŞİD Terör Örgütü canlı bomba kullanarak, Ankara’da-İstanbul’da yüzlerce insanımızı öldürdüğüne ve devam edeceğine dair tehditler savurduğuna göre, geriye tek suçlama kalıyor; “Vatana İhanet…”

Değerli Okurlar;
AKP Hükümetlerinin yaptıkları her türlü yolsuzluğu, hırsızlığı, rüşveti, beceriksizliği, cehaleti hiç olmamış saysak bile, sadece PKK Narko-Terör Örgütüne ve IŞİD Terör Örgütüne karşı uyguladıkları yanlış politikalar yüzünden AKP Hükümetlerinde görev yapanların tamamının Yüce Divan’da yargılanmaları gerekir.

Bu kadarcık bir analizi bile yapamayıp, fezlekeye bağlayamayan devlet görevlilerine sadece “İktidar Savcısı” denir. Onlar Cumhuriyetin Savcısı olamazlar…

Sağlık ve başarı dileklerimle 13 Nisan 2016
Rifat Serdaroğlu

One thought on “SUÇ ORTAĞI AKP HÜKÜMETİDİR !

  1. Çok değerli büyüğüm, “VATAN HAİNLİĞİ” tespit ve teşhisi % 100 doğru. “Yürütme” den sorumlu bademler kesinlikle kör-sağır-geri zekâlı- zırcahil değiller. Yürütmenin her alanında hainler. Sadece iç-dış güvenlikte değil, stratejik-milli-ekonomik kaynakları satıp-savurmada da hainler.

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s