BAŞIMIZA DAHA GELECEKLER VAR

Bu ülkenin Cumhuriyet Savcıları, Cumhuriyete ve Türk Devletinin kurucularına ağır hakaret eden, Anayasayı bilerek çiğneyen, İslam Devleti kurmak isteyen hainlerin-hırsızların-çetelerin peşine düşeceklerine, bizler gibi vatanseverlerin peşine düşüp, dava üstüne dava açarlarsa, bizi yolumuzdan döndüremezler ama Türk Milleti olarak başımıza daha gelecek var demektir.

Bu ülkenin Cumhuriyet Savcıları, FETÖ’nü devletin içine sokan, örgütü darbe yapacak güce eriştiren ve bu suçlarını TV canlı yayınlarında itiraf eden siyasetçileri bırakıp, lise öğrencilerinin-öğretmenlerin- polislerin peşinden koşuyor ve bu zavallıların hayatlarını alt-üst ediyorsa, Türk Milleti olarak başımıza daha gelecek var demektir.

Bu ülkenin Cumhuriyet Savcıları, meslek onurlarının simgesi olan cübbelerini, Cemaat-Tarikat artığı sahtekârların ayaklarının altına atmaktan çekinmiyor ve “imam” denilen sahtekârlardan emir alıyorlarsa ve sonra da kaçıyorlarsa,
Türk Milleti olarak başımıza daha çok gelecek var demektir.

Bu ülkenin muhalefet partileri, kişiliklerini- görevlerini unutmuşlarsa, Türkiye’nin felakete gidişini trene bakar gibi seyrediyorlarsa, Türk Milleti olarak başımıza daha çok gelecek var demektir.

Bu ülkenin çok satan medya gruplarının patronları, damatlarını kullanmaları için iktidarın emrine “Saray Oğlanı” niyetine veriyorlarsa ve insanlar hala o gazeteyi almaya devam ediyorlarsa, Türk Milleti olarak başımıza daha çok gelecek var demektir.

Bu ülkenin Genelkurmay Başkanı, kendi seçtiği yaveri tarafından yere yatırılıyor, kafasına basılıyor ve emrindeki silahlı güçler, insanların üzerine öldürmek kastıyla ateş açabiliyor ve o komutan utanmadan hala koltuğunda oturabiliyor ve siyasi mitinglere katılabiliyorsa, Türk Milleti olarak daha çok çekeceğimiz var demektir.

Bu ülkenin işadamları örgütleri- sendikaları- sivil toplum örgütleri
“Korku b.kuna” dillerini yutmuşlar, para ve koltuktan başka bir şey düşünemez duruma düşmüşler ve insanlıklarını unutmuşlarsa, Türk Milleti olarak başımıza daha çok gelecek var demektir.

Ve, ve, ve;
Tüm bu alçaklıklara rağmen Türk Milletinin bir kısmı hala bunlara oy vermeye devam ediyorsa, Türk Milleti olarak başımıza daha çok gelecek var demektir…

Eyy Türk Gençliği;
İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen; Türk İstiklal ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğunuz kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur…

Az kaldı, az… Herkes yaptığının hesabını mutlaka verecek!

Sağlık ve başarı dileklerimle 01 Ekim 2016
Rifat Serdaroğlu

2 thoughts on “BAŞIMIZA DAHA GELECEKLER VAR

  1. Sayin Hocam, Akil ve Ruh sagligi tamamen gitmis bir kurula girse kesin “Saglikli´dir” raporu alamaz.kisiler Isbasinda bizim Ülkemiz´de.Degil Koca Türkiye´yi bunlara Hela Bekciligi bile teslim edilmez.Vatandaslar hayat pahaliligindan,Hakli Haksiz sorusturma´lardan,Gelecek korku´sundan,Darbe soku´ndan,Sabah aksam vatandaslari gereksiz yere gerenler´den,Esas gündemi yok etme amaci ile gündemi degistiren´ler den,Issiz´lik den,Zam´lar dan,Sehit haberlerin´den,Suriyeliler bela´´sin dan,Hainlikler´´den..v.s bikmis usanmis ne hayat sevinci, ne de dudaklarinda tebessüm kalmis,Zoraki yasiyorlar ne tadi ne tuzu kalmis Ülke´min..Bir CB LEHIMIZE olan ve hatta zamanin tüm düsmanlari tarafindan saygi gösterilen LOZAN anlasmasina CAMUR atabilir mi? Insana sormazlar mi; peki Sen kimin safindasin diye? Senin döneminde giden 17 Adamizin hesabini,Güneydogu´da yerlebir edilmis harita dan silinecek duruma gelmis yerlerin ISID´cileri bile bile nasil memelekete sokup,tedaviler ettiginin hesabini ver demezler mi?Bir ABD baskani 4 Temmuz icin böyle sacmalasa aninda Kongre,Mahkemeler,Komisyonlar ve Halk devreye girer bir daha da GÜN yüzü göremez.Biz UYUSMUZ bir Halk´iz artik kendine hayri olmayanin Memlekete hayri olmaz diyorum.Bu OHAL´le BASKAN´lik dan daha cok yetkiler elde etti daha da birakmaz ne yapsa ne dese hepimize müstahak dir.Sen Ihaneti sorgulamazsan,sorgulanan sonunda BIZ oluruz.Bu daha iyi günlerimiz Sayin Hocam

  2. Sayın Serdaroğlu’nun yazdıklarına harfiyen katılıyorum. Eksiği var fazlası yok. At izi it izine karışmış diyenlerdir esas karıştıran. Ayrıca 15 Temmuz’u MİLAT kabul edelim diyorlar. Yooooo,yemeyiz,at terli. 17 Aralık milattır ve tüm sorumlular ve sanıklar yargılanmadıkça vatandaşlık hakkımdan asla vazgeçmiyorum. Fakat millet o kadar pasifize edilmiş ki, korkunun sembolü olmuşlar. Acı örnek; bir otobüste bir bayanın giyimi için bir aciz tekme atıyor ama hiç kimse tepki vermiyor,haksıza müdahale etmiyor. Bu kadar mı koktunuz eyyy Türk vatandaşları?!

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s