KÖKÜ KALLEŞTİR BUNLARIN

Türk Milletinin başına gelen her türlü belanın altını biraz eşeleyin mutlaka iki iblise rastlarsınız. Bölücüler ve Allah ile aldatanlar.

Bu ikisinin de köküne şeytan tarafından kalleşlik, ihanet ve ölüm tohumları ekilmiştir! Yıkmaktan, yakmaktan, yok etmekten, pislikten, yalandan, iftiradan başka bir şey bilmezler.

Bölücüler;
Kökenleri ister Kürt ister Ermeni ister Rum olsun bunlar Türk Milletinin düşmanıdırlar.
Bu aşağılık mahlukat, gider İngiliz’e para için uşaklık eder, Amerikalı asker bunların kadınlarına-kızlarına tecavüz eder giderler onun postalını yalarlar. Ama en büyük zararı kime verirler bilir misiniz?
Kendi halklarına! Amerika uşağı Kürtçü, İngiliz ajanı Ermeni veya Barzani denen diktatörün uşağı iseler, öncelikle Kürt kökenli vatandaşlarımıza, Türkiye’de yaşayan Ermeni ve Rum vatandaşlarımıza zarar verirler. Onların rahatını, huzurunu, geleceğini çalarlar. Bunların eline silah alıp bebek-kadın-yaşlı-sivil demeden insanları kalleşçe arkadan vuranların, pusu kuranların adı dün “Kürdistan Teali Cemiyeti” idi, bugünkü adı ise PKK’dır.
Diğerinin dünkü adı “Taşnak-Hınçak Cemiyeti” idi, bugünkü adı “Asala”dır.
Başkasının dünkü adı “Mavri Mira Cemiyeti-Pontus Rum Cemiyeti” idi, bugünkü adı EOKA’dır, Megalo İdea’dır…

Allah İle Aldatanlar;
İslamiyet’in ilk zamanlarından beri, Müslümanları Allah ile aldatan, kandıran din bezirganlarıdır bunlar. Vergi vermemeye, askerlik yapmamaya, asalaklar gibi avantadan yaşamaya alışmış güruhlardır. Hz. Peygamber sağ iken de dört halife zamanında da bunlara fırsat verilmemiştir.
Daha sonra samimi, dürüst, bilgili din alimlerimizin toplumdaki itibarlarını gören bu iblisler, çeşitli isimlerde tarikatlar-cemaatler kurdular ve cahil insanları kandırıp dolandırmaya başladılar.
Daha sonraları yerlerine kardeşlerini-oğullarını-damatlarını geçirerek bu istismara devam ettiler. Birbirleriyle sürekli kavga ederek, ayrılık tohumları ektiler.
Tarih boyunca bunlardan en büyük zararı, kutsal dinimiz görmüştür.
Hasan Sabbah, Patrona Halil, Kabakçı Mustafa bunlardan bazılarıydı…

Cumhuriyet’in ilanı ile, bedava ve avanta yaşamlarını kaybeden bu iblisler, her fırsatta Cumhuriyet’e ve ilkelerine karşı silahlı-silahsız kalkışmalarda bulunmuşlardır. Zamanın her iktidar partisine sızarak,
“Dindar-Kindar” nesiller yetiştirmek için her fırsatı kullandılar.
“Said-i Kürdi”, “Şeyh Said”, “Molla Mustafa Barzani”, “Şeyh Eşref” gibileri kendi menfaatleri uğruna, özellikle İngilizlerin emrine girmişler, ülkelerine ve insanlarına büyük zararlar vermişlerdir.

Siyasal İslam’ın günümüzdeki temsilcilerini dikkatle incelerseniz ne demek istediğimiz çok net anlaşılır.
-Kendilerinden başkasını düşünmemek bunlarda,
-Her türlü yalan bunlarda,
-Gariban Müslümanları dolandırmak bunlarda,
-Devleti soymak bunlarda,
-Sebepsiz sülalece zenginleşmek bunlarda,
-Görgüsüzlük, mağaza kapatmak bunlarda,
-Milleti sadaka ve biat kültürüne alıştırmak bunlarda,
-Kendi koltukları uğruna “Can” üzerine oyun oynamak bunlarda,
-Tekbirle kafa kesmek bunlarda,
Tüm bunlara rağmen utanmadan, arlanmadan milletin huzuruna çıkmak da bunlarda…

Son olayda, Türk Milletinin konuğu olan bir Büyükelçi’yi arkasından vurup, ülkesinin başını eğdiren iblis yukarıda anlattıklarımdan sadece biridir.
Adı ister FETÖ ister El-Kaide ister El-Nusra ister Hizbullah ister PKK ister PYD ister YPG olsun bunların soyu da kökü de kalleştir, kalleş…

Bu toplum zararlılarının panzehiri standartları yüksek demokrasi, çağdaşlık, barış, bilim ve akıl yoludur! Tabii ki seçmesini bilene…

Not;
Suriye’de dün 14 ana kuzusunu kaybettik.
Niye, neden, kimler için öldü bu çocuklarımız?
Türk Askerini, Suriye terör cehennemine kendi siyasi ihtirasları için gönderenler, bu çocukların hesabını nasıl verecekler?

Sağlık ve başarı dileklerimle 22 Aralık 2016
Rifat Serdaroğlu

3 thoughts on “KÖKÜ KALLEŞTİR BUNLARIN

  1. TAMAM KÖKÜ KALLEŞTİR BUNLARINDA… KIBRIS’IN MÜCAHİDİ DENKTAŞ’I SATAN KİMDİR… KIBRIS HALKI TÜRK DEĞİLMİDİR. AYRICA BAŞIMIZA ÇORAP ÖRENLERİ DESTEKLEYEN KİMDİR? TÜRK HALKININ EKSERİYA ÇOĞUNLUĞU MENFAAT İCABI EN AZ % 20 Sİ KİMDİR.

  2. Bunlar hesap vermezler. Yüzsüzlükleri ve de hem siyasi hem de mali hırsları yüzünden emperyalist ülkelere çeşitli vaatler vererek iktidarda kalıp MAL MÜLK EDİNMEK İÇİN HER TÜRLÜ YALANI SÖYLER VE HİÇ AMA HİÇ UTANMAZLAR. DÜN DEDİKLERİNİ YALARLAR VE BU GÜN TAM TERSİNİ SÖYLERLER.

  3. Bunlardan ÇOK daha tehlikeli olanlar ise gene bu milletin içinde olan , bunlara çıkarları için oy verenlerdir. Şerefini, insanlığoını, vicdanını bile bile bunlara BİAT ederek verenler bu sülüklerden çok daha tehlikelidir.

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s