NİÇİN SUSUYORSUNUZ?

Bademler kadar iki yüzlü, kendi çıkarlarını her kutsalın önüne koyabilen, kul hakkı yemekten çekinmeyen, seccade üstünde bile yalan söyleyen, nankör, milli hassasiyetleri sıfır olan bir güruh
görmedim ben!

İslam’a hizmet için çalıştıklarını söylerler, ağızlarından Allah-Peygamber-Kitap laflarını düşürmezler fakat İslam’ın önceliklerinden olan “Çalmayın-Adaletle yönetin-Kul hakkı yemeyin” diyen emirlerine uymazlar. İslam’da zorlama olmadığını, Allah ile kul arasında, çıkar peşinde koşan “Ruhban sınıfı” denen aracılara yer olmadığını bilmezden gelirler!

Soylarından mıdır, tıynetlerinden midir, cibilliyetlerinden midir Türk’ü, Türk Milletini ve Türk Ordusunu sevmezler!

Türk Askerinin başına çuval geçirilmesi rezaleti karşısında suskun kalırlar. Bu durum için “ABD’ye nota verecek misiniz” diye soranlara,
“Ne notası, müzik notası mı” diye yanıt verirler!

Osmanlı hayranı geçinirler, Osmanlı kurucusu Ertuğrul Bey’in kabrine sahip çıkamazlar. “Onlar terörist değildir, asabi gençlerdir” dedikleri IŞİD katillerinden Ertuğrul Bey’in kabrini kaçırırlar!

Osmanlı İmparatorluğunun kurucularına sahip çıkmıyorlar da Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucu önderlerine sahip çıkıyorlar mı?
Üç gündür bekliyorum; Başbademden tık çıkmıyor!
-Birkaç tane sahtekâr, Büyük Atatürk’e ağır hakaretlerde bulunuyor, her konuda konuşan Başbadem bilerek susmaya devam ediyor. Üstelik Atatürk’e sürekli hakaret eden “Fesli Şarlatanı” masasının baş köşesinde ağırlamaya devam ediyor!

-Başbadem’in heyeti Amerika’da iken, Trump ABD’nin stratejik ortağının Türkiye değil, (Barzani-PKK-PYD-YPG) yani Kürdistan’ın kurucuları olduğunu tüm dünyaya ilan etti!
Bu tavır, ABD ve İsrail’in “Kürdistan Devletinin” kurulması kararının verildiğinin göstergesidir. Başbadem’den yine tık yok!

Değerli Okurlar;
Büyük Ortadoğu Projesi Eşbaşkanının ilk görevinin bölgede (İkinci İsrail) olarak görev yapacak “Kürdistan Devletinin” kurulması olduğunu defalarca yazmıştım.
Bademler ve tetikçi Savcıları onlarca dava açtılar!
Bazı siyasetçi-gazeteci müsveddeleri bizi komplo teorisyeni olarak damgalamaya çalıştılar!
Geldiğimiz noktaya bakar mısınız?

Dünyanın dördüncü büyük ordusuna ve binlerce yıllık devlet deneyimine sahip T.C Devleti, ABD tarafından ellerinin tersiyle itiliyor ve maalesef terör örgütü koalisyonu olan eşkıyalarla işbirliği yapılıyor…

Tüm bu rezillikleri neden yaşıyoruz?
T.C Devletini yöneten çapsız ve cahillerin açıklarının dosyalar halinde ABD’nin elinde bulunmasından olabilir mi?

Yakında onu da göreceğiz.
Bir şey daha göreceğiz! Ya bu vatanda özgür yaşamak için ikinci bir kurtuluş savaşı verip bizler kazanacağız ya da Sevr benzeri bir prangayı ayaklarımıza geçirecekler. Tercih Türk Milletinin…

Sağlık ve başarı dileklerimle 11 Mayıs 2017
Rifat Serdaroğlu

2 thoughts on “NİÇİN SUSUYORSUNUZ?

  1. Osmanlı hayranı geçinirler, Osmanlı kurucusu Ertuğrul Bey’in kabrine sahip çıkamazlar. “Onlar terörist değildir, asabi gençlerdir” dedikleri IŞİD katillerinden Ertuğrul Bey’in kabrini kaçırırlar!
    SÜLEYMAN ŞAH DEMEK İSTEDİNİZ HER HALDE.

  2. ABD’nin elinde bazı yöneticilerln dosyalarının olabileceği ve bunun ABD’nin Türkiye ile ilgili davranışlarını etkileyebileceği (?) konusundaki sualinize katılıyorum.

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s