BAŞIN ÖNE EĞİLSİN

Şehit Tümgeneral Aydoğan Aydın’ın cenaze töreni!
Şehidimizin tabutu önünde, 15 senedir Türkiye’yi tek başına yöneten AKP Genel Başkanı Bağımsız ve Tarafsız Erdoğan, makamında yere yatırılıp boğazına kement geçirilen ve hala utanmadan Atatürk’ün Ordusunun üniformasını giymeye devam eden Hulusivil Paşa, anayasadan lâiklik kaldırılmalıdır diyen Atatürk düşmanı İsmail Kahraman, haram serveti tüm dünya gazetelerinde anlatılan fakat bu konuda ağzını bile açamayan son Başbakan Binali…

Başlar eğik, hepsi yere bakıyorlar!
Başlarınız hep öne eğilsin! Çünkü bu ölümlerin hepsinde sizlerin sorumluluğunuz var!
Türk Devletini yönetmeyi belediyeyi yönetmek zannettiniz, ülkeyi böldünüz!
Sizler, Cumhuriyetin değerlerini tahrip etmeseydiniz, Türk Ordusunun geleneklerini ve komuta heyetini, terör örgütü olan cemaatle işbirliği yapıp bozdurmasaydınız, bu kadar şehidimiz olmayacaktı…

-Başbakan olmadan ABD’ye gidip “Oval Ofis’te” ağırlanan ve 1 Mart tezkeresini “TBMM’ye kabul ettireceğim” diye söz veren sizsiniz.
-22 ülkenin sınırlarını değiştirecek, milyonlarca Müslümanın ölümüne sebep olacak BOP’ne Eşbaşkan olan ve bununla övünen sizsiniz.
-ABD-İngiltere-İsrail’in yüz yıllık planı olan ve bölgede ikinci İsrail olacak “Kürdistan Devletinin” kurulması gayretlerini göremediniz. Bu planın Irak’taki ayağı eşkıya Barzani denen katili “Onur Konuğu” ilan edip, alkışlatan sizsiniz.
– “Çözüm Süreci” diye Diyarbakır’da 54 bin insanımızın yaşamını karartan Öcalan’ın mektubunu okutup alkışlayan sizsiniz.
-Asker ve Polis katillerini Habur’da seyyar tuvalet kurar gibi, seyyar mahkeme kurdurtup serbest bıraktıran sizsiniz.
-PKK militanları il ve ilçelerimizde kilometrelerce tünel kazarken, kilometrelerce barikat yaparken, onlarca “PKK şehitliği” kurarken, yol kontrolü yaparken Valilere, Garnizon Komutanlarına, Emniyet Müdürlerine “PKK’lılara dokunmayın” emrini veren sizsiniz.
-FETÖ’nü iktidar ortağı yapıp yargının, devletin, idarenin en tepelerine kadar örgütlenmesine ve ülkede darbe yapacak hale gelmesine izin veren sizsiniz.
-IŞİD militanlarının Türkiye’yi yol geçen hanı yapmasına, İstanbul-Ankara-Adıyaman-Gaziantep illerinde, kafa kesen bu canilerin adam toplamasına göz yuman sizsiniz.

Çevremizde, Avrupa’da, Dünya’da dost olarak kalacağımız bir tane demokrat ülke bırakmadınız.
Dün Irak’taki Amerikan Askerleri nazar olmasın diye dua ediyordunuz, bugün o askerler Kürdistan Devletinin Suriye ayağını kuruyorlar! Siz sadece yavan-yavan konuşup seyrediyorsunuz!
Tüm dünyada saygınlığı olan Türk Devletinin itibarını, şahsi çıkarlarınız uğruna iki paralık ettiniz!

Bütün bu kırdıklarınızı, döktüklerinizi zaman içinde toparlarız, onarırız, yerine koyarız ama sizin yanlış politikalarınız yüzünden toprağa verdiğimiz gençlerimizi geri getiremeyiz ki!

İşte bu yüzden, başınız omuzlarınızın üzerinde durduğu müddetçe hep eğik olarak kalacaktır.
Gün gelecek ne Türk Milletinin ne de şehitlerimizin yüzüne bakamayacaksınız.
Çok ah aldınız, çoook…

Sağlık ve başarı dileklerimle 03 Haziran 2017
Rifat Serdaroğlu

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s