AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET AMA SERBEST

Dün 28 Şubat Davasına bakan mahkeme sonunda kararını verdi!
Bu karar, hukuk devletinin bitişinin ilanından başka bir şey değildir.
Ya İstinaf Mahkemesinde ya Yargıtay’da ya da AİHM’de çöp sepetine atılacak,zoraki alınmış bir adli karardır.

28 Şubat nedir?
Bademlere göre, 28 Şubat İslam Dinine karşı yapılmış ve yüzbinlerce insanı mağdur etmiş bir darbedir!
Türk Milletinin kendilerine verdiği “Orgeneral” rütbesi ile yetinmeyip, gözleri zengin sofralarında ve NATO yüklenicilerinin gönderdiği hayat kadınlarında olan dönemin bazı şapşirik paşalarına göre ise 28 Şubat Postmodern bir darbedir!

Eğer bunlar doğru olsaydı, Türkiye’yi dolu-dolu 11 yıl yöneten AKP-FETÖ işbirliği talimatıyla açılan 28 Şubat Davaları sonucu, hiç olmazsa 1 (BİR) kişinin cezaevinde olması gerekmez miydi? Erdoğan-Gülen talimatıyla açılan bu davalar sebebiyle bugün cezaevinde olan kimse yoktur.
Ne bir siyasetçi, ne de bir asker!

Algı yaratmakta, yalan söylemekte ve doğruları çarpıtmakta çok usta olan Bademlere göre;
-15 Temmuz sonrası, Erdoğan Başkanlığında toplanan MGK’nun aldığı “Olağanüstü Hal” kararı, Anayasal bir kurum olan MGK’da alındığı için demokratik ve geçerlidir.
-Ama 28 Şubat 1997’de Demirel Başkanlığında toplanan ve “İrticayı Önleme” kararlarının oybirliğiyle alındığı MGK toplantısı, antidemokratiktir ve geçerli değildir! Niye?
*Ayı; “Bu sene dağda armut bol olacak” demiş! Niye diye sormuşlar?
“Canım öyle istiyor” demiş!

-Bademlere göre, Erbakan liderliğindeki Fazilet Partisinden ayrılmak ve AKP adıyla bir parti kurmak, demokratiktir ve geçerlidir!
-Ama Erbakan’ın kucağına düşmüş DYP’de, parti içi mücadeleyi sonuna kadar verip sonuç alamayan bizlerin, Refah Yol Hükümetini Siyasi İslamcıların ve “cahil Çiller’in” kafalarına geçirmemiz antidemokratiktir ve geçerli değildir!

-Bademlere göre 15 Temmuz sonrası, haklarında hiçbir yargı kararı bulunmayan ve TBMM de süresi içinde onaylanmadığı için “Yok Hükmünde” olan
OHAL kararnameleriyle
(412 bin insanın ne ile suçlandıklarını bilmeden hapse atılmaları, insanların mallarına el konulması, işten atılmaları, gözaltına alınıp işkence görmeleri demokratiktir, doğrudur ve geçerlidir!
-Ama TBMM Darbeleri Araştırma Komisyonunun raporuna göre, Anayasa Mahkemesi kararları ve yasalara uymadıkları gerekçesiyle 28 Şubatta işten atılanların sayısının sadece (3.527 üç bin beş yüz yirmi yedi) olması, antidemokratiktir, doğru değildir ve geçersizdir!

-Bademlere göre gençliğimizi ilim ve aydınlıkla buluşturacak, onları dünyadaki muhataplarıyla yarışacak hale getirecek olan 8 Yıllık kesintisiz eğitim, antidemokratiktir ve geçersizdir!
-Ama 7 (Yedi) yaşındaki çocuklara zorla Arapça öğretmek, sıkmabaşı ilkokullara kadar indirmek, okullarımızı tarikat ve cemaatlerin emrine vermek, çocuklarımızı ortaçağ karanlığına atacak eğitim sistemini uygulamak demokratiktir ve geçerlidir.

Değerli Okurlar;
28 Şubat 1997 de MGK da alınan kararları tek-tek daha önce yazdım. İsteyen bulabilir. Bu kararların altına bugün dahi imzamı atarım.
Ne yazık ki, ne bu kararları alan Hükümet, ne o zamanın medyası bu kararlara yeteri kadar sahip çıkamadı ve halkımıza gerçekleri anlatamadı.
28 Şubat kararları oybirliği ile alınmıştır. Erbakan’ın da Çiller’in de alınan kararları imzalamaları için en ufak bir baskı yapılmamıştır. Yapıldıysa bu güne kadar konuşmazlar mıydı? 28 Şubat’tan bir hafta sonraki Bakanlar Kurulunda, 28 Şubat kararlarının tamamı tüm Bakanlar tarafından (Abdullah Gül dâhil) imzalanmış ve uygulama talimatları verilmiştir. Erbakan Hükümeti bu kararları uygulamış ve 28 Şubat’tan tam 3,5 ay sonra 18 Haziran’da istifa etmiştir.

Şimdi gelelim Bademlerin 28 Şubat ile ilgili GERÇEK DUYGULARINA…
Bademlerin bu dünyada en fazla önem verdikleri olay PARA dır!
Bunların kolunu kesin, tıkları çıkmaz. Ama tek kuruşlarını alın dünyayı başınıza yıkmak için uğraşırlar.
O zamanlarda, “Sıfırlama” , “Havuz Medyası” “Bakanların dolar-avronun önüne yatmaları” , “ayakkabı kutularında milyonlarca dolar”, “Gemicik”, “MAN adası”,
MALTA Adası, olayları henüz yapılamadığından, Siyasal İslam’ın en kolay para kazanabildiği iki yol vardı;
-Kurban Derileri toplayıp, satmak!
-Sayıları on binleri bulan kaçak kurslar açıp, gariban Müslümanların hem paralarını hem de imanlarını çalmak!

28 Şubatta Siyasi İrade, Kurban Derilerini toplama yetkisini Türk Hava Kurumuna verdi. İllegal kuruluşların ve şahısların kurban derisi toplaması yasaklandı.
Kaçak kursların tamamının denetimi ve açılma izni Milli Eğitim Bakanlığına devredildi. Kaymakamlar bu konuda uyarıldı!

İşte Bademleri çıldırtan 28 Şubat gerçeği bunlardır. İnanın bu kadar basittir.
Darbelere karşı olacak, karşı koyacak kişilerin öncelikle DEMOKRAT olmaları gerekir. Siyasal İslam’da şartsız itaat (biat) vardır. Biat’ın olduğu yerde demokrasinin adı bile söylenemez. Bu yüzden Bademler asla ve asla demokrat olamazlar, genlerinde tartışma kültürü yoktur.

Peki, 28 Şubat nedir:
28 Şubat Türk Devletinin ve Türk Siyasetinin, emperyalist devletlerin desteklediği “Ilımlı İslam” politikasına, BOP projesine ve Türkiye Cumhuriyeti’nin “Federe İslam Devletine” dönüştürülmesine karşı çıkışıdır
28 Şubat kararlarını uygulanamaz hale getirip, içimizdeki hainlerin de katkısıyla çökerten emperyal devletler, daha sonra AKP Projesini uygulamaya koydular ve bu günlere gelindi.
Dün birçok asker ve Kemal Gürüz “Ağırlaştırılmış Müebbet Hapse” mahkûm edildiler. Fakat mahkeme bir tanesini bile tutuklayamadı!
Sizce niçin? Utançlarından olabilir mi?

Sağlık ve başarı dileklerimle 14 Nisan 2018
Rifat Serdaroğlu

3 thoughts on “AĞIRLAŞTIRILMIŞ MÜEBBET AMA SERBEST

 1. Türkçede sevmediğim…ama doğru olan bir laf vardır…O da ” Bunlar gerçekten de işin B.kunu Çıkardılar ” lafıdır. ve doğrudur. Hâlâ FETÖ’ nün etkisinden kurtulamayan ve saklayamadıkları intikam duygusu ile Türk Ordusuna duydukları nefreti her fırsatta dile getiren ama şu anda ki Ordunun tepkisinde korkarak böylesine aptalca ve ahmakça ve zorlama bir karara imza atanları bu millet UNUTMAYACAKTIR.
  FETÖ’ nün siyasi ayağı eninde sonunda ortaya çıkacaktır. Korkunun ecel’e faydası yoktur.
  Saygılarımla.

 2. Bu MUHTEŞEM yazısı için sevgili SERDAROĞLU’na ve hiçbir suçu ve günahı olmaksızın yıllardanberi en kalleş saldırılara uğramış ve çok büyük nesnel ve tinsel acılar ve ızdıraplar içinde yaşamış ve hala yaşamakta olan vatansever subaylara ve aydınlara, başta çok değerli komutan İsmail Hakkı KARADAYI ve sevgili hocamız Prof. Kemal GÜRÜZ olmak üzere, içten sevgiler, derin saygılar ve en iyi dileklerle Gönül’den bir ithaf :

  BU EN ÇİRKEF MELANET VE BÜYÜK İHANET

  Türk’e, Türkçe’ye ve Atatürk’e,
  Bütün ulusa ve tümTürkiye’ye,
  Bu azılı nankörlük ve kalleşlik,
  Bu salak ve en alçak kahpelik,
  Bu himayecilik ve mandacılık,
  Bu saldırganlık ve düşmanlık,
  Bu derin ve en çirkef melanet,
  Bu en mel’un ve büyük ihanet,
  Yüz yıl önce yine bu kutsal topraklarda, bir çok kez görülmüştür.
  Fakat,Mustafa Kemal Atatürk’ce ezilerek çöplüğe gömülmüştür.
  Bugün ise,tek vatan cephesi ve Mustafa Kemal’in Askerleri’nce ezilecektir.
  Ve artık asla hortlayamayacak şekilde yedi kat yerin dibine süpürülecektir.

  Gönül Pınar Atacı, 14.4.2018

 3. Ellerinize ve gönlünüze sağlık sayın bakanım, güneş balçıkla sıvanmaz. Gerçekler bir gün mutlaka yüzlerine vurulacaktır. Bunların hesabı da sorulacaktır.

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s