CUMHUR İTTİFAKI MI / MAFYA İTTİFAKI MI?

Cumhur İttifakının iki lideri var.
Tayyip Erdoğan büyük lider, Devlet Bahçeli ise küçük lider!
Bir de Testici (İbrikçi) var ama onun konumu, yanaşma!
İki liderin de ilginç dostları, dostlukları var. Bu dostluklar ve ilişkiler hakkında net bilgilere sahip değiliz. Ama gördüklerimiz, fikir edinmemiz için yeterlidir…

Bir kişi, istediği kişi ile dostluk kurabilir, görüşebilir, ticaret yapabilir veya yardımlaşabilir.
Fakat o kişi “Cumhurbaşkanı” ve “Genel Başkan” sıfatını üzerinde taşıyorsa, devlet gelenekleri ve Türk Milletine saygı gereği, istediği gibi hareket edemez. Uymak zorunda olduğu teamüller, protokol ve görgü kuralları vardır…

Örnek verelim;
T.C Cumhurbaşkanı, resmi ziyaretlerde kimsenin ayağına gitmez. Onunla görüşmek isteyen kişi, onun ayağına gelir. Cumhurbaşkanı görüşme isteğini kabul ederse görüşme yapılır, etmezse yapılmaz.
Başka bir ülke lideri, Türkiye’ye gelip bir otelde kalıyorsa T.C Cumhurbaşkanı o kişinin otel odasına gitmez, gidemez. Cumhurbaşkanı sıfatını taşıyan kişi, canı istediği zaman meyhaneye- kerhaneye-pavyona-kumarhaneye de gidemez. Cumhurbaşkanı, Türk Devletinin başı olduğu ve birliğini temsil ettiği için, kendi isteğine göre hareket edemez, etmemelidir…

Tarih 15 Haziran 2015. Yer Beylerbeyi Sarayı!
“Ak Troll” Taha Ün ve Emine Erdoğan’ın özel kalem müdiresi Sema Silkin’in düğünü. Nikahı, eski Başkan Kadir Topbaş kıyar, Erdoğan da şahit olur.

Nikahtan sonra, Erdoğan Sedat Peker ve İHH Başkanı Bülent Yıldırım’ı görür ve doğru yanlarına gider. 15 dakika kadar samimi bir şekilde görüşürler.
Görüştüler de ne oldu, diyebilirsiniz? Bakalım neler olmuş?
-Görüşmeden bir süre sonra Ahmet Hakan evinin önünde 4 adet tetikçi tarafından dövüldü.
-Sedat Peker, yapılacak seçimler için “Bu seçim Hilal ile Haç kavgasıdır” dedi.
-Sedat Peker’e Polis eskort aracı ve koruma verildi.
-Sedat Peker, Erdoğan’ı desteklemek için mitingler düzenledi.
-15 Temmuz’da, Boğaz köprüsünde kafaları kesilen zavallı askerleri bu hale getirenlerin mafya elemanları olduğu tespit edildi, ama işlem yapılamadı.
-Sedat Peker, sosyal medyada hapishaneleri basacaklarını, insanları elektrik direklerine ve ağaçlara asacaklarını dünyaya ilan etti. Hakkında dava açılmadı.

Eh, AKP’nin mafyası olur da işlevsiz doçent Bahçeli’nin olmaz mı?
O da henüz meydanlara nutuk atmaya çıkmadan, doğru hastaneye koştu!
Alaattin Çakıcı adlı mafya babasını ziyaret etti. Başbaşa yarım saatten fazla görüştüler. Bahçeli, Çakıcı’ya tespih hediye etti! Bununla yetindi mi? Yetinir mi?
Çakıcı’yı övdü, devlet onu bilir dedi!

Devlet tüm mafya babalarını iyi bilir!
Eğer geçmişte Türk Devletini yönetenler, devletin resmi güvenlik güçleriyle yapamadıkları işler için mafya elemanlarını kullandılarsa, bu Türk Devletinin değil, o çapsız yöneticilerin ayıbıdır. Devlet için yapılan hizmet asla söylenmez. Kim bu devlet için bir hizmet ettiyse, şunu çok iyi bilmelidir;
Hepsinin yaptıklarını söyledikleri hizmetleri toplayın, terörle mücadele ederken Türk Vatanı için canını veren o gariban gençlerimizden birinin hizmeti bunlarınkinden misliyle fazladır.
Vatana için can verilir ve bununla övünülmez. Türk’ün töresinde bunun için söylenecek tek söz vardır; Vatan sağ olsun…

Şimdi Ülkücü olduklarını söyleyen gençlere birkaç sözüm olacak;
-Yıllarca “Devletin başına Devlet gelecek” diye sizi bağırttırdılar.
Devlet Bey tarafından, Devletin başına tekrar getirilmek istenen kim?
Recep Tayyip Erdoğan!
O zaman ya sloganı “Devletin başına Tayyip gelecek” diye değiştirin ya da gidin AKP’ye kayıt olun.

-Erdoğan, Sedat Peker ile görüşür. Atatürk düşmanı ve “keşke Kurtuluş Savaşını Yunan kazansaydı” diyen fesli şarlatanı hastanede ziyaret eder, Bahçeli ise, kendi karısını, tetikçi tutup öldürten Çakıcı’yı ziyaret eder ve onun için af kanunu çıkarmaya çabalar!

Şu iki sorumu, yüreğiniz yeterse yüksek sesle Erdoğan ve Bahçeli’ye sorun. Korkuyorsanız, sessizce vicdanınıza sorun, ona göre oy kullanın!
-Yunan’ı, Türk Milletine tercih eden haini ziyaret eden Erdoğan; FETÖ tarafından kurulan kumpasla zindana atılan TSK Genelkurmay Başkanı Başbuğ Paşayı, tahliye olduktan sonra evinde ziyaret edip, “Geçmiş olsun Paşam, devlet adına özür diliyorum” dedi mi? (Ama Ermenistan’dan özür diledi!)

-Bir mafya babasını hastanede ziyaret eden Bahçeli, FETÖ’cu Savcı-Yargıçlar tarafından zindana atılan, Türk Ordusunun efsane komutanlarından
ENGİN ALAN Paşayı Silivri cezaevinde bir defa olsun ziyaret etti mi?
(Bu seçimlerde davet edip, listeye dahi koymadı!)

Bunlar mı Milliyetçi, bunlar mı Türk Devletinin başına gelecek? Yazıklar olsun…

Sağlık ve başarı dileklerimle 26 Mayıs 2018
Rifat Serdaroğlu

3 thoughts on “CUMHUR İTTİFAKI MI / MAFYA İTTİFAKI MI?

  1. Herkesin kendi özel arşivinde saklayıp zaman zaman ortaya çıkarıp yıllarca ve defalarca ilgililere veya ilgi duyabileceklere okunacak çok anlamlı ve güzel bir makale..

  2. Ne RTE…ne de NURSUZ SURATLI Bahçesiz, ve meyvesiz bahçeli asla ve kat’â ne İlker Başbuğ’u ne de Engin Alan paşayı asla ziyaret etmezler…edemezler G.t ister ve o G.t her ikisinde de yok. Bu ikilinin görevi Türk milletini parçalamak ve Türk Ordusundan intikam almaktır. Ama Türk milletinin intikamı çok daha acı olacaktır bu şerefsiz ikili için.

  3. Tek sözle : MUHTEŞEM
    Sağol varol milyonlarca okurunla ve tüm sevdiklerin ve sevenlerinle birlikte en uzun bir ömür boyu sağlık, esenlik, mut, kut, utku ve umut dolu ol sen çok değerli ve sevgili SERDAROĞLU.

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s