BAYRAM YİNE ZEHİR OLDU

Bayram’da yazmaya ara vermeyi planlamıştım. Okunacak çok sayıda kitaplara, dostlarla edilecek sohbetlere ağırlık verip biraz olsun dinlenmekti amacım. Mümkün mü?
Eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ’un “Özel Büro (Digi. Security.isnet) adlı güvenilir bir sitede yayınlanan konuşmasının bir cümlesi, bayramın zehir olmasına yetti de, arttı bile!

Genelkurmay Başkanı Başbuğ diyor ki;
“Kozmik odaya girildikten sonra, yurtdışındaki yabancı istihbarat servislerine ve terör örgütlerine yerleştirdiğimiz (sızdırdığımız) 813 (Sekiz yüz on üç) yurtsever görevli tasfiye edildi, ÇOĞU ŞEHİT EDİLDİ!”

Eğer sitenin haberi doğru ise, Başbuğ bu sözleri söylediğini kabulleniyorsa, bazılarına sadece bu bayramın değil, bundan böyle aldıkları her nefesin zehir olması gerekir…

İddiayı ortaya koyan kim?
Dönemin T.C Devleti Genelkurmay Başkanı. Yani bu işten sorumlu kişi.
Yani Türk Milletinin, binlerce yıllık tarihini- canını-namusunu emanet ettiği devlet görevlisi!
Bu kişi “Kozmik Odaya girilmesinin ve belgelerin dışarıya çıkarılmasının “ihanet” olacağını, buna asla izin verilmemesi gerektiğini, amiri durumundaki dönemin Başbakanı Erdoğan’a tane-tane anlattığını daha önce söylemişti.

Aldığı yanıt ne idi; (mealen) “Sayın Paşam, izin vermezsek olmaz. Biz Askeri Vesayeti kaldırmak için geldik. Siz izin verin belgelerden istediklerini alsınlar. Nihayetinde alan da bir Hakim. Gerekli izni verin, girsinler…”

İlker Başbuğ’un bu kanunsuz emre uyması, onu da 813 vatan evladının katledilmesinin sorumluluğundan kurtarmaz. Hesap vermelidir…

Fakat esas suçlu, FETÖ militanlarına “Kozmik Odaya girme” iznini veren dönemin Başbakan’ı Erdoğan’dır.

Değerli Okurlar;
Bu günkü gibi kapalı, her alanda baskı uygulanan rejimlerde, fısıltı gazetesi, komplo teorileri bolca uçuşur. Elimizde şimdilik devlet belgelerine ulaşma olanağımız da yok. Üstelik Erdoğan, Başbuğ’un bu iddiasını rahatlıkla yalanlayacaktır! Bu işin hesabı inşallah Erdoğan seçimle gönderildikten sonra sorulur…

Faka benim birebir bölgedeki dostlarımdan, vatanı aziz bilen devlet görevlilerinden öğrendiğim bir konu var. O da şudur;
Kozmik Oda belgeleri FETÖ tarafından CIA’ya servis edildikten sonra, CIA Türk Devletinin PKK ve PYD terör örgütleri içine sızdırdığı vatan evlatlarının listesini PKK’ya verdi. PKK önderliği de 73 adet gizli görevliyi anında infaz etti! Bu açık bilgidir. İsteyen Güneydoğu bölgemizdeki “Korucu” olarak görev yapan aşiretlerle konuşur, öğrenir.

Şimdi anladınız mı, kim PKK’ya-FETÖ’ya-CIA’ya hizmet edip, kendi evlatlarının kanlarını şerbet niyetine içmiş?
Kimin ellerinde Türk Devletinin gizli görevlilerinin kanı varmış?

Not; Suruç’ta yaşanan feci olay, AKP önderliğinin seçim kaybetmemek için neler yapabileceğinin en son göstergesidir. Uzun namlulu ağır silahlarla seçim propagandası yapmanın, Valilerin de bu rezilliği görmezden gelmelerinin sonucu 4 vatandaşımız öldü, 8 kişi de yaralandı!
Vatandaşın güvenliğinden kim sorumlu bu ülkede?
Türgev mi, Ensar Vakfı mı, Hizbullah mı, Süleymancılar mı, Menzilciler mi, Işıkçılar mı, kim?
Bu saydıklarım Türk Devletinin tepesinde değiller mi?
Vah benim yalnız ve güzel ülkem, vah…

Sağlık ve başarı dileklerimle 15 Haziran 2018
Rifat Serdaroğlu

10 thoughts on “BAYRAM YİNE ZEHİR OLDU

 1. Yüz kere yazdım .Yüzbirinci (101 ) olarak tekrar yazıyorum. Hiç bir şeye tepki vermeyen, pısırık, korkak,” bana dokunmayan yılan bin yaşasın ” diyerek kafasını kuma gömen bu milletten ne köy olur ne de kasaba. Hepsine lânet olsun. Bu millet bu iktidarı ve bu pislikleri HAK EDİYOR.
  Bu kadar erkek geçinen ama tam tersine korkudan altına yapan başka bir millet yoktur. Bu millet hiç bir zaman o mübarek kıçını kaldırıp kendi işini kendi görmedi…hep birileri gelsin kendisini kurtarsın diye bekledi. Halen de bekiyor. O yüzden bu milletten sıtkım sıyrıldı. Bu ülkede doğduğuma lânet eder duruma geldim.En okumuşu bile cehaletin çukurunda debelenen, çıkarı için inanmadığı Din’ i dilinden düşürmeyen (buna gazeteciler özellikle dahildir ) ekranlarda ” Kutsal Dinimiz diye nutuk atan sözde Atatürkçü pislikleri gördükçe iğreniyorum.

 2. RIFAT Bey size, ailenize, Ulusu’muza şeker tadında bayram diliyoruz! Bir Ordu Komutanı, yurdun kalbine girilmesini hayati pahasına kime olursa olsun izin vermeyecekti. Kim diretirse vuracaktı. Bu çocuk oyuncağı değil Devlet olmak ciddi iştir! Demokrasilik oynamakla olmaz! Ya var olursunuz ya da Tarihten silinirsiniz!

  Öfkemiz sadece onlara değil ; bu hatalı durumun devamına neden olan tarihi tekerrür ettiren siyasi ve kanaat Önder’lerine dir de…..

  Geçirilen her saniye durumun çözümünü daha da şiddetli hale getirmekte olduğunu görememektedirler!

  Saygılarımla,

  H.A. İzmir

 3. İyi bayramlar, Öncelikle iddianın kaynağını ve doğruluğunu teyit etmek lazım. Zira bilgi kirliliği ciddi boyutta. Gerçekten birinci ağızdan İlker paşa cevap vermeli. Bu kadar sevilen ve güven kazanmış bir paşa olarak…

  Sevgiler, Melike Ayarcı

 4. Size hak veriyorum.İlker Başbuğ un aklı başına hapse girip çıktıktan sonra mı geldi acaba ?.Bu vesile ile Bayramınız Kutlu olsın efendim.Selam ve sevgilerle.

  ________________________________

 5. Kur’an-ı Kerim hucurat suresi 6 sizin yazdıklarınız için mükemmel bir vevaptır.allah hakka yardım etsin(urfa atasözü)

 6. TSK’nın ve dolayısıyla Türkiye’nin bu duruma gelmesinin baş sorumluları NATO’cu generaller ve özellikle Genelkurmay Başkanlarıdır. Genelkurmay Başkanları içinde bir tek Necip Torumtay’ı ayrı tutabilirim. ABD’nin Birinci Körfez Harekatında Özal’ın, askerimizi balıklama Amerikan saflarında savaşa sokmasını, koltuk sevdası göstermeksizin, istifa ederek önlemiştir. Özellikle Cevdet Sunay, Memduh Tağmaç ve Kenan Evren, ABD’nin isteği doğrultusunda, solcuları tasfiye ediyoruz diyerek içinde en küçük Atatürk kırıntısı olan subayları bile TSK’dan temizlemişler ve TSK’yı ABD- İsrail’in bodyguard’ı yapmışlardır. Ondan sonra gelenler, bunların tasarımladıkları generallerdir. AKP döneminde Hilmi Özkök, Yaşar Büyükanıt ve bu ikisi gibi olmamaya çalışmakla birlikte, Kozmik Büro’yu koruyamadığı için İlker Başbuğ’u tarih bağışlamayacaktır. Kozmik Büro, devletin ve TSK’nın namusudur. Genelkurmay Başkanı, “beni öldürmeden buraya giremezsiniz” deyip kapısında, “YASAK HEMŞERİM!..” diyen bir nöbetçi Mehmetçik gibi dimdik durmalıydı…

 7. “AKP döneminde Hilmi Özkök, Yaşar Büyükanıt ve bu ikisi gibi olmamaya çalışmakla birlikte, Kozmik Büro’yu koruyamadığı için İlker Başbuğ’u tarih bağışlamayacaktır. Kozmik Büro, devletin ve TSK’nın namusudur. Genelkurmay Başkanı, “beni öldürmeden buraya giremezsiniz” deyip kapısında, “YASAK HEMŞERİM!..” diyen bir nöbetçi Mehmetçik gibi dimdik durmalıydı…”

  Aynen katılıyorum. İlker paşa da suçludur.

 8. BASINDA ÖZEL BÜRO GRUBU /// RIFAT SERDAROĞLU : BAYRAM YİNE ZEHİR OLDU - Turkish Forum

 9. BASINDA ÖZEL BÜRO GRUBU /// RIFAT SERDAROĞLU : BAYRAM YİNE ZEHİR OLDU – Stratejik Güvenlik

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s