HUBER APO-GENÇ DERVİŞ VE SEROK AHMET

Öyle ilginç siyasetçiler vardır ki, “utanma duyguları” robotik operasyonla alınmış gibi sırıtarak bakarlar. Sadece insanlarda bulunan “utanma duygusu” ortadan kalkınca, bu müsveddelerde “unutma duygusu” artar!
Geçmişte yaptıkları ihanetleri, yolsuzlukları, soygunları hemen unuturlar.
Kıt akılları sıra, herkesin de unuttuklarını zannederler…

Bilmedikleri şudur;
İnsanda “Utanma Duygusu” olmayıp, “Unutma Duygusu” artınca, haysiyet-onur-şeref-namus-dürüstlük- yeminine sadakat gibi güzel duygular da, o insandan uzaklaşır!

T.C Devletinin son 18 yılında, bir siyasetçinin bulunabileceği her makamda bulunan Huber Apo-Genç Derviş Babacan ve Serok Ahmet namıyla bilinen uyanıkların, hiçbir şey olmamış gibi, yeniden Türkiye’yi yönetmeye talip olmaları, yukarıdaki benzetmeyle tamamen örtüşür.
Esasında bu zavallılardan bahsetmek, onlara kıymet veriyormuş gibi olur ama, Türk Milletine ve özellikle iş dünyasının aziz ve necip üyelerine bazı gerçekleri hatırlatalım istedik.
Nasıl deprem sırasında sığınılan “Toplanma Bölgesi” oluşturuluyorsa, reyizlerinin evinde yakında çıkacak siyasi deprem sonrası, velinimetlerini-abilerini-ailesini-birikimlerini garantiye almak için bir siyasi parti kurmaya çalışıyorlar. Türk Milleti bu yalancı dolmayı bir daha yutar mı?

Genç Derviş Babacan diyor ki;
-Türkiye’nin içinde bulunduğu sorunları aşmak için!
-En önemli çalışma ilkelerimizden birisi katılımcılık!
-Ekonomik sıkıntılara çözüm, popülizm ile mücadele, çevre vurgusu vs, vs, vs…

Türkiye’yi yönetmeye yeniden talip olan bu üçlüye basit sorular soralım;
Huber Apo;
-Siz buz gibi FETÖ’cusunuz. Çünkü, T.C Devletinin dünyadaki tüm elçiliklerine, FETÖ’ye destek olun diye “Dışişleri Bakanlığından resmi yazı ile” talimat veren sizdiniz. Bir öğretmen, ev sahibi öyle istediği için evinin kirasını Bank Asya’ya yatırdığından dolayı mesleğinden atılır ve hapse gönderilirken, siz hangi vicdanla, rahatça uyursunuz?
-Siz Arap Milliyetçisiniz. Suudi Kralı Türkiye’ye geldi. Anıt Kabir’e gitmedi. Atatürk’ün Çankaya Köşküne de gitmedi. Siz T.C Cumhurbaşkanı olarak, emperyalistlerin uşağı Suudi Kralının otel odasına koşarak gittiniz ve
T.C Cumhurbaşkanlığı Makamına ihanet ettiniz.
-T.C Devletinde ilçe isimlerinin kanunla değiştirileceğini bildiğiniz halde, Güroymak ilçesine NORŞİN diyerek yasayı çiğnemiş oldunuz.
-Tüm görev süreniz boyunca, AKP tarafından yapılan yolsuzluklara, hırsızlıklara, özelleştirmelere karşı çıkmayarak, aksine onay vererek ortak oldunuz.
-Görev süreniz bittiği halde, T.C. Devletinin mekanlarını haksız yere kullanmaya devam ettiniz.

Genç Derviş Babacan;
-Siz yıllarca ekonominin başında ve Özelleştirme Yüksek Kurulunda bulundunuz. Cumhuriyetin yarattığı tüm stratejik eserlerin, iki üç yıllık kârları karşılığında peşkeş çekilmesine onay verdiniz.
-T.C Devletini, İngiltere’deki para baronlarına, tüm Cumhuriyet tarihinde yapılan borçtan üç misli borçlandırdınız.
-Cumhuriyetin eserlerini sattınız. 17 yıl boyunca vergi topladınız. Bu paraların hesabını Türk Milletine verdiniz mi?
-Yap-İşlet-Devret projeleri dünyadaki emsallerinden 5-10 kat fazlasına yapıldı. Siz hepsine hazine garantisi verdiniz. Türk Milletinin sırtına ne kadar büyük bir yük bindirdiğinizin farkında mısınız?
-Tüm görevleriniz boyunca, FETÖ’nun devletteki yapılanmasına hiç karşı çıkmadınız.

Serok Ahmet;
-Sen seçimle geldin, emirle gittin. Milletin emanetini koruyamadın. Şimdi hangi yüzle, ne istiyorsun?

Huber Apo-Genç Derviş Babacan-Serok Ahmet;
Türk Ordusu, üçünüzün gözleri önünde AKP-FETÖ-CIA işbirliği ile çökertildi.
Türk Ordusunun Genelkurmay Başkanı, Komutanları komplo ile “Terör Örgütü Kurmak” suçlamasıyla zindana atıldılar. Sizin üçünüz bu ihanetin ortaklarısınız. Komutanlar tutuklanırken “Güzel şeyler olacak” deyip kahkahalarla gülenler sizlerdiniz.
Sizler, Türk Milletini salak mı zannediyorsunuz?
Sizin gideceğiniz tek yer Yüce Divandır.

Çoban Ateşi Hareketi Gönüllüleri olarak sizlerin ihanetlerinizi Türkiye’nin en ücra köşesine kadar anlatmak bizim görevimizdir. Bu görevi de severek, isteyerek, başarıyla yerine getireceğiz. Hadi şimdi başka kapıya…

Not; Kurban Bayramınızı kutluyorum. Bayramınızı sağlık ve huzur içinde geçirmenizi diliyorum.
Nasipse bayramdan sonra görüşürüz… 10 Ağustos 2019

Rifat Serdaroğlu

7 thoughts on “HUBER APO-GENÇ DERVİŞ VE SEROK AHMET

 1. Bence ellemeyin sayın serdaroğlu.. bırakın birbirilerini yesinler ki diğerinden de böylece belki kurtuluruz…😆😆😆

 2. Sayın Rifat SERDAROĞLU, Değerli Bakan’ım; Size ailece Allah’dan sağlık ve uzun ömür diliyoruz. Emeklerinize ve yüreğinize sağlık. İYİ Kİ VARSINIZ.

  Güner Kurtuluş Em.Hv.Pilot Kur.Alb.

  iPhone’umdan gönderildi

 3. Sayın Serdaroğlu
  Sizin gibi cesur yürekli siyasetçilerinköşe yazısı yazması çok güzel ancak fiilen siyaset meydanlarında olursanız memleket için daha faydalı olacağına inaniyorum

 4. Bu kişiler hakkındaki görüşlerinizin eksiği var fazlası yok. Başta Abdullah Gül denen zevat siyasi meydana inemez siz bakmayın adının geçtiğine.İçlerinde Babacan biraz orta yolcu gibi olsa da,siyaset yapmamış,emri yerine getirmiş kişi olarak ondan da hayır gelmez. Hele Serok Ahmet… hızlı konuşur,atar tutar,paket açar ama bir milim yol gitmediği gibi liderinin ağzına bakar! Bu kadar güdülen kişi milleti güdemez(!) Tek faydanız bu millete,AKP den alacağınız oylarla temelini zayıflatmanız olacaktır!

 5. Hastalıklı bir hücrenin metastaz yapmasından başka bir durum yok ortada… sert muhalefet,kelle koltukta yürekli bir millet ve annanelerimizin öğretileri ile hep beraber düzelteceğiz.yazı için tebrikler

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s