ÇOKLU BARO

22 Haziran 2020 günü hiç unutulmayacak! Bugün, kutsal savunma hakkımızın temsilcileri Barolarımızın 80 Başkanı, Vali tarafından T.C Başkent’ine sokulmadı! Baro Başkanlarına fiili saldırıda bulunuldu. Baro Başkanları yumruklandı, gözlükleri kırıldı.
PKK’yı T.C Devletinin televizyonuna çıkartıp Türk Milletini derinden yaralayanlar, bu defa da Baro Başkanlarımızı Ankara’ya sokmayarak
Türk Devletinin alnına “Kara Leke” sürmeye kalkıştılar. Kim emir verdiyse, kim bizlere bu ayıbı yaşattıysa, o yönetici müsveddelerinden Çoban Ateşi Hareketi olarak hesap sormazsak, aldığımız nefes bize haram olsun. RS.

Bu ülkenin aydınları, etkin işadamları kendi yararlarından önce, demokratik rejimi ve cumhuriyet değerlerini korumazlar, bu konularda açıkça taraf olmaktan geri dururlarsa meydanı demokrasi düşmanı akımlara, mafyaya, kanunsuz eşkıyalara bırakmış olurlar.

İktidara yanaşmak, ona yalakalık yapıp sığınmak, başkalarına yapılan baskıları, özgürlük kısıtlamalarını görmezden gelmek, bu yalakaları bir müddet için kurtarır.
Tek Adam, her an kendisine yalakalık yapanları da daire dışına atabilir ve nasıl ezildiklerini, nasıl mallarına mülklerine el konulduğunu yalakalar bile anlayamaz!

Yakın zamandan iki örnek verelim;
Biri eski Başbakan ve AKP Genel Başkanı Davutoğlu! Genel seçim kazanmış bir siyasetçi!
Dünyanın hiçbir demokratik ülkesinde olmayacak, ancak dikta rejimlerinde gördüğümüz bir olay gerçekleşti. Tek Adam “püf” dedi, Başbakanlık da, Genel Başkanlık da uçtu, gitti. Davutoğlu, atılmayı kabul etti ve Tek Adamın yanından ayrılmadı. Gerçeği göremeyen Davutoğlu, elinden üniversitesi de gidince uyandı ve sözüm ona muhalefete başladı! Yarın Tek Adam, “Gel buraya” dediğinde, koşarak gider. Çünkü yalakalık girdiği yerden kolay-kolay çıkmaz.

Diğeri iş dünyasından TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu!
Abisi emretti TOBB’un parası, babasının parasıymış gibi VİP Helikopter aldı.
Abisi yine emretti, Yassıada’ya TOBB’un parasıyla “Demokrasi Müzesi” yaptı. Hem de ülkede demokrasi ve özgürlükler, AKP tarafından boğulurken!
Şimdi AKP içinden, onu FETÖ’culukla, ihanetle suçlamaya başladılar. Yakında, devre dışı kalır. TOBB Başkanını çizip yerine TBB Başkanı Metin Feyzioğlu’nu yazabilirsiniz…

AKP, yıllardır söylediğimiz gibi adım-adım Federe İslam Devletine giden yolun taşlarını döşüyor.
İrtica ’nın en yalın tarifi, pozitif hukuku yıkıp, yerine şeriat hukukunu koymaktır.
Buna direnecek en önemli kurumlarımızdan olan Barolar, AKP tarafından hedef alınmıştır.

Bunun bir ötesi, “Çoklu Baro” denen ucubeyle, çağdaş baroları yok etmektir.
Eğer bunu başarırlarsa, arkasından “Çoklu Hukuk” gelir. Her dine, her mezhebe, her tarikata göre hukuk! Bunu “Çoklu Dil” takip eder ki, o zaman ne Türk Devleti kalır, ne de Türk Milleti!

Bir gecede, bir parçası ilerde “Kürt Devleti” olacak olan Federe İslam Devleti kurulur. Zaten bir parçası AKP-ABD işbirliği ile Barzani’ye, diğer parçası da yine aynı koalisyon tarafından Suriye’de YPG/PKK’ya kurdurulmuş Kürt Devletinin üç parçası yaratılmış olur. Sıra sonra İran’a gelir.
Yargı da bu arada tamamen KADI hakimiyetine girer. Bir fetva ile, dilediğini din düşmanı ilan edip, malına namusuna ırzına el koyarlar…

Bu dediklerin olmaz, abartıyorsun diyeceklere önerim şudur. Lütfen kıyaslayın;
2002’deki Türk Ordusu ile 2020’deki Türk Ordusunu! (Sayısı azaltılmış-Okulları-hastaneleri kapatılmış, komuta heyeti perişan edilmiş, Genelkurmay Başkanı Terör Örgütü kurucusu diye zindana atılmış, Subay yetiştiren okulların başına FETÖ’cu hainler yerleştirilmiş)

2002’de ki Yargı ile 2020’de ki Yargıyı! (Cübbelerine düğme taktırmaktan fermuar taktırmaya terfi eden yargı. Bir gecede FETÖ’ya teslim edilen Yüksek Yargı’yı, AKP İL ve İlçe Başkanlıklarında çalışan Avukatların yüzlercesinin Savcı-Yargıç yapılmasını)

Türk Milletinin aydın ve vatansever insanları şunu hiç unutmamalıdır;
Vatansever kişi, iktidarlara değil vatana ve hukuka itaat edendir…

Kimse mücadele etmese de, biz Çoban Ateşi Hareketi Gönüllüleri sonuna kadar mücadele edeceğiz.
Ne Mutlu Türküm Diyene ve Sözünden Dönmeyene…

Sağlık ve başarı dileklerimle 23 Haziran 2020
Rifat Serdaroğlu

3 thoughts on “ÇOKLU BARO

  1. ABD’de de yönetimden kaynaklanan olağan dışı olaylar var. Türkiye’yi de ilgilendiren NY Güney Bölgesi konusunu Glenn Kirshner “Justice Is Coming” YouTube sitesinde tane tane anlatıyor. Eminim siz ve Çoban Ateşi Hareketi gönüllüleri konuyu takip ediyordur. Kirshner’in on ikiden vuran açıklamaları ve yorumları takibe değer diye düşündüm.

  2. Şeriat mı?.. Bu ülkede yemez! Şeriatın en koyusu olan Suudi Arabistan ve İran polis zoru ile yaşatmaya çalışıyor. Türkiye’de 3 semavi dinin iç içe ve mutlu yaşadığı Hatay,Mardin gibi illerimiz ve diğerlerine şeriat uygulamak sıkar ki ne sıkar! O kadar da değil yani. Abartılan bir güç vehmediliyor. Aslındfa ise,korkan gücün şaşkın saldırılarıdır.

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s