HANGİSİ TÜRK MİLLETİNİN PARTİSİ

HANGİSİ TÜRK MİLLETİNİN PARTİSİ?

104 Emekli Amiral birer vatansever olarak, Montrö Antlaşmasının önemi ve TSK’daki irtica olayları hakkındaki bilgilendirmesini dikkatle okuduk.
Tartışmaları da izledik.
Hangi partinin doğrunun yanında olduğunu, hangisinde demokrasi ve Türk Ordusu alerjisi olduğunu gördük. Tarihe not düşmek amacıyla düşüncelerimizi paylaşalım istedik.

DOĞRU Parti olarak bizim tutumumuz nettir.
Biz, Anayasamızın 26’ncı maddesinde hayat bulan özgürlüklerin savunucuyuz.
Emekli Amirallerinin bildirisinden “darbe” iması çıkarmak, akla ziyan bir tutumdur.
Her hal ve şartta Türk Ordusunun emekli-muvazzaf mensuplarına sahip çıkacağımızın bilinmesini istiyoruz. Süreci dikkatle takip ediyoruz ve siyasallaşmış yargının özgürlüklerimizi boğmasına izin vermeyeceğiz!

AKP;
AKP, demokrat değildir, dıştan kurmalı, emperyal devletlerin eşbaşkanı ve darbe sever bir partidir.
15 Temmuz darbe girişimi sırasında, darbeden haberi oldukları halde engellemeyen Genelkurmay Başkanı ve Kuvvet Komutanları, AKP tarafından korunmuş ve görevlerine devam ettirilmişlerdir. MİT Başkanı da, kendisine darbe için ihbar yapıldığı halde, görevini yapmamıştır.
Bu davranışın iki nedeni olabilir;
Ya dönemin Genelkurmay Başkanı, Kuvvet Komutanları, MİT Başkanı çapsız kişilerdir, ya da bu memurların terör örgütü FETÖ ile işbirliği vardır.
Bu iki analiz de, AKP’yi liyakata önem vermemesi ve darbesever olma sonucuna götürür.
AKP, Türk Milletinden ve Türk Ordusundan (Emekliler dahil) çok korkmaktadır. Öylesine korkmaktadır ki, tüm gücüyle kendi güvenlik güçlerini oluşturmaya çalışmaktadır. Radikal dinci terör gruplarını, Suriyeli kaçakları, Sadat ve benzeri örgütleri ülkede barındırmalarının nedeni budur. 19 senenin sonunda AKP, devletimizi mafyalaştırmış, suç çetesi gibi çalışmaya başlamıştır.
Tüm bunlar AKP’nin sonunun geldiğinin işaretidir.

MHP;
Dikkate alınacak, konuşulacak bir durumu yoktur. Önümüzdeki dönemde TBMM’de olmayacak bir partidir. Bahçeli, AKP’nin yandaşlarından fazla Erdoğan’ı savunmasıyla gülünç duruma düşmüştür.

CHP;
İktidar olmamak için elinden geleni yapan, muhalefet olmayı bu kadar çok seven bir yönetimle CHP’nin Türk Milleti için bir ümit olması mümkün değildir.
Israrla AKP’ye benzemeye çalışmaktadır. CHP kadroları içinde sanki yetişmiş kadın-genç kalmamış gibi ısrarla Atatürk ve Demokrasi düşmanlarına rozet takmaktadır. Cihangir İslam, M. Bekaroğlu bunun son örnekleridir.
Genel Başkan Kılıçdaroğlu, Emekli Amirallere sahip çıkmış ve bu kez AKP’nin tuzağına düşmemiştir.

İYİ Parti;
Fikri yapınız, ülkenizin tarihi, ülkenizin gerçekleri, inancınız tam oluşmadıysa ve geçmişinizde çöp varsa siyasette dik duramazsınız. Savrulursunuz!
Akşener’in “zevzeklik” nitelendirmesi, gerçek yüzünün ortaya çıkmasına neden olmuştur. Herbiri ülkemize hizmet etmiş, kurmay aklına sahip, FETÖ ile mücadele etmiş bedel ödemiş kahramanlarımızı zevzeklikle suçlamak, Akşener’deki FETÖ sevgisinin dışavurumudur. Önümüzdeki günlerde Akşener’in savrulmaları devam edecek ve Saray’a doğru yol alacaktır.

HDP;
Emekli Amirallerin çok haklı görüşüne sahip çıkamamışlardır. Çünkü bunlara göre, Türk Ordu mensuplarına sahip çıkmak, PKK tarafından sorgulanmak, özeleştiri yapılması istenecek bir tutumdur. AKP nasıl Türk Ordusundan korkuyorsa, HDP’de PKK’dan korkmaktadır.
Çok yakın bir zamanda ABD’nin baskısıyla yeni bir “Çözüm Süreci” ve AKPKK ittifakı görebiliriz.

AKP Kurtçukları;
DOĞRU Parti için, Davutoğlu ve Babacan önce hesap vermesi gereken iki kişidir. Bunları muhatap almayız. Çünkü;
-Eşbaşkan Erdoğan ve Amerikalıların “Pilli Tavşan” dediği Davutoğlu, önümüzdeki on yıllar boyunca Türk Devletinin başına bela olacak Suriye ve Irak politikasının sorumlularıdır. “Stratejik Derinlik” denen saçmalık sayesinde Ortadoğu’da milyondan fazla insan ölmesi, yüz binlerce tecavüz yaşanması,
milyonlarca insanı yıllarca beslemek zorunda kalmamız, bunların eseridir. Tarihe, ABD ile birlikte “İnsanlık Suçu” işlemiş kişiler olarak geçecek kişiler bizim muhatabımız olamaz.

-Babacan şu iki soruyu Türk Milletine açıklamak zorundadır;
Ekonomiden sorumlu Bakan olarak, Suriyelilere harcandığı söylenen 40-50 Milyar doların, kaynakları bütçemizin hangi faslından harcandı?
-Bir Bakan sorumlu olduğu bankada, milyarlarca dolarlık Reza Zarrab operasyonu yapılırken nasıl olurda, sessiz habersiz kalabilir?

Kararı sizler vereceksiniz. Hangi parti Türk Milletinin partisidir?

Sağlık ve başarı dileklerimle 07 Nisan 2021
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

2 thoughts on “HANGİSİ TÜRK MİLLETİNİN PARTİSİ

  1. *Niçin Gece yarısı Yayınlandı’nın cevabı: ”…Emekli amirallerin bildirisinin sonunda yazan şu cümle dikkatinizi çekti mi? “Deniz Şehitlerimizi anarak Saygıyla duyururuz.”… 1953 yılında, 3 Nisan’ı 4 Nisan’a bağlayan gece su üstünden seyrederken, saat 2.10 sularında Çanakkale Boğazı, Nara Burnu açıklarında ‘Naboland’ adlı bir İsveç yük gemisiyle çarpışan Dumlupınar Denizaltımız batmıştı. Ve denizaltında bulunan 81 subay, astsubay, er şehit olmuştu….İşte bu emekli amirallerin bildirisi de, 3 Nisan’ı 4 Nisan’a bağlayan gece saat 02.10’da paylaşılmıştı. Bu bildirinin zamanlaması yanlış demek, gerçeği yansıtmıyor;… (Suay KARAMAN-Azim ve Karar)”

  2. Hiç bir insan kendisini ameliyat edemez. CHP içindeki ulusalcilari, iYİ P. içindeki mhp kafalıları, HDP içindeki ayrilikcilari ayiklayamiyor. Çünkü bu unsurlarin partiler içinde oy potansiyeli olmasada yönetimlerde etkindirler. Bu unsurların partilerini bolecek operasyonlarda yer aldığınıda sık sık görüyoruz. Görüyoruz işte. Ne İnce nede Özdağ partilerini bölemediler. Sıfır oldular. Cesur olmak lazım

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s