5 May, 2021 04:50

“CUMHURİYET” KALDIRILSIN

Bahçeli, Anayasa Mahkemesi dahil her şeyi ya kapatıyor ya kaldırıyor ya, ömrünün bu son deminde bize bir iyilik yapıp, Savcılığın başındaki “CUMHURİYET” kelimesini kaldırıversin.

Yerine ne mi koysun?
Savcılık olarak kalsın. İlla başına bir şey istiyorsa “İktidar” kelimesi konsun.
Böylesi daha doğru olur. Hem Savcılar töhmet altında kalmazlar, hem de suç işlememiş olurlar.

Bir Savcı kolay mı yetişiyor arkadaşlar?
Hatırlayın Zekeriya Öz denen şerefsiz bir Savcı vardı. FETÖ onu yetiştirmek için az yatırım yapmadı. Bu şerefsiz Savcı, Aydın-Çine’de arabasına doldurttuğu benzinin parasını vermeyip, bir de benzinlik çalışanını dövmeye kalkınca, bizim “Demokrat Mehmet” lakaplı istasyon sahibi arkadaşımız tarafından
bir kahvede 3 saat rehin tutulmuştu. Kaymakam ve Çine’nin ileri gelenleri yalvardılar, Öz Savcı canını öyle kurtardı!

AKP İktidarı, şerefli insanları sahte delille zindana atsın diye bu şerefsiz Savcının altına zırhlı Mercedes vermişti. Babası, eşeğe binemeyen Öz Savcı, bu ülkede kral kesilmişti kral. Astığı astık, kestiği kestik oldu! AKP FETÖ ile papaz olunca, bu şerefsiz Savcı da milyonlarca dolarla yurtdışına kaçmıştı…

Neyse ki, şimdi böyle şerefsiz Savcılarımız yok. Hepsi Anayasamızın ve Yasalarımızın kendilerine yüklediği görev ve yetkilerinin bilincindeler.
Herkese eşit muamelede bulunuyorlar. Ayrım, torpil yok!

Bazen İktidar sapıtıp bu Savcılarımızdan olmayacak işler istiyor! Örneğin;
Ankara’da Savcıların gözü önünde devlet soyuluyor, iktidar görmeyin diyor, Bademler kırılmasın diye Savcılar göremiyor.
Zamanında Türk Polisinin zenne kıyafeti giydirip raks ettirdiği bazı mafya bozuntuları, Siyasi Parti Genel Başkanlarına ağır hakaret edebiliyor. Savcılar bu sepetleri, AKP İleri gelenleriyle yan yana görünce, dokunamıyorlar bile!

İşsizlikten sıkılan bazı görev aşığı Savcılar ise, olur olmaz soruşturma başlatıyor.
İmamoğlu türbenin önünde, elini arkadan bağlamış! Anında aç bir soruşturma!
Bak benim aslan Savcım; İtlerin bazıları Ana Muhalefet Başkanına “Kazık Sokarım”, diğeri “Sizi elektrik direklerine asarım, kanınızla banyo yaparım” der de siz görmezseniz, Allah esirgesin, saygınlığınızı kaybedersiniz.

İşte bu yüzden, Cumhuriyet Savcılığının “Cumhuriyet’i” kaldırılsın, yerine “İKTİDAR SAVCISI” densin. Herkes de rahat etsin.

Örneğin şöyle bir haber okuduğumuzda bizler şaşırmayalım;
“DOĞRU Parti Genel Başkanı Serdaroğlu, evinden çıkarken sağ ayağıyla değil de sol ayağıyla çıkarak, Hacı Memiş Mahallesindeki “Etekli Hoca” Türbesine hakaret etmiş sayılarak gözaltına alındı…”

Bizde diyelim ki; Hay benim aslan Savcım be! Adaletinle bin yaşa eyi mi!

DOĞRU Parti iktidarında, siyaset yargıya karışamayacak, Yüce Türk Yargısı otokontrol sistemiyle içindeki çay toplayıcılarını, iktidar yalakalarını, cübbesini tarikat ve cemaatlere kiraya veren sahtekarları temizleyecektir…
Allah’ım sen aklımızı koru…

Not;
MHP ve YÜZ’LÜ Anayasasını yarın yazalım. Olur mu?

Sağlık ve başarı dileklerimle 05 Mayıs 2021
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

2 thoughts on “5 May, 2021 04:50

  1. İmamoğlunun elleri arkasında yürüdüğü yer türbe değil dış mahali yani bahçesi. Ayıptır yeşil alanı türbe diye 1000 yalaka TV kanalında yutturmaya çalışmak. Halkı saf gören ukela ve şımarıklar. Yapsınlar bakalım. Gerici unsurların bu hayasız saldırılarının olacağı Atamızın Gençliğe hitabında bile yazıyor, çünkü tiyniyetleri bu. Sonuç; Gidiyorlar.

  2. Her hafta merakla bekliyorum. Acaba bu hafta ilk seçimde gidici olan ikili ne emareler verecekler diye. Önceki hafta insan hakları eylem planı dahilinde İşçi bayramı yasakları geldi. Geçen hafta cep telefonu çekimleri yasaklandı gazetecilerin kameraları kırıldı. Bu hafta Anayasa tartışmaları yeniden ısıtıldı akabinde ne olacak. Hizmet olmayınca bunlar olacak tabiatıyla.

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s