17 July, 2021 07:26

SANA BİR DE PİRAMİT GEREK!

“İtibardan tasarruf olmaz” sözünün sahibi sanıldığı gibi AKP Genel Başkanı değildir. Bu öz sözü (!) ilk diyen, restoran sahibi ulemadan fesli deli Kadir’dir.

Herkesin bildiği gibi, Fesli Deli Kadir CB Erdoğan’ın itibar ettiği, saydığı biridir ve amansız Atatürk -Türk Devleti düşmanıdır. Erdoğan’ın “Kurtuluş Savaşını keşke Yunan kazansaydı” diyen bu dallama yobazı, devletin sofrasında konuk etmesi ise, ayrıca değerlendirilmesi gereken önemli bir konudur.
Erdoğan’ın, “Atatürk” hakkında, dostu Kadir gibi düşünüp düşünmediğini bilmek
Türk Milletinin en doğal hakkıdır…

Fesli Deli Kadir o yemekte, Erdoğan’a şunu tembihledi;
“Bak Reyiz evladım! İstanbul’da ecdat yadigarı 7 büyük saray var. Ayrıca herbiri Saray gibi olan 5 adet Kasır var. Bunlarla yetinme, kimseyi de oturtma, sadece sen otur. Neydi o Huber’e çöken A. Gül rezaleti? Adamın adı “Huber Apo” kaldı!
Kışlık Beştepe Sarayının yanına, yazlık bir saray, bir de baharlık saray yaptır. Özel uçak sayını sakın 13’ün altına düşürme! Boyu 50 metreden büyük olması şartıyla son model bir motoryat yaptır, sarayın önüne bağla!
Millet açmış, işi yokmuş, fakir fukara eziliyormuş, geç bunları geç, geç!
Bu İbrahim Milleti lükse hayrandır, ezildikçe sesi çıkmaz. Ümmet aradığı hırsızı bulduğu için çok mutlu! Sen beni dinle! Ne dedik, itibardan tasarruf olmaz!

Gerçekten CB Erdoğan tam da Fesli Deli Kadir’in dediğini yaptı;
Ankara’da 1150 odalı kışlık saray, itibarın göstergesi oldu.
Marmaris’te 400 odalı yazlık saray ve 53 metrelik yat çok şugar oldu.
Ahlat’taki 300 odalık baharlık sarayı ilk ziyaret edenler Bilal Oğlan ile ABD vatandaşı Nagehan kızımız olunca, Ahlat Sarayı şimdiden uluslararası bir statüye kavuştu! Yönetimine Korkmaz Karaca (Diplomalı zepevenk) getirilirse tam olur!

Bütün bunlar tamam da, henüz dünyaya kazık çakacak bir fani yaratılmadı ki?
Nasıl ki doğduk, elbet öleceğiz!
Asrın Lideri, İslam’ın önderi, dünyanın her yerinde mülk sahibi, “Fakir çalmasını bilmediği için fakirdir, zengin ise çalmasını bildiği için zengindir” diyerek
“Ahlaki Felsefenin” temelini atan değerli zat, bizler gibi 1,5 metrelik çukura mı gömülsün?

Bu “Saray Düzeninin” fıtratına aykırıdır.
Sarayda tanesi 5 bin lira olan bardakta çay içen biri, normal bir Müslüman gibi mi defnedilecek? Olmaz, olamaz! Bu tip bir aşağılamaya biz müsaade etmeyiz. Giyeriz kefenlerimizi, görürsünüz gününüzü!

Önerimiz şudur;
Asrın Lideri için, Sisi’nin Mısır’ındaki Keops Piramidinden bir arşın daha yüksek bir piramit yapılmasıdır. İçine bir uçak sığacak genişliğe sahip olmalıdır.
Asrın Piramidinin kapısına bir “Milli İban” no’su yazılmalı ve her dini bayramlarda Müslümanlar, zorunlu bağış yapmalıdırlar.

Bu emir, Anayasanın değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif dahi edilemez hükümleri arasına konmalıdır.
Reyiz’in dokunulmazlık garantisi verdiği başta “Beşli Çete” ve çakma
15 Temmuz senaristleri olmak üzere kendi adamlarından isteyenler, piramitte mezar sahibi olabilecektir.
Bu kişilere, öte tarafta rahat etmeleri için, “Evliya” diploması verilecektir…

Değerli Okurlar;
Bu yazı yüzünden başımın derde gireceğini peşin-peşin biliyorum.
Kendi cüzdanlarını çalan hırsızları göremeyen Cumhuriyetçi Savcılar, aniden uyanacaklar ve soruşturma açacaklardır.
Beni suçlayacakları konu şudur;
DOĞRU Parti Genel Başkanı, Piramit yapılması teklifini öne sürerken kötü niyetle hakaret etmiştir. Serdaroğlu, Asrın ve İslam Dünyasının liderine “FİRAVUN” demek istemiştir!
İnanın böyle diyeceklerdir. Çünkü bu Savcılar sadece Atatürkçüleri-vatanseverleri-demokratları görür ve onların peşinden gider.

Bana iftira atan ve böyle kötü düşünen Cumhuriyetçi Savcıların kafalarına
“Hilal Kaplan” düşsün inşallah…

Benim dileğim şudur;
Allah ona, sandıkta kaybedip, ekibiyle birlikte Türk Yargısına hesap vermesini nasip etsin. Amin…

Sağlık ve başarı dileklerimle 17 Temmuz 2021
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

3 thoughts on “17 July, 2021 07:26

 1. Sn Cesur yürekli yazar, Önceki yazınızda bademlerin korkaklığından bahstmiştiniz. Doğrudur, bakın ABD de saklanan başbadem bunca olaydan sonra kirli geçmişin ortağı olarak herşeyi bildiği halde hiç bir şeyi açıklamıyor. Halbuki ortaklık kavgalı bittimi ortak işlenen suçların itirafları başlar. Tıpkı Sedat Peker itirafları gibi. Ama bademlerin korkaklığı onlara sadece tekrar ortaklık için yalakalık yaptırır. Duğam şudur ki Allah milletimizi hatta tüm milletleri bademlerin her türlüsün den korusun.

 2. http://ahmetsaltik.net/2021/07/17/halk-tv-programimiz-salginda-giderek-buyuyen-yeni-dalga-riski/

  [image: HALK TV 17.7.21.jpg]

  Sevgi ve saygı ile.

  *Prof. Dr. Ahmet SALTIK MD, MSc, BSc* Ankara Üniv. Tıp Fak – Halk Sağlığı (Toplum Hekimliği) Uzmanı (Em.) Sağlık Hukuku Bilim Uzmanı – Mülkiyeliler Birliği Üyesi *www.ahmetsaltik.net *

  On Sat, Jul 17, 2021 at 10:27 AM Rıfat Serdaroğlu wrote:

  > Rifat Serdaroglu posted: “SANA BİR DE PİRAMİT GEREK! “İtibardan tasarruf > olmaz” sözünün sahibi sanıldığı gibi AKP Genel Başkanı değildir. Bu öz sözü > (!) ilk diyen, restoran sahibi ulemadan fesli deli Kadir’dir. Herkesin > bildiği gibi, Fesli Deli Kadir CB Erdoğan’ın itibar ettiği,” >

 3. HARİKA. bir ironik yöntem ve üslup ikullanarak yazmış olduğu bu gerçekten MUHTEŞEM yazısı için çok değerli ve sevgili SERDAROĞLU’nun gerçek vatansever, cesur ve dahi kalbine, üsta ve nasırlı ellerine, üstün ve özgün kalemine, bütün ailesi ve tüm sevdikleri, sevenleri, okurları, izleyicileri ve hayranları ile birlikte sonsuz sağlık ve bağışıklık, huzur ve güven, esenlik
  ve mutluluk, utku ve umut.
  ,

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s