30 July, 2021 04:39

NE UĞRUNA

Milletler yanlış yapar mı? Yapar!
Zamanında Almanların Hitler’i, İtalyanların da Mussolini’yi seçimle işbaşına getirmeleri gibi!
Doğa kanunu gereği yanlış yapan, acıyı da, sıkıntıyı da, felaketi kendi yaşar.

Denenmişi denemek, aynı şeyleri yapıp farklı sonuç beklemek gibidir.
Türkiye’de “Siyasal İslam” partileri halkımız tarafından defalarca denendi. Milletçe her defasında sıkıntı ve itibar kaybı yaşadık, bu partilerin tümü, Anayasa Mahkemesi tarafından kapatıldı…

2002 seçimlerinde, emperyal devletlerin planlaması gereği AKP işbaşına getirildi! Üstelik dünün Siyasal İslamcıları bu kez İhvancılık boyası da sürmüşlerdi!
İhvancı AKP tarafından ülkemizin getirildiği durum her yönüyle tam bir felaket.
Yokluğu, çaresizliği, göç rezaletini beraberce yaşıyoruz.

Bugün AKP’nin Türk Milletine olan düşmanlığının en son oyunu “Stratejik Göçle Bir Ülkeyi Batırma Projesini” anlatacağız. Çünkü AKP’nin başımıza sardığı en büyük felaket budur.

Avrupa’da 31 ülke var. 6’sının nüfusu 10 milyondan fazla. Bunlar, Almanya-Fransa-İtalya-İngiltere-Polonya ve İspanya. 5’i 10 milyon dolayında, Çekya 10, Portekiz 10, Yunanistan 10,7, İsveç 10, Macaristan 9,6. 20 ülkenin nüfusu ise 10 milyon kişinin çok altında…

Şu an Türkiye’de, 5 milyon kişi sınırlarımız içinde, 4,5 milyon kişi güney sınırımızın dibinde, 1 milyon Afganlı ve Afrikalı olarak 10,5 milyon sığınmacı var. (Şimdilik kaydıyla!) Yunanistan gibi bir ülkeyi misafir ediyoruz!
Ama bu sığınmacılar, 10,5 milyon eğitimsiz, sağlıksız, ömürleri boyunca hijyen ve sağlık kontrolü geçirmemiş, kadın-erkek eşitliğine inanmayan, kan-barut- ölümle burun buruna yaşamış insan!

Türkiye, bu insanları “TEK BAŞINA” almalı mıydı?
Hayır. Türkiye 1951 yılında Cenevre Sözleşmesine imza koyarken “Sadece AB ülkelerinden mülteci” kabul edeceği şerhini koymuştu.

Fakat, emperyal devletlerin eline verilen kozlar (mal varlığı-Halkbank-Zarrab-SBK-Petrol, silah uyuşturucu kaçakçılığı dosyaları) AKP’yi esir etti.
AKP’nin kendisini kurtarmak için Türkiye’yi feda etmesi ve ülkemizin “Federal İslam Devletine” dönüşmesi projesine razı olması, T.C Devletine ve Türk Milletine yapılmış en büyük ihanettir…

Sığınmacılar;
Hiçbir güvenlik kontrolü olmadan Türkiye’ye girdiler! (Taliban-PKK militanları sızdı)
Hiçbir sağlık kontrolünden geçirilmediler! (Covit 19 Delta Virüsünü taşıdılar)
Nerede oldukları bilinmiyor!
Nasıl geçindikleri bilinmiyor!
Kadını köle, kullanılacak bir varlık olarak gören, 20-22 yaşındaki genç erkekler ülkeye yayıldı!
Suriyelilerin doğurganlık oranı 5,8, Türk Kadınlarının ise 1,8’dir.

AKP’nin başımıza sardığı bu belayı birkaç yılda defetsek bile önümüzdeki on yıllarda, demokrasi, kadın-erkek eşitliği- kişi hak ve özgürlükleri ve hukuk devleti bilmeyen bu insanlarla uğraşmaya devam edeceğiz.

AKP, Türk Milletinin kaynaklarını, gelecek nesillerimizin eğitim-sağlık-güvenlik-gelişim kaynaklarını, ite-uğursuza-hırsıza peşkeş çekti.

Ve en önemlisi, ülkemizin iç güvenliğini, düzensiz göç politikasıyla yok etti!
Türkiye son iki-üç gündür, ülkenin 8-10 yerinde kundaklamalar sonucu cayır-cayır yakılıyor.
AKP’liler ise Cumhurbaşkanından İçişleri Bakanına, Milletvekillerine kadar, bu sapık katilleri savunuyor.

Milletçe yaptığımız yanlış bir seçimin, ülke meseleleriyle ilgilenmemizin acısını beraberce çekiyoruz.
Türk Milletini bu duruma düşürenlerin süründüklerini Allah bize gösterecek, inşallah…

Sağlık ve başarı dileklerimle 30 Temmuz 2021
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

3 thoughts on “30 July, 2021 04:39

  1. Karadeniz sel altında. Bakan bey kalıcı tedbirler alacaklarından bahsediyor, 20 Yıllık iktidara ve Akp destekcilerine günaydın diyorum ama binada inanmam. Akdeniz, Ege, Çanakkale yanıyor. Belki 300 belki 500 noktada yangın destek tesisat ve müdahale merkezi olmalıydı. Neredee. THK devre dışı bırakıldı. Eskiden kurban derileri ile varlığını koruyan bu kurumun gelirleri kurutuldu. Okçular vakfı gibi vakıflar veya ABD nin en bahalı arsasına gökdelen diken vakıflara verilen destek THK verilseydi bu kurumun belki 500 uçağı 1000 helikopteri olurdu. Yazık oluyor yeşil vatana. Kimi vakıflar tahta ok atma oyunu oynarken, kimileri yurtlarda hatip yetistirirken kimileri ABD de gökdelen vakıf binaları yaparken birde iktidarın kanallarının maaşlı yazarlari üstüne üstlük THK ni begenmemezlik ediyorlar ya pesss el vicdan diyorum.

  2. hepimiz suçluyuz, akp bunları yaparken biz sadece izledik ve eleştirdik. ne yapabilirdik? bilmiyorum ama belli ki eleştirmek bir işe yaramamış. aynı şeyi yaparak farklı sonuç zaten beklenemez. kendi kendini bitirene kadar böyle devam edecek ama bundan sonra da ülke çok sorunlu olacak, artık bir güç olsun istiyorum devletten üstün, öyle bir güç ki birdaha akp gibi bir bela başımıza geldiğinde dur bakalım sen hayırdır diyebilsin ve gerekirse fişini çeksin, aslında bu güç halktır, fakat halkı görüyoruz işte, eğitimsizler, çoook cahiller bu nedenle devletten üstün bir güç olursa halkın da seçimine gerektiğinde karşı çıkar ve ülkeyi bir 20 yıllık daha beladan kuratarabilir. fakat böyle bir gücün de ahlaklı, barış isteyen birinin elinde olmaması çok tehlikeli olur. aslında bizim ahlaklı ve akıllı ve cesur vatansever atatürkçü insanlarımız bir örgüt kurup ajan yetiştirip bu ajanlarla gizli operasyonlar yürüterek bu tarz tehlikeleri engelleyebilir diye düşünüyorum. fakat biizm ahlaklı insanımızın kafası kurnazlığa falan çalışmaz, ,çalışmaması çok da normal, herkesi kendisi gibi ahlaklı olarak görür çünkü ve her şeyi adaletle hakla hukukla çözebileceğini zanneder.

  3. “Milletler, icraatına tahammül gösterdikleri hükümetlerin mesuliyetine de ortaktır. ” Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s