31 July, 2021 05:33

İHVANCI VE İBANCI BADEMLER

Dünyada, İslam ile Terör kelimelerini yan yana getirip, barış ve sevgi dini olan İslam’a en büyük kötülüğü yapanlar, İhvan’cılardır.
İhvan, tüm dinci terör örgütlerinin “Çatı Örgütüdür.”
İhvan’ı yaratanlar ise, Hz. Peygamberimizin düşmanı Vahabi-Selefi Suudi ailesi ve Amerika’dır.

İhvan’cı AKP de, bu terör örgütüne yoğun destek vermiştir.
Dünyadaki Müslümanların Lideri olmak gibi bir rüyaya kapılan AKP önderliği, bu örgütü Libya’da hala kullanmaktadır.
Emperyalist devletlerin taşeron olarak kullandığı bu örgüt, AKP’nin beceriksizliği yüzünden, AKP’yi kullanmaya başlamış ve dış politikada istediklerini dolaylı yıllardan da olsa AKP’ye dikte ettirmeye başlamıştır.

AKP’de CB Erdoğan ne derse o olur!
Biat kültürü gereği, ne Bakanlar, ne Milletvekilleri, ne de parti yöneticileri kendi başlarına bir karar veremezler. AKP önderliği de, yurtdışında usulsüz edinilen mal varlığı, Halkbank, Reza Zarrab, SBK ve petrol-uyuşturucu kaçakçılığı iddialarıyla, rehin alınmış durumdadır.
Artık AKP’nin, ABD’den izin almadan bağımsız bir politika uygulayıp karar alması mümkün değildir.

Bu yüzden AKP’nin kendisi “Türkiye’nin Milli Güvenlik Sorunu” haline gelmiştir.
Hepimizin, elimizden geleni ortaya koyarak ülkemizi, Ortaçağdan kalan bu cemaat-tarikat artıklarından, organize suç örgütü gibi çalışan partiden, kurtarmak öncelikli görevimiz olmalıdır.

Dikkat ettiniz mi?
Ne zaman, doğal bir felaketle karşılaşsak, AKP’li yöneticiler vatandaşlara İBAN numarası gönderip para isterler! Bu huyları gençliklerinden kalmadır.
Başka bir yöntem bilmedikleri için hemen dilenme yolunu seçerler!
Her bir Badem, önce camilerden özellikle cuma günlerinde, karton kutularda para toplama işini tatmıştır. Kayıt-makbuz- para toplama izni hak getire! Paranın nereye harcandığını bir imam bir de parayı toplayan Badem bilir!

Bademlerin en büyük zavallılığı, devlet yönetimini, cami yaptırma dernekleri ve belediye encümeni ile aynı zannetmeleridir. Bu yüzden onlar için ilk iş yol bulmaktır.

Türk Milleti artık, gerçeklerden kopmuş, modern dünyadan uzaklaşmış, Cumhuriyet değerlerine açıkça karşı olan AKP’den, demokratik yolla kurtulmalıdır.
Kendileri Saraylarda lüks yaşam sürerken, vatandaşlarının açlıkla baş başa kalmalarına aldırmayan, vatandaşlarına “Öğününüzü küçültün” diye öneride bulunmakta utanmayan bir partiden hayır bekleyen, hayal görmeye devam etsin.
AKP sandıkta ya gidecek, ya da gidecektir. Şimdi sıra hesap vermekte…

Sağlık ve başarı dileklerimle 31 Temmuz 2021
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

One thought on “31 July, 2021 05:33

  1. Bademlerdeki mantık, 80 sene onlar (Atatürkçüler ve Demokratlar) bizim hakkımızı yediler, şimdi biz devletten ve milletten geri alıyoruz yani helaldir mantiğidir. Halbuki vergiyi din dışı görüp sadaka kültürüne inanan bademlerin 80 yıllık emekte hiç bir katkıları yoktur. Badem vicdanı kayış gibi serttir hiç kullanılmaz, herşey onlar için mübahtır. En son örnek 15 temmuzda çökmüştür. Kalan bademlerin çöküşüde yakındır. Cumhuriyetimizin 100 yılında kişisel ihtiraslar olmazsa herşey düzelir.

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s