4 November, 2021 03:46

BAŞTAN AYAĞA PİSLİK BULAŞMIŞ!

Yazının sonunda bir link göreceksiniz.
Videoyu yayınlayan kişi, yurtdışında yaşamak zorunda kalan yılların gazetecisi.
Bugüne kadar, haberlerinin ve iddialarının tamamına yakını doğru çıkmış biri.
Dinlediğinizde, mutlaka cevap verilmesi gereken iddiaların ne kadar korkunç olduğunu görecek ve Türk Devletinin düşürüldüğü durum karşısında, çok üzüleceksiniz.

Türk Devletini, düşürüldüğü bu durumdan kurtarmak bu ülkede yaşayan tüm NAMUSLU insanların görevidir. Bu Milli Görev mutlaka yerine getirilmelidir.

Türk Devletini baştan ayağa temizlemek, tekrar hür dünyanın itibarlı devleti haline getirmek ve Atatürk İlke ve Devrimlerini yeniden devlet yönetiminde etkin kılmak için bazı işlerin yapılması şarttır.
DOĞRU Parti, “Nereden Buldun” Yasasından Yargı önünde hesap sormaya, Devletin boğazına dolanmış Vakıf-Cemaat-Tarikatların denetim altına alınması, Görevlerini yapmayan Yargı ve Sivil-Askeri bürokratların yargılanması için gerekli yasal ve idari tedbirleri alacaktır.

Kirlenmiş, kenarından köşesinden bu pisliğe bulaşmış, 20 yıllık AKP İktidarında üst düzey görev almış, kötülükleri, hırsızlıkları gördüğü halde korkup sessiz kalmış, bulaşıklarla bu işi yapamayız.

Videoda adları geçen kişilerden ve partilerinden Türk Milletine bazı açıklamalar yapmalarını isteyeceğim. Öncelikle yol göstermek için, ne yapmalarını iyice anlamalarını sağlamak için, kendimden başlamak isterim.
Ben kendimi anlatayım ki, başkalarına soru sormak hakkım olsun!

Eşim ve ben, varlıklı iki ailenin çocuklarıyız. Devlet Bakanlığı (Gümrüklerden Sorumlu) ve Sağlık Bakanlığı gibi çok önemli devlet görevlerinde bulundum.
İktidar partisinin Genel Başkan Yardımcılıklarını yaptım. Bir evimiz var.
İki oğlumuz (Biri Özel bir Bankada, diğeri bir özel şirkette) çalışmaktadır.
Hangi Parti Genel Başkanı veya aşağıda ismi geçen kişiler talep ettiklerinde, her türlü araştırmayı yapmaları için vekalet vermeye, aile olarak hazırız.
Şimdi de, DOĞRU Parti Genel Başkanıyım. Benim, ailemin, siyaset arkadaşlarımın ve yıllara dayanan dostluk yaptığım bize inanan arkadaşlarımızın desteğiyle, partimizi ayakta tutmaya çalışıyoruz. Dürüstlük ve Doğruluk bizim en büyük sermayemizdir.

Ülkemizi, her türlü kaçakçılığın merkezi haline getirdikleri iddia edilen şahıslardan, bir hafta içinde videodaki iddialarla ilgili kamuoyuna açıklama yapmalarını bekliyoruz.
Açıklama yapmazlar, susmayı tercih ederlerse, iddiaların GERÇEK olduğunu kabul edip, parti olarak her türlü Yargı yoluna müracaat edeceğiz ve meydanlarda bunları anlatacağız…

Cumhurbaşkanı Erdoğan / Cavit Çağlar / Mehmet Ağar / Süleyman Soylu, Tansu-Özer Çiller, Meral Akşener, (Çiller ve Ağar Ailesi ile İlişkileri- Susurluk’ta yapılamayanlar) Egemen Bağış / Binali Yıldırım-Erkam Yıldırım / A. Davutoğlu / Ali Babacan / Hakan Fidan, Arif Çetin- Orgeneral, Jandarma Genel Komutanı. Hulusi Akar / Hakan Fidan / A. Tanrıverdi.
Bu kişilerden, gerek videolardaki iddialar, gerekse geçmişleri ile ilgili Türk Milletine anlatacakları konular varsa, açıklamalarını rica ediyoruz.
Zira, her an yeni bir kaset çıkabilir ve, ne kaçacak yeriniz ne de insan içine çıkacak yüzünüz kalır.

Aziz, Türk Milleti;
AKP, bir parti değil Organize Suç Örgütüdür demiştim, yanılmamışım! İspatı ortada! Önce Gri, sonra da Kara listedeyiz.
HDP, PKK ile ilişkisini kesmedikçe, en büyük suç ve terör örgütü ile ortaktır!
MHP, Çakıcı ve K. Yılmaz gibi Mafya Babaları için “Dava Arkadaşlarım” diyen bir Genel Başkana sahip partinin, Anayasaya ve yasalara bağlı bir şekilde yönetilmesi mümkün müdür?
İYİ P; Sayın Akşener’in FETÖ’yü göklere çıkaran konuşmalarının bantları önümüzde. Akşener o zaman TBMM Başkan Vekili idi.
Çiller Ailesine, Çiller’in yurtdışındaki mal varlığına hükmedecek kadar yakın. Enver Altaylı/ Kavuncu Ailesinin BND ilişkileri, mutlaka belgelendirilerek açıklanmaya muhtaçtır!
GELECEK ve DEVA; AKP’de Başbakanlık-Genel Başkanlık-Başbakan Yardımcılığı-Dışişleri Bakanlığı-Ekonomiden Sorumlu Devlet Bakanı görevlerinde bulunan bu iki Genel Başkan’ın yapmaları gereken iki açıklama var;
Bir, Suriye belasını Türk Milletinin başına niçin sardılar veya engellemediler?
İki; 16 Nisan 2017’de yani DÖRT yıl önce ülkeyi TEK ADAM yönetimine götürecek Anayasa değişikliğinde neden EVET oyu verip çalıştınız?
Neden bizler gibi HAYIR demediniz?
2017’de sizler bebek miydiniz, yoksa Erdoğan’ı tanımıyor muydunuz?

Türkiye’de özgür, dürüst ve milli basın o kadar az ki!
Utanmadan, hesaplarını vermemiş, elleri kanlı, harama ve ihanete ortak olmuş kişileri üç kuruş için hemen her gün televizyonlarına çıkarıyorlar! Sanki Türkiye batınca bunlar yerlerinde kalacaklarmış gibi!

Ülkeyi düze çıkaracak kişilerin, doğru, dürüst, bilgili, cesur ve milli olmaları şarttır. Siyasi zavallıları, ipleri başkasının elinde olanları, geçmişi kirli olanları yine seçerseniz, lütfen kimseye kızmayın. Alın yerden bir kaya, başınıza vurun.

https://youtu.be/cHHvFrqBrd0

Sağlık ve başarı dileklerimle 04 Kasım 2021
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

Ek alanı

Kaset şantajlarının Avrupa ayağı! adlı YouTube videosunu önizle

mqdefault.jpgicon_2_youtube_x16.png
Kaset şantajlarının Avrupa ayağı!

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s