6 December, 2021 05:59

FIRINCIYA DA EMİR VER SAVCI!

Hafta sonu, İl Kongremiz için Elazığ’da idik.
Türk Milletinin en sağlam damarlarından olan Elazığ’da, Gakkoş’lar bizi bağırlarına bastılar ve konvoyla karşılayıp ağırladılar. Elazığ’da iken sevgili eşim aradı, “Cumhurbaşkanına Hakaret” gerekçesiyle yeni bir dava açıldığı haberini verdi!

Kendi davalarımla sizleri meşgul etmek tercih ettiğim bir yol değil.
Çünkü ben bir görev yapıyorum.
Anayasada yazan Cumhuriyet ilkelerini savunmak da, adaleti saptıran tetikçilerle, yargı huzurunda boğuşup hesaplaşmak da benim tercihim.
Bu konuda kimse beni engelleyemez, ben de kimseden yardım istemem!
Fakat benim cezalandırılmamı isteyen Savcı’yı ve hangi maddelerden dolayı cezalandırılmamı istediğini biraz inceleyince sizlerle paylaşmak şart oldu.

Savcı, kamuoyunun yakından tanıdığı biri!
Berkin Elvan’ın öldürülme duruşmasından sonra, evlatlarını kaybetmenin verdiği acıyla konuşan ana-baba Elvan’lar hakkında , Cumhurbaşkanına hakaret davası açan Savcı ile bana dava açan Savcı aynı Savcı!

Boğaziçi Öğrencilerinin “Halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik etme” suçunu işledikleri iddiasıyla, dava açıp, çocuklarımızın 47 gün cezaevinde kalmalarına sebep olan Savcı ile beni CB’na hakaretle suçlayan Savcı da aynı Savcı!

Eh madem böyle yiğit ve cesur bir Savcıya düştük, bakalım bizim için nasıl bir ceza istemiş?
01 Şubat 2021 günü TELE1 yayınında, “Anında Manşet” Programında şunları demişim; CB’na yönelik olarak, “Sen şah değilsin, padişah değilsin, sultan değilsin. Aklını başına al kardeşim. Yarın yapayalnız kalacaksın. Bunların tarihte onlarca, yüzlerce örneği var. Hiçbir dikta heveslisi bir insan, hiçbir tek adam yatağında ölmemiştir. İnsanların birikimlerini mahvettiniz, ülkenin birikimlerini, Cumhuriyetin birikimlerini mahvettiniz”

Vay sen misin bunları söyleyen! Cumhurbaşkanına hakaret suçundan
TCK Madde 299/3’ten 1-4 yıla kadar hapis. Ayrıca, TCK Madde 53’ne göre,
“Seçime tabi tüm memuriyet ve hizmetlerde istihdam edilmekten, velayet-vesayet haklarından mahrumiyet, bir meslek ve sanatı kendi sorumluluğu altında serbest meslek erbabı veya tacir olarak icra etmekten” yasaklanmak! (Not; 53. Maddedeki, seçme ve seçilme hakkının engellenmesi, Anayasa Mahkemesi tarafından İPTAL edilmesine rağmen, Savcı ısrarla bu cezayı istemektedir.)

Geriye, Savcı’nın yapması gereken bir tek eksik kalmış, herhalde onu da bu yazıdan sonra yapar!
“Fırıncıyı çağırmak ve ona “Serdaroğlu’na ekmek vermek yasaktır” yazılı bir emri imza karşılığı tebliğ etmektir…

AKP döneminin bazı Savcıları, isterse kilometrelerce uzakta olsun, nerede bir Cumhuriyetçi-Atatürkçü-Vatansever- Atatürk Milliyetçisi-Demokrat biri varsa onu görür ve radarına alır!
Fakat burnunun dibindeki yobazları, İslam Devleti taraftarlarını, devleti soyan hırsızları görmezler!

Bu Savcılar, Bank Asya’ya evinin kirasını yatıran (Ev sahibi istediği için) bir öğretmeni FETÖ’cu diye zindana attırır, ama hemen önünde, “Resmi dili ARAPÇA, bayrağı KIRMIZI/YEŞİL, başkenti İSTANBUL, hukuku ŞERİAT olan İslam Devletler Birliğini kurmak isteyen ve devletin Bakanlık koltuğunda oturan yobazları görmezler, göremezler…”

Bunların unuttukları bir şey var; Türk Milletinin gerçek Savcı ve Yargıçları da bunları görüyor, not ediyor.
Tıpkı bir zamanların güçlü Savcısı Zekeriya Öz’ü gördükleri gibi…

Adaletinle bin yaşa Savcı…

Sağlık ve başarı dileklerimle 06 Aralık 2021
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

One thought on “6 December, 2021 05:59

  1. Bütün Türkiye, tüm ulus, yüce Mustafa Kemal’in Askerleri ve ulu Çoban Ateşleri Hareketinin üyeleri her dem SENİNLEDİR sevgili SERDAROĞLU. En uzun bir ömür boyu sağol varol ve hep böyle cesur ve yılmaz ol ve kal. İYİ Kİ VARSIN

    ,

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s