20 December, 2021 05:25

DEVLET ADAMI (2)

“Günümüzde yaşanan yaygın yangına, çöküş ve yıkılışa odun taşıyan, taş taşıyanları gerçek yüzleriyle tarihe not düşercesine Türk Milletinin tüm bireylerine, özellikle AKP’ye oy vermiş vatandaşlarımıza açıklamak vatan borcudur, vatan savunmasıdır.” (S. Şenermen Yazar. DOĞRU P. Gen Bşk Yard)

“Atatürk, düşmanı iç ve dış cephe olarak belirledikten sonra önce iç düşmanın tanıtılıp etkisiz kılınmasına dikkat çekmiş ve bunu yapmıştır. Dış düşman,
iç düşmanlar üzerinden toplumu savunmasız bırakmaya çalışır.”
(Hakimiyet-i Milliye Gazetesi 20 Temmuz 1920)

Milli Görüş’ü bir konfeksiyon markası yerine koyan Erdoğan “Milli Görüş Gömleğimizi Çıkardık” dedi ve eski partisine verdi, veriştirdi!
Aynı anlayıştan gelen Davutoğlu da Milli Görüş gömleği çıkarıp AKP haşema’sını giymişti! Sonra o da AKP Haşemasını çıkarıp, sivil olarak AKP’ye vurmaya başladı…

Erdoğan ne çıkarırsa çıkarsın, ne giyerse giysin, isterse padişah kaftanı, isterse sultan kavuğu giysin gideceği yer bellidir. Yüce Divan!

Gelelim Amerikalıların, Türkiye’nin “Suriye Politikasına” ısrarla ve inatla devam ettiği için “Energizer Bunny- Pilli Tavşan” dedikleri Davutoğlu’na!
Davutoğlu, AKP ve Erdoğan’ın son yirmi yılının en yakın şahidi ve suç ortağıdır. Bugüne kadar hep sustu. Bizim soracağımız basit sorulara yanıt verirse rahatlar ve bildiklerini Türk Milleti ile paylaşır diye düşünüyorum. Sizce konuşur mu?

-Davutoğlu, abisi Abdullah Gül gibi FETÖ’ya çok destek verdi. Gül’ün Büyükelçiliklerimize yazdığı resmi mektuptaki “FETÖ’ya yardım edin” talimatına tamamen uydu. Erdoğan-FETÖ arasında paylaşım kavgası 17/25 Aralık 2013’te patladığında Dışişleri Bakanı idi. Aynı Bakanlar Kurulunda görev yapan
Bakan arkadaşları tarihimizin en büyük hırsızlık-rüşvet-yolsuzluk olayı ile suçlandılar ve istifa ettirildiler. 20 Ocak 2015’te TBMM’de AKP’li Bakanların Yüce Divan oylaması yapıldığında Davutoğlu Başbakan idi. Doğal olarak devletin tüm gizli bilgilerini ve rüşvetin kimlere gittiğini çok iyi biliyordu!
Bildiği için, oylamadan kaçtı! Bir Başbakan, Anayasamızda yazılan “Müteselsil Sorumluluktan” kaçıyordu! Davutoğlu, Habur rezaletinin de mimarıdır!
Davutoğlu’na ilk sorumuz şudur;
Saatçi Zafer, Boyunsuz Muammer, Bakara Makara Egemen, TOKİ Erdoğan kaçar milyon dolar aldılar? Yaklaşık 8 Milyar Dolar rüşvet kime gitti? Yüce Divan oylamasına niçin katılmadınız?

İkinci Soru;
Esad’a, Suriye Kabinesine İhvancıları alması için baskı yaptınız mı? Suriye ile ilişkimizin bozulmasının ana sebebi bu mu? Türkiye’ye kaçak giren Suriyelileri neden aldınız? Neden sınırlarımıza sahip olmadınız?
Hatalı Suriye politikanız yüzünden milyonlarca insan evinden-yurdundan oldu.
Yüzbinlerce Müslüman kadına tecavüz edildi! 1,5 milyon insan öldü!
Türkiye, silahlı kafa kesicilerin, bedava tedavi edilip yine Suriye’ye gönderildiği bir üs gibi kullanıldı.
Milli bütçemizi perişan eden, insanlarımızı açlığa ve yoksulluğa iten Suriye macerasına şimdiye kadar ne kadar para harcandı? Paralar nereden geldi, nasıl ve hangi belgelerle ödendi? Bizzat kendiniz, özel uçakla Libya’ya bavullarla nakit döviz götürdünüz? Paralar nerede?

Üçüncü Soru;
7 Haziran 2015 ile 1 Kasım 2015 arasında “İstikşafi Görüşmeler” diye bir saçmalık yaratıp, Kılıçdaroğlu’nun Başbakan olarak görevlendirilmesini engellediniz ve Anayasayı ihlal ettiniz. Bu arada gerek Suruç’ta, gerekse Ankara Gar Meydanında yüzlerce insanımız parçalanarak öldüler. Polislerimiz, askerlerimiz şehit oldular.
Bu olayların Başbakanı olarak, gerçekleri Türk Milletine anlatır mısınız?
Baş fail siz misiniz? Yoksa size rağmen mi yapıldı?

Sayın Davutoğlu;
Normal hayatta sizinle hiç işim olmaz. Sizin bastığınız yere bile basmamaya gayret ederim. Fakat bu soruların muhatabı sizsiniz. Hala, Babacan gibi sizde devletin zırhlı mersedesine binip, milletin parasıyla benzin alıyor ve devletin korumalarını kullanıyorsunuz. Bu olanaklarla da bize karşı siyaset yapıyorsunuz. Eğer Türk Milletine bir parça saygınız kaldıysa bu sorulara yanıt vermek zorundasınız. Bizim görevimiz Türk Milleti adına bu soruları sorup, Türk Tarihine kayıt düşmektir.
Aziz Türk Milleti, yaşattığınız bu rezillik ve ihanetleri dikkatle takip etmektedir.
Kendisini, Halk Ekmek kuyruklarına ve bir tas çorbaya muhtaç eden, ana babaları evlatlarına mahcup eden, Türk Vatanını çevre devletlerin AVM’sine döndüren, kul hakkı yiyen bu seccade şeytanlarına, o kahredici şamarını yakında indirecektir…

Sağlık ve başarı dileklerimle 20 Aralık 2021
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s