6 January, 2022 18:52

KORKAKLAR VE CAHİLLER

İnandıklarını açıkça söyleyip savunamayan insan korkaktır.
Kendi özünü, değerlerini bilmeyip kasıtlı olarak söylenen yalanlara inanan insan ise cahildir.
Korkaklar ve cahiller bir “Ulusun” başına gelebilecek önemli dertlerdendir.
Bundan daha tehlikelisi ise, korkaklar ve cahillerden oluşan bir kadronun dış güçler tarafından ülke yönetimine getirilmesi ve ülkenin dinamik güçlerinin de basit menfaatler uğruna bu ihanete ortak olmalarıdır.

*Adam, “Ümmetçidir.” Ulus fikrini onaylamaz ve “Türk Ulusundan” nefret eder.
Demokrasiyi, kafasında ve gönlündeki “Şeriat Devletine” gitmek için bir araç olarak görür ama bunu açıkça ve mertçe söyleyecek yüreği yoktur. “İkiyüzlülük” denilen takiye ruhuna işlemiştir. Hem demokrasinin olanaklarından yararlanır, hem de buradan elde ettiği güçle demokrasinin köküne kibrit suyu döker.

*Adam, Milyarlarca Dolarlık bir serveti yönetir. Türk Devletini yıkıp ve yerine “Anadolu İslam Devletini” kuracak çalışma ve kadrolaşma için şeytanla işbirliği yapar. Çan sesini, ezan sesine tercih edip yabancı istihbarat örgütlerinin kucağında oturur. Ama sözüm ona Türkiye’ye hizmet ettiğini söyler!

Bu ikisi de, korkaktır. İnandıklarını söyleme cesaretleri yoktur. Lafa geldi mi, delikanlılığı ve millet sevgisini kimseye bırakmazlar, ama sinsi-sinsi “köstebekler” gibi ülkenin altını oymaya devam ederler.

Türk Ulusu ve Türk Milleti aynı şeydir. Biri Öztürkçedir, diğeri Osmanlıcadır.
Türkler 15 Bin yıl evvel Anadolu’ya gelmiş, yazıyı bulmuş ve Anadolu’nun dip kültürünü oluşturmuşlardır.
Gerçek tarihi bilmeyen ve tarihimizi “Malkoçoğlu-Karaoğlan” gibi resimli romanlardan okuyanlar buna inanmazlar. Bizlere hala 1071 masalını anlatırlar.
Fakat Sovyet Bilim Akademisi Üyelerinden Şliyenski- Kâzım Mirşan- Servet Somuncuoğlu- Prof. Dr. Mustafa Türk-Alman-Avusturyalı bilim adamları bu gerçeği ispat etmişlerdir. Orta Asya’dan Anadolu’ya kadar on binlerce kaya ve mağara yazıtları bunu doğrular.
Devlet kuran halka “Ulus-Millet” denir. Türkiye de yaşayan herkes beraberce savaşarak, can vererek Türk Ulusunu ve Türkiye Cumhuriyeti Devletini kurdu. “Türk Ulusu” adı altında birleşen herkes, bu çerçevede inanışlarını-etnik kökenlerini-dillerini-kültürlerini yaşamakta özgürdürler. Kendi etnik kökenini “Türk Milleti” ile eşit tutanların ve bunu bizlere dayatanların amaçlarının kendi devletlerini kurmak olduğunu çok iyi biliyoruz.

Kürtçü-Bölücüler şunu açıklamak zorundadırlar;
-Türk Ulusundan istediklerinizi Kuzey Irak’ta niçin yapamadınız?
-Kuzey Irak’ta Anayasalarını Kürtçe yazamadılar. Önce Arapça yazdılar sonra Soranice’ye çevirdiler.
-Kuzey Irak’ta Kürtçenin 14 lehçesinden sadece Soranice konuşmak serbesttir. Diğerleri yasaktır.
-Kuzey Irak’taki Üniversitelerde ve cemaat okullarında “İngilizce” konuşulur.

Değerli Okurlar;
Demokrasiye şaşı bakan tarikat ve cemaat artıklarının Türkiye’mizi ne hale getirdiklerini beraberce izliyoruz. Bunların ilk yıkmak istedikleri kale Türk Ordusudur. İslam Dininin son ordusu olan şerefli Türk Ordusunda neredeyse Atatürkçü Komutan kalmadı.
“İslam’ın Son Ordusu” deyişini bilerek kullanıyorum. Müslüman Arap ülkelerinin hangisinde bizdeki gibi bir “Milli Ordu” var? Eğer bunlarda Türk Ordusu gibi bir ordu olsa, İsrail bunların hepsini üst üste koyup, bir seferde halledebilir miydi?
Türk Ordusu, gerçek İslâm’ın-Türk Ulusunun-Demokrasimizin koruyucusudur.
Türk Ordusunun her biri çok iyi yetişmiş, haysiyet timsali Komutanlarının, sahte-düzmece dijital delillerle saldırıya uğramasının bir sebebi, Türk Milletinin
“Ulus Devlet” yapısı altında, birlik içinde, inancını Allah rızası için yaşamasını engellemek içindir. Diğer sebep ile “Dinler Arası Diyalog” aldatmacasıyla
küresel haçlıların dünyaya “tek dini” egemen yapma gayretleridir.

Türk Ulusunun şimdiki sessizliği karşısında şımarıklıklarını ihanete dönüştürmek kararında olan bölücülere ve yobazlara, çok yakında müstahak oldukları sonucun başlarına geleceğini söylemek isterim. Bu aziz vatan toprakları çok ihanet gördü ama çok haini de gömdü.
Türk Ulusunun sabrını daha fazla zorlamamanızı öneririm.
Not; Bugün ve yarın Gaziantep’teyiz. Bekleriz…

Sağlık ve başarı dileklerimle 07 Ocak 2022
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

One thought on “6 January, 2022 18:52

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s