14 January, 2022 04:27

BU MU DEMOKRASİ?

Tarikatçı- Cemaatçi badem takımı, ülkemizdeki AB Büyükelçileri ile sarayda toplantı yapıp, Avrupalılara “Biz Demokratız” mesajı vermek için öyle bir “demokrasi havarisi” kesildiler ki, tanımayan bunları essahtan demokrat zanneder!
Yıllardır yazar-söylerim. Badem takımı demokrat olamaz.
Onların yutturmaya çalıştıkları rejimin adı, Siyasi İslam’dır.
Onlar, demokrasinin olanaklarını kullanıp, demokrasiyi boğmaya kalkan ortaçağ kalıntılarıdır. Tıpkı İstanbul’da barındırdıkları Mısır’daki “İhvan-ı Müslim’in” liderleri gibi.

-Hoşgörü sahibi olmayan kişi demokrat olabilir mi?
Badem Takımına göre Alevi vatandaşlarımızın “Cem Evi” talepleri yersizdir, bölücülüktür. Türkiye’de Kilise- var. Sinagog var. Talep varsa bunları karşılamak,
Lâik Devletin görevidir. Peki, Cem Evi niçin yasak?
Alevi Vatandaşlarımız, Türklüğü ve Türkçemizi temsil edenlerin en başında gelmiyorlar mı? Badem iktidarı niçin Cem Evi’ne itiraz ediyor?
Türban için ortalığı yıkan Bademler, Cem Evi’ne neden karşı çıkar?
Bademler, Hoşgörülü ve Demokrat olamayacak kadar cahildirler.
Ağzınızla kuş tutsanız, Cehaletin üzerine Demokrasiyi oturtamazsınız.
Çöker! İstediğiniz kadar pembe gözlük takın, sizi ancak gri listeye alırlar!

-Yalan söyleyen kişi, Demokrat olabilir mi?
Devlet parasıyla satın aldıkları, Devletin müfettişi ve polisi ile korkutup teslim aldıkları, Cemaat-Tarikat destekli basın organlarıyla olayları çarpıtıp halka sürekli yalan söyleyen Badem takımı, lafa gelince Müslümanlığı kimseye bırakmaz. Fakat yalan söylerken yüzleri dahi kızarmaz.
Aynı Allah’a, aynı kitaba, aynı Peygambere inandığımız Alevi kardeşlerimizin taleplerini görmezden geldiler ama 20 yıllık iktidarları döneminde, çoğu apartman dairelerinde olmak üzere on binlerce Evangelist Protestan Kilisesinin açılmasına izin verdiler.
Demokratik Rejimi, yalan üstüne oturtamazsınız. Çöker! Sizi AB’ye almazlar.
Alsalar alsalar sizi ancak gri listeye alırlar!

-İnsana saygı duymayan kişi Demokrat olabilir mi?
Eğer bir iktidar, devlet olanaklarını kullanıp kendi vatandaşına tuzak kuruyor, sahte düzmece delil bozuntularıyla insanları haksız yere zindanlarda çürütüyorsa, kendi elemanlarına “kininizi unutmayın” diyebiliyorsa, kendi vatandaşına şantaj-tehdit yapabiliyorsa o iktidar demokrat olamaz.
Demokratik Rejimi, şantaj-tehdit ile sürdüremezsiniz. Çöker! AB yerine,
Arap ligine girersiniz, olan millete olur

-Şeffaf olmayan kişi, Demokrat olabilir mi?
Atası-Babası-Sülalesi belli, üç nesil geriye mal varlığı belli olan kişi, kendisi ve çocuklarıyla birkaç senede ultra zengin oluyorsa ve yabancı basın tarafından dünyadaki zengin siyasetçiler arasında sekizinci sıraya oturtuluyorsa, orada her şey olur ama demokrasi barınamaz. Demokratik Rejimi, yolsuzluğun, gizliliğin,
kara paranın, uyuşturucunun
olduğu yerde yaşatamazsınız. Çöker!
Sizi ancak mafya ligine alırlar!

Demokrasinin hür dünya tarafından kabul edilmiş evrensel kuralları vardır. Bunların tamamına uyarsanız, size Demokrat derler ve tüm dünyada saygı görürsünüz. Fakat siz bu kurallardan istediğime uyarım, istemediğime uymam ama ben yine demokratım derseniz size sadece gülerler, alay konusu olursunuz ve milletinizi de utandırırsınız.

Eldivenleri ayaklarınıza, ayakkabıları ellerinize takar, kafanızda olması gereken şapkayı da poponuza bağlarsanız, üstelik “Ben Demokratım” derseniz, palyaço konumuna düşersiniz ve çökersiniz. Tıpkı FETÖ ile yaşadığınız aşk gibi!

Not; AKP Genel Başkanı; Demirtaş, Öcalan’a hesap verecek, demiş!
Erdoğan, hangi anlayışla Öcalan gibi bir caniyi “Hesap Sorma” makamına layık gördü? Türkiye, işi gücü yokmuş gibi bunu konuşuyor!
Benim merak ettiğim ise şu konu;
Yasin El-Kadı, Mursi, Halid Meşal, Reza Zarrab, Sezgin Baran Korkmaz, Babek Zencani, Çakıcı, Öcalan, Kandil, 5’li çete, Burhan Kuzu, Metin Külünk, Fesli Deli Kadir, Mehmet Ağar, Tansu Çiller, Süleyman Soylu, Saatçi Zafer, Boyunsuz Muammer, Eskort Bağış, Kibariye, İbrahim Tatlıses, Topçu Alpay, Acun! Bunların hepsi AKP Genel Başkanının iş yaptığı dostları. Arkadaş, senin adam gibi bir dostun, arkadaşın yok mu?

Sağlık ve başarı dileklerimle 14 Ocak 2022
Rifat Serdaroğlu DOĞRU Parti Genel Başkanı

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s