21 February, 2022 06:25

ANADOLU YANIYOR!

Son yapılan elektrik-doğalgaz-akaryakıt-ilaç zamları insanları, Anadolu’da felç etmiş durumda.
Kendi evimizde kiracı olduk, ısınamıyoruz, beslenemiyoruz, çocuklarımıza mahcup olduk feryatları göğe yükseliyor. İnsanlar artık yüksek sesle isyan eder halde!

Saray bunun farkında mı? Zerre kadar farkında değil.
Bir zamanlar Irak’ta her caddede, her meydanda Saddam’ın resimleri, afişleri asılı idi. Şimdi de Anadolu’nun her şehrinin caddelerinde Erdoğan resimleri asılı!
Erdoğan’ın zeka özürlü danışmanları, bu olayın halkın tepkisini çektiğinin farkında değiller!

AKP, hızla oy kaybetmeye devam ediyor. Daha da düşecek!
Rahmetli Demirel’in “Mutfağın yıkamayacağı iktidar yoktur” sözü gerçekleşiyor.
Devletin Valisi, Emniyet Müdürü olmak yerine AKP’nin militanı olmayı seçmiş görevliler de halkın AKP’ye olan nefret katsayısını arttırmış.

Ayrıca, AKP bölgedeki tüm Belediye Başkanlarını görevden almış! Hemen hepsi hiç yargılanmadan evlerinde oturuyor. Yerlerine de, MHP’li Kaymakamları kayyum atamış. Her biri mafya babası gibi onlarca korumayla lüks ciplerde adeta işgal komutanı edasıyla geziyor. O belediyelerde dönen dolaplar, dönüp dolaşıp AKP’nin başına yıkılacak…

AKP düşüyor da CHP mi geliyor?
Hayır, halk CHP’ye güvenmiyor. Hele Davutoğlu ve Babacan ile olan işbirliği, yılların CHP’lilerini bile çileden çıkarmaya başlamış.
Anadolu’nun hiçbir otelinde, lokantasında, pastanesinde, kahvesinde televizyonlarda İBB destekli TV’lerin hiçbiri yok! İçişleri Bakanlığı emriyle, tüm TV’lerde yandaş kanallar var.
Evlerinde ne seyrederler bilinmez ama, topluma açık yerlerde polis ricasıyla (!) haram parayla kurulmuş yandaş kanalların seyredildiği bir gerçek!
Bölge insanı, DOĞRU Partinin ülkeyi birleştireceği, bütünleştireceği politikalarını gördükçe, evvelce “Merkez Sağa” destek verdiği gibi, sel olup DOĞRU’ya akacak!

Anadolu insanı, kavgadan didişmeden, kandan ölümden bıkmış.
Ekonomik sıkıntılar insanları bitirmiş. Emperyalist devletlerin dayatmasıyla, AKP’nin ellerinden aldığı, tütün ekme, pancar ekme, pamuk ekme hakkını uluslararası tröstlere kaptıran insanlar çaresiz.

DOĞRU Parti olarak bizler, Atatürk döneminde olduğu gibi, planlı karma ekonomik modeli uygulayacağız. Ve insanımıza biçilen bu kapitalist tuzağı yırtıp atacağız.
Biz ekeceğiz, biz dikeceğiz, biz satacağız, bir kazanacağız, biz zenginleşeceğiz…

Diyarbakır’da, Siirt’te, Batman’da bizleri kucaklayan ve hizmet arzumuzu güçlendiren tüm kardeşlerimize, DOĞRU Parti Yöneticilerine çok teşekkür ediyoruz…

Sağlık ve başarı dileklerimle 21 Şubat 2022
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

One thought on “21 February, 2022 06:25

  1. Sayın Genel başkanım eline kalemine yüreğine sağlık 👍👍🙏🙏👏👏

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s