23 March, 2022 03:36

VATANI DA MI SATTINIZ?

Sattıysanız söyleyin bizde bilelim!
Hadi Türk Milletini sevmediniz, anladık Atatürk’ten nefret ettiniz, kabul ettik Türk Orduna düşmansınız, tamam Arapçayı Türkçeden fazla istiyorsunuz da, Vatandan ne istediniz?

Boğaziçi Üniversitesinde Türk Gençleri anayasal haklarını kullanıp, kırmadan kimseye zarar vermeden bir eylem yapmaya kalktıklarında, üniversiteyi polis basar, çocuklar coplanır, yerlerde sürüklenerek gözaltına alınır, gece yarısı kaldıkları evler basılır, birkaçı tutuklanıp zindana atılır.
Bunlarla yetinilmez, üniversitenin kapısına kelepçe vurulur!

Üniversiteyi SINAVLA kazanan fakir Türk çocukları, Kredi Yurtlar Kurumundan “Burs” adı altında borç alır. Okulunu bitirdiğinde Türk Genci ilk olarak kendi devletinin çirkin yüzü olan “İcra Memuru” ile karşılaşır. “Ya borcunu faiziyle öde, ya da haciz uygularız” tehdidiyle yüz yüze gelir!

Vatanını savunmaktan aciz, korkak, zavallı, pısırık binlerce Suriyeli genç SINAVSIZ girdikleri Türk Üniversitelerinde aslan kesilir, Suriye Bayraklarıyla gösteri yapar, toplu eylemler düzenler, kampüslerde terör estirir, kızlarımıza sarkıntılık eder, Türk Bayraklarını yırtar, ama bunlara polis bırakın dokunmayı, yanlarına bile yaklaşamaz!

Suriyeli gençler, üniversitelerde bedava okur, her ay karşılıksız burs alır, mezun oldukları zaman anında işleri de hazırdır…

DOĞRU Parti olarak soruyoruz;
Burası Türk Vatanı mı, Suriye Vatanı mı?
Eyy AKP, siz Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti misiniz, Suriye Arap Cumhuriyeti Hükümeti misiniz?
Yoksa, dedelerimizin can vererek, kan dökerek kurtardıkları Türk Vatanını,
sattınız mı?

Azizi Türk Milleti;
DOĞRU Parti siyasi sorumluluk aldığında, “Geçici Koruma Statüsündeki” tüm yabancıları, 1951 Cenevre Antlaşmasına ve 1967 New York Protokolüne dayanarak derhal kendi ülkelerine gönderecektir.
Üniversitelerimizde okuyan Suriyeli öğrenciler ise Türk öğrencilerinin şartlarına uyar ve yeniden yapılacak sınavlarda başarılı olurlarsa eğitimlerine devam edecekler ve mezun olduklarında vatanlarına gönderilecektir.

Ayrıca, DOĞRU Parti iktidarında;
İhtiyaç sahibi her gencimize “Karşılıksız Burs ve Yurt” verilecektir.
Sosyal Devlet, kendi gencine borç vermez, karşılıksız destek olur.
Eğitim ve Sağlık Hizmetleri “Ticaret” konusu değildir. Kademeli olarak, ücretsiz hale getirilecektir…

Sağlık ve başarı dileklerimle 23 Mart 2022
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

One thought on “23 March, 2022 03:36

  1. 6+1 Olsun. Nerede MİLLET İTTİFAKI? Serdaroğlu kesinlikle katkı sağlar. Ama haklı olarak Davutoğlu ve Babacan orada olmamalı der kendisi de.. Ben de istemem olmalarını. Çünkü bu günlere düşmemizde onların da yanlışlığı var.

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s