3 August, 2022 03:35

GERÇEK YÜZLERİ BU

Benim “Seccade Şeytanı” dediğim din tacirlerinin, yani kutsal dinimiz İslam’ı kazanç kapısı yapıp Müslümanları “Allah” ile kandıran sahtekârların gerçek yüzleri teker-teker ortaya çıkıyor.

Bu yazacaklarım sadece bu üçkâğıtçılar içindir. Amacım, inancını Allah rızası için yaşayan, ibadetini de inancı gereği yapan, uydurulmuş İslam’a değil, indirilmiş gerçek İslam’a inanan mütedeyyin kitleye bazı gerçekleri göstermektir.

Son günlerde art arda gelen, küçücük yavrulara yapılan tecavüz-taciz olayları ve bu olayların iktidar destekli vakıf okullarında gerçekleşmesi üzerinde durulması gereken çok önemli bir olaydır.

Bu sahtekârların en önemli istekleri “Ayrıcalıklı” olmaktır.
Rahatça ve makbuzsuz para toplamak, kurban derilerini kendilerine almak, vergi vermemek, devlet organları tarafından denetlenmemek…

Türkiye’de 80 Bin değil, 120 Binden fazla Cami vardır. Cami yaptırma Derneklerinin büyük çoğunluğu, bu adamlar için para kazanma yoludur!
Küçük çapta vurgunlar buralarda yapılır.
Diyanetin kontrolünde olmayan Camilerde verilen kurslarda, çocukların beyinleri yıkanmakta, her biri Cumhuriyet düşmanı olarak yetiştirilmektedir.
Esas felaket, AKP iktidarı ile serbest bırakılan ve ne Diyanet ne de Milli Eğitim Bakanlığı tarafından denetlenemeyen ve sayıları 10 Bin civarında olan
“Kaçak Kur’an Kurslarıdır.”
Bunlar harap ve ilkel evlerde, hiçbir ilmi bilgisi olmayan hocalar tarafından çalıştırılmaktadır. Çok yakın zamanda buralarda çıkan yangınlar-soba zehirlenmeleri-yıkılmalar yüzünden yüzlerce çocuk hayatını kaybetmiştir. Buralarda meydana gelen tecavüz ve taciz olayları yüzlerle ifade edilebilir.

Bunların hepsi devletin kayıtlarında vardır.
Bu yüzden 28 Şubat’ta, Kaçak Kur’an Kursları kapatılmış ve açılacak kurslar Diyanet Başkanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığının izni ve denetimine bırakılmıştı. Ayrıca kurban derilerinin Cumhuriyet düşmanı Tarikat ve Cemaatler tarafından toplanması yasaklanmış, Türk Hava Kurumuna verilmesi sağlanmıştı.

28 Şubat’ta bunların para kaynakları kesilmiş, garibanları dolandırmaları, çocukları zehirlemeleri engellenmişti. Bademlerin 28 Şubat dendiğinde hop oturup hop kalkmaları, bağırmaları bu yüzdendir.
“Demokratik haklarımız engellendi, eziyet gördük” sözleri tamamen palavradan ibarettir.
Hırsızlık yapan adam nasıl Müslüman olamaz ise, biat kültürüne inanan, malını mülkünü namusunu bir Tarikat-Cemaat Liderine veren kişiler de demokrat olamaz.

Cami Yaptırma Derneklerinin bir boy büyüğü “Deniz Feneri” gibi yardım dernekleri ve “İşçi Şirketleri” adı altında yapılan para tuzaklarıdır.
Almanya Deniz Feneri e.V gibi “Avrupa’da Yüzyılın Soygunu” denilen büyükçe hırsızlıklar buralarda yapılır.

Savaş olan, doğal afete uğrayan bölgelerde yaşayan Müslümanlar gerekçe gösterilerek yapılan yardım soygunları daha büyük ölçüde vurgunlardır. “Bosna’ya Yardım” “Myanmar’a Yardım”, Pakistan, Filistin Yardımları gibi…

En büyük soygunlar ise, iktidarı ele geçirip “Milyar Dolarlık-Avroluk” vurgunlar yapıp, “Bu paralar Cihad için-İslam Devleti kurmak içindir” yalanını söyleyerek yapılır. Haram Havuzundan beslenen Havuz Medyası, sabaha kadar arabalarla taşınmalarına rağmen bir türlü sıfırlanamayan haram paralar buna örnektir…

Şimdi koltuğunuza oturun ve düşünün;
Bademler mi Müslüman?
Bademler mi Namuslu?
Bademler mi Demokrat?

Senelerdir yazdığım yazılar sebebiyle hakkımda çok dava açıldı.
Ne hikmetse, yolsuzluk yaptılar hırsızlık yaptılar diye yazınca bu konuda dava açamıyorlar!
Prof. Yusuf Halacoğlu, Erdoğan’ın üniversite diploması sahtedir diye konuşuyor ve belgeleri ortaya koyuyor. Onu da mahkemeye veremiyorlar!

Neden dersiniz! Bunların eski hallerini bildiğimizden ve yolsuzluklar-hırsızlıklar hakkındaki belge ve bilgilerin mevcut olmasından dolayı olabilir mi?

Bademlerin gerçek yüzlerini birer-birer ortaya koyacağız…

Sağlık ve başarı dileklerimle 03 Ağustos 2022
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

2 thoughts on “3 August, 2022 03:35

  1. *Nüfusun %99’u Müslüman olan Türkiye’de, Cami cemaati (potansiyel olarak) kaç kişi;
    Güncel nüfusumuz 84.680.000.. Küçük çocuklar ve çok yaşlıları çıkardığımızda, 15-75 yaş aralığında (Kadın-Erkek) 62.660.000 kişi Camiye gitme yaşında.. (Teravih, Cenaze, Mevlüt,.. hariç) Cami cemaati temel olarak erkeklerden oluşuyor.. Camilerde namaz kılabilecek 15-75 yaş erkek nüfus oranı %50,1; sayısı 31.400.000 kişi..
    Her gün 5 vakitten, yılda 1825 vakit ezan okunup, namaz kılınıyor.. Bu 1825 vakitten, ‘’84 vakitte’’ camiler dolabiliyor.. Sadece ‘’52 Cuma, 2 Bayram ve 30 Teravih’’ Namazında.. Kalan 1741 vakitte (çoğu yaşlı) çok az sayıda erkek var.. Yani camiler kılınabilecek namazların % 95’inde bomboş.. Bir başka deyişle camilerin ibadet hizmetine % 5 oranında katkısı var.. Bu % 5’lik ibadet hizmetine katkı için 120.000 camide devletten maaşlı imam ve müezzinler var.. Tüm il ve ilçelerde örgütlenmiş, kendilerine ait bina ve personeli olan Diyanet İşleri Başkanlığı var.. DİB’nın dev gibi merkez teşkilatı var.. Çok sayıda Bakanlıktan daha fazla bütçesi var..
    İslam’da İmamlık, Müezzinlik, Hatiplik,.., Din adamlığı gibi meslekler olmadığı.. Bu ‘’hizmetlerin’’ bedelsiz olarak ve Allah rızası için herhangi bir Müslüman tarafından yerine getirilebileceği.. Vakit, Cuma, Cenaze Namazları ve Ezan için özel bir mimariye sahip binaların gerekli olmadığı.. Tüm yeryüzünün mescit kılındığı.. Temiz su ve hatta zorunlu hallerde toprakla abdest alınıp, herhangi (açık veya kapalı) temiz bir yerde namaz kılınabileceği.. 4 kişi bir araya geldiğinde cemaat sayılıp, içlerinden herhangi birinin imamlık yapabileceği.. Ve benzeri pek çok ‘’İslami Gerçeğin’’ sır olmadığı bir Rahmet dininde.. Din adına kurduğumuz bu ‘’120.000 camili, dev bütçeli ve dev kadrolu’’ organizasyonda, birşeyleri ‘’Eksik, Fazla, Yanlış,..’’ yapıp yapmadığımızı sorgulamalı mıyız?!..

  2. Mahir ŞEKİ’nin tespitleri çok doğru. Bu ülke boşa çok para harcamaktadır. Bunun daha gereksiz İmam Hatip okulları, öğretmenli var. Onları da katınca servet boşa gitmekte olduğu görülmektedir.

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s