12 August, 2022 04:26

TÜRKLERİ HİÇ SEVMEDİ Kİ!

AKP Genel Başkanının sinir katsayısı bugünlerde tavan yapmış durumda!
Başdanışmanlarının “düzelterek” önüne getirdikleri sipariş anketler bile uykularını kaçırıyor, asabını bozuyor. Parti binasına gitmek bile artık zor geliyor!

Seçim hilelerinin her çeşidini kullanıp, sidik zoru ile %50+1 alan AKP, önce yanına Püskevitçiyi aldı. Yürürken halıya kapaklanan Çakıcı’nın dava arkadaşı,
Reyiz’i yukarı zıplatacağına aşağı çekti!

Durum kötüleşince Maocu Ethem’in kankası Pirinçek ve testisi delik Destici’yi de aldı ama bastıkları yerde ot bitmeyen ikili, Reyiz’i iyice aşağıya çekti!

Niçin böyle oldu? Yaramaz ve hayırsız Türk Milleti şimdi neden böyle yapıyor?
Cenab-ı Allah’ın yeryüzündeki gölgesi (Has adamları böyle diyor), tüm İslam Âleminin Halifesi (İl Başkanları böyle diyor) Ortadoğu-Balkanlar-Kafkasların Efendisi, dünyanın en bilgili uleması (bizi anında 5G ye geçiriverdi, istese anında 7G’ ye de geçirir), istese anında Mars’ a bile götürür, Obama denen gafilin BOP Eşbaşkanı.
Pers Prensi Hakan, Savcı tutuklatan Kara Efkan, Jöleli Prens, Abdülkadir Mezarlıkağacı (Selvi) gibi kişilerin patronu, Bilal Oğlan ve zampik Damat benzeri ekonomik mucize mucitlerinin babası, nasıl olur da Türk Milleti tarafından beğenilmez yahu! İnsanın aklı havsalası almıyor.

İnanın şaşırdım kaldım. Çareyi, Türk Milletinin güngörmüş, deneyimli, aksaçlı adamlarına sormakta buldum. Önce kendi aralarında uzun süre tartıştılar.
Kore Gazilerinden Çavuş Nazmi, sözcüleri olarak dedi ki;
“Evlat, iyice dinle;
Senin siyaset dediğin millet işleri, nasip işidir. Nasibinde ne varsa kaşığında
o çıkar. Türk Milletinin verdiği kararlar zorlamaya gelmez. Başüstüne deyip kabullenmek lazımdır.
Şalvar nasipten çıktıysa, uçkur düğüm tutmazmış, diye güzel bir söz vardır.
Bir parça aklı olan, Türk Milletine kızmaz, hatayı kendinde arar…

Tayyip’in oyları neden baş aşağı doğru gidiyor diye sormuştun!
O hiçbir zaman Türk Milletini sevmedi ki!
Suriyelileri, Iraklıları, Filistinlileri, Malezyalıları, Mısırlı Müslüman Kardeşleri,
El-Kaidecileri- El-Nusracıları, IŞİD’çileri, Ermenicileri, Kürtçüleri, Arapçıları, Mızrahi denen Kürt Yahudilerini sevdi ama bizi, Türk Milletini hiç sevmedi ki!
Yahu, onları sevsin ama, bizi de sevsin dedik!
Hep bizi de sever diye bekledik, ama hep hayal kırıklığı yaşadık.

Türk Milleti, onurlu bir millettir. Tayyip, bir türlü ağız dolusu olarak
“Türk Milleti” diyemedi! Ümmet diyemediği için şimdilik hep millet, dedi.
Türk Milleti, Büyük Atatürk’ü çok sever sayar. Tayyip bir kez olsun saygıyla ATATÜRK diyemedi! Devamlı olarak, asker arkadaşından bahseder gibi Mustafa Kemal dedi. Arada bir lütfedip Gazi Mustafa Kemal, dedi. Ama Gazi Meclisin, kanun çıkartıp ona SOYADI olarak verdiği ATATÜRK diyemedi!
Ne Mutlu Türküm Diyene, sözünü her yerden kaldırttı ama Öcalan posterleri ve PKK paçavralarının asılmasına sessiz kalarak izin verdi!
Öcalan denen katili, Türk Devletinin muhatabı haline getirdi.
Türk Milleti namuslu adam ister. Tayyip zamanında şaibeler, gerçeğe döndü, yolsuzluk iddiaları dünyanın her yerinde konuşulmaya başlandı.

Orhan Pamuk, “Türkler, 30 bin Kürt ve bir buçuk milyon Ermeni’yi öldürdü” diye saçmaladı, Tayyip ve Gül adamı Köşkte ağırladılar.
Aynı saçmalığı Elif Şafak denen Cemaat beslemesi “Babasının Piçi” adlı kitabında yaptı. Telefonla tebrik ettiler.
Türk Milleti yedi cephede can derdine düşmüş, düşmanla savaşırken, Ermeniler Türk Ordusunu arkadan vurmuş, çoluk-çocuk-kadın-yaşlı demeden 1,5 milyon Türk’ü katletmiş, PKK denen uyuşturucu kaçakçısı katiller 54 bin insanımızın hayatını yok etmiş, tüm bunlar masum, Vatanını-Namusunu-Bayrağını savunan Türkler kabahatli ha! Var mı böyle dünya?

Tüm bunları yap, sonra da devletin parasıyla film çektir, şiir oku ve şehitlerimizi kullanmaya kalk! Şehit cenazesine gitme, ama aynı gün oğlunun vakfının açılışına git. Türk Milleti bu sapıklıkları görmüyor mu? Salak mıyız biz?
Bak evlat;
Türk Milleti sabırlıdır ama her şeyin sonu olduğu gibi sabrın da bir sonu vardır.
Biz Türkler, binlerce yıldır bu topraklarda kardeşçe yaşadık. Böyle de devam etsin isteriz. Herkesin inanışına-etnik kökenine-mezhebine-diline-kültürüne saygılı davrandık. Yine öyle davranmaya, herkesi kucaklamaya hazırız.
Elbette ki bunun şartları var;
Türk Milletinin ve Türk Vatanının bölünmezliği-bütünlüğü, Türk Vatanına, Türk Devletine, Türk Bayrağına, Türk Diline, Demokrasiye, Lâik Cumhuriyete ve Atatürk’e sadakattir!

İşte böyle dedi, Aksaçlılarımız. Sizler ne diyorsunuz?
Uçkurun ucunu yine Müslüman görünümlü eşkıyaya mı teslim edeceksiniz?

Sağlık ve başarı dileklerimle 12 Ağustos 2022
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

One thought on “12 August, 2022 04:26

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s