25 August, 2022 04:44

SİZ BEŞ PARA ETMEZSİNİZ

Anadolu’da işe yaramaz, kötü kişilere “Gavur parası ile beş para etmez” derler!
Siz AKP’li yöneticiler, hakikaten sizler gavur parası ile beş para bile etmezsiniz.
20 yılı doldurdunuz. 20 yıldır TEK BAŞINIZA Türkiye’yi yönetiyorsunuz.
Ülkeyi getirdiğiniz duruma bakın!

Tarikatlarla-Cemaatlerle-Hırsız müteahhitlerle işbirliği yaptınız ve Türk Milletinin soyulmasına sebep oldunuz.
İnsanlarımızı ekmek kuyruklarına, pazar artıklarına, hastane sıralarına, ödenemez faturalara mahkum ettiniz. Nüfusun %5’ini çok daha zengin, %95’ini daha da fakir yaptınız.
Bilerek, planlayarak enflasyonu azdırdınız ve Cumhuriyet Tarihinin en büyük servet transferini yaptınız.

Devlet gücünü ele geçirince, Türk Milletine efelendiniz, böldünüz, aşağıladınız, yurtiçinde tam bir “Ali Kıran Baş Kesen” kesildiniz.
Ama, eşbaşkanı olduğunuz Amerika’ya, kapısında beklediğiniz Rusya’ya “Eleman” oldunuz.

Atatürk’e savaş açtınız. Devletimizi kuran ve bize özgür bir vatan armağan eden Önderimizin anasına bile hakaret etiniz. FETÖ-CIA ile beraber olup Türk Ordusunun Komuta Heyetini paramparça ettiniz. İlkokul mezunu sümüklü bir yobazı, Türkiye’ye darbe girişiminde bulunacak seviyeye getirdiniz. Devletimizin kurucularına ağır hakaretlerde bulunan yobazları, devlet sofrasında ağırladınız.

ABD Başkanlarından biri size beyzbol sopası gösterdi, diğeri “Aptal olma” diye hakaret etti, siz sustunuz, sindiniz, pıstınız! Adamlar sizi çağırınca da koşarak gittiniz.

Ruslar 34 Vatan evladını şehit ettiler, tek kelime edemediniz, hesap soramadınız. Kapıda beklettiler, kapıyı çarpıp çıkamadınız.

Tüm bunlar neden oldu biliyor musunuz?
Tarihinizi bilmiyorsunuz, İslam Dinini yol bulma aracı olarak kullandınız, insanları dinle aldattınız. Görgünüz yok denecek kadar az. Siyaseti zengin olmak için kullandınız.

Hırsız Müteahhitlerin milyarlarca dolarlık vergi cezalarını sildiniz, Yurt dışındaki ülkelere 18 Milyar Dolar yardım yaptınız fakat Türkiye’nin pırlanta gibi üniversite öğrencilerine yatacak, barınacak bir yurt veremediniz.
Çocukları Cemaat-Tarikat-Vakıf Yurtlarına mecbur bıraktınız ve çocuklarımızın istismar edilmesine, diri diri yanmalarına siz sebep oldunuz.

Kendiniz Saraylarda her türlü şatafat, bolluk içinde yaşadınız ama toplumun üçte ikisini açlık sınırının altına yaşamaya mahkum ettiniz.
Sizi Allah da affetmeyecek, millet zaten sizi çoktan sildi. Sürüneceksiniz…

Aziz Türk Milleti;
Sen DOĞRU yaparsan, sen dünün AKP’li şeytanlarından medet uman, Türkiye’yi eyaletlere bölecek olan, cemaat ve tarikatların devlete girmesine engel olmayacak “Light AKP’den” yüz çevirir de, öz evlatlarına dönersen, problemlerin en kısa sürede çözülür.

Bakın size DOĞRU Partinin “Sosyal Devlet” anlayışından bir kesit özetleyeyim;
DOĞRU Parti iktidar sorumluluğu aldığında;
-Eğitim, kademeli olarak ÜCRETSİZ olacaktır.
-Tarikat-Cemaat-Vakıf Yurtları derhal kamulaştırılacak, modern yurtlar yapılacak ve ihtiyacı olan gençler yurtlarda sağlıklı beslenerek, ücretsiz kalacaklar.
-Her T.C Vatandaşı, hiçbir fark gözetmeksizin, koruyucu ve tedavi edici kaliteli sağlık hizmetlerinden ÜCRETSİZ yararlanacaktır.
-“Temel Vatandaşlık Geliri” ödeme sistemiyle, ihtiyaç sahibi olan her vatandaşımıza hakkı olan destek verilecektir…

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Aydınlanma Devrimleri ve Kalkınma Hamleleri gücünden gelen bizler, yani silahsız Kuvvacılar bunları başarırız…

Not; Bu hafta Van’dayız. Kongremizi bir şölen havasında yapacağız…

Sağlık ve başarı dileklerimle 25 Ağustos 2022
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

One thought on “25 August, 2022 04:44

  1. *At izi, it izine karıştı denir.. Karışsın.. O (kötü) yolda ‘’atla, itin yol arkadaşlığı yaptığını / Yol boyunca nerede bir araya gelip; nerede ayrıldığını../ Nerede itişip kakışıp; nerede oynaştığını..’’ herkes kolaylıkla ayırt edebilir..
    Asıl sorun, ‘’it izinin, kurt izine karıştığı’’ noktada başlar.. İt izinin, (Boz)kurt izine karıştığı bu günlerde.. İzleri ayırt/ teşhis edebilmek ‘’Hayati önemdedir ve Ciddi uzmanlık’’ gerektirir..
    Ulusal çıkarlarımızın, hayati tehlikelerle yüz yüze kaldığı günümüzde; Falan partiyi, Filan İttifakı ve/veya C.Başkanı adayını ‘’Deneme-Yanılma’’ lüksümüz yok.. Doğru tedavinin olmazsa olmaz ön şartı ‘’Doğru Teşhis’’tir.. Doğru teşhisi koyup; doğru tedaviyi uygulayacak ‘’basirete, birikime, beceriye, iradeye ve cesarete’’ sahip ‘’Ciddi Uzman’’ı seçmek şarttır..
    (Bilgi Notu: Kurt ve köpek(it) ayak izi nasıl ayırt edilir?!.. Kurtlar arka ayakları ile ön ayaklarının bastığı noktaya basarlar.. Hatta birden fazla kurt birlikte yürüdüğünde arka arkaya gidip öndekinin izlerine basarlar.. Böylece izlerin tek bir kurda ait olduğu zannedilebilir… Köpekler ise arka ayaklarıyla ön ayaklarının bastığı noktanın arasına basarlar..)

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s