31 August, 2022 04:36

SAP GİBİ DURDUNUZ MU?

İnsan, yazılı metinden okumadan, doğaçlama olarak konuştuğunda ağzından çıkan sözler onun gerçek düşüncelerini belli eder. Bu denenmiş, test edilmiş, bilim insanlarınca onaylanmış bir gerçektir.

Erdoğan, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı iken 1995 yılında, Anıtkabir’i ziyaret için şunları söylemişti; “Anıtkabir’de saygı duruşu, sap gibi durmaktır!”

AKP’nin TBMM Başkanı ise, “Laiklik, Anayasa’dan çıkarılmalıdır” diyen İsmail Kahraman ise; “Kurtuluş günlerinin kutlanmasını anlamıyorum. İstanbul’un kurtulması mesela! Kurşun sıkmadık ki!”

T.C Devletinin 1 numarası Cumhurbaşkanı’dır.
T.C Devletinin 2 numarası TBMM Başkanıdır.

Bu ikilinin yaptıkları sadece “Sap gibi durmak” ve Cumhuriyet İlkelerine saldırmak” değildir. Bunların yaptığı, “Sap yiyip, saman çıkartmaktır!”

Önce İsmail Kahraman denen laiklik düşmanı siyasal ümmetçiye yanıt verelim;
Bak Kahraman; Çok yakında, TBMM’de oturduğun koltuğu bir daha kullanılmamak kaydıyla, DOĞRU Partinin kuracağı “Cumhuriyete İhanet Edenler” müzesine kaldıracağız. Üzerine; “Bir zamanlar burada Türk Milletinin kabul ettiği Anayasa’ya, Atatürk İlke ve Devrimlerine ihanet eden bir fani oturmuştur” yazısını astıracağız, İbret olsun diye!

İstanbul’un Kurtuluşu için dediklerine gelince;
İstanbul’u 16 Mart 1920’de “TEK KURŞUN ATMADAN DÜŞMANA TESLİM EDEN” Vahdettin’dir. Atatürk önderliğinde Kurtuluş Savaşını kazanan Türk Milletinin çelik iradesi ve gücü, aynı İstanbul’u tek kurşun atmadan geri aldı ve
Fatih Sultan Mehmet’in ruhunu azaptan kurtardı.
Anladın mı, FETÖ’cu TBMM Eski Başkanı!

AKP Genel Başkanı Erdoğan;
Sana, 2007 yılından bu yana yazılarımla binlerce kez öğüt verdim.
Dinlemedin, sonunda bugünkü çaresiz duruma düştün. Ne dışarda ne içerde çalacağın kapı kalmadı.
Tek kapı var; O da Türk Milletinin engin hoşgörüsü ve affedici olması!

Çaresizliğin verdiği korkuyla ve etrafındaki hırsızların sözleriyle sakın ola ki meşruiyet dışına çıkıp, kaosa, kargaşaya, milleti birbirine düşürmeye sebep olma. Bu tuzağa düşme! Seni ben bile kurtaramam!

Etrafındaki hırsızlardan, uyuşturucu tüccarlarından, mala çöken, cana kıyan şerefsizlerden kurtul.
Sana, şimdiye kadar kimseye vermediğini, seni 20 yıldan fazla iktidarda tutan Türk Milletine, Anayasal görevin olan “EŞİT-ADİL-ŞEFFAF” bir propaganda dönemi ve temiz bir seçim armağan et.

Gel, Türk Milletinin iradesine şimdiden teslim ol.
Eşit-adil-şeffaf olmayan bir seçimle gelenlerin ne huzuru olur, ne de saygınlığı!
Hadi Erdoğan, Türk Milletinin kalbinde senin için de bir merhamet kırıntısı bırak.

Türkiye’de Cumhuriyet rejimini yıkamazsın, yıkamayacaksın!
Sadece 8 milyon EMEKLİ sana bunu yaptırmayacağız!
Dini ve ahlaki değerleri istismar ederek, konserleri engellemekle, Ali Erbaş denen kişinin Müftüleri seçim çalışmasına çağırmasıyla, Kriminal Bakanının Jandarmaya abdestsiz göreve çıkmayın diye emir vermesiyle, hukuku hiçe sayarak suçsuz insanları hapse attırmakla, haram havuzuyla kurulan basını kullanmakla, namaz kılmayanları öldürün diyen yobazları görevde tutmakla, SADAT’la, Suriyeli kafa kesicilerle, sana yapılan darbe girişimini engelleyemeyen yalaka paşalara, kaçak silahlara, Mafya Babası (!) Çakıcının koluna giren Püskevitçiye güvenip Cumhuriyeti yıkamazsın. 4 Eylül’de Sivas’ta, seni tek başına bırakıverir. Daha önce başkalarına yaptığı gibi…

ABD Başkanının sana dediği gibi; “Akıllı ol, Erdoğan!”
Artık her şey biliniyor, belgeleniyor. Devletin verdiği helal maaşla yetinmeyip, senin verdiğin güç ve makamla hırsızlık yapan bu sülükleri sırtından at.
İyi düşün ve hem Türk Milleti hem de kendin ve ailen için doğrusunu yap Erdoğan!
Sakın değişemem deme! Bak 30 Ağustos Zaferi kutlamaları için, Saray’da düzenlediğin şov sırasında, defalarca Gazi Mustafa Kemal Atatürk dedin, gözlerimiz yaşardı.
Hulusivil Paşa’nın bandosu bile, “Yaşa Mustafa Kemal Paşa” marşını çaldı.

Son bir öğüt daha;
Sıkmabaşlı Kadın Milletvekilinin yolsuzluk ve hırsızlığını, başındaki türban örtemedi. Sana çok daha büyük örtü lazım! Bunu gördüğün için, “Anıtkabir’e”
koştun. İslam’ı istismar edenin ayıbını örtecek örtü henüz yapılmadı…

Sağlık ve başarı dileklerimle 31 Ağustos 2022
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

2 thoughts on “31 August, 2022 04:36

  1. Sayın Rıfat Serdaroğlu, yazılarınız çok güzel.Devamlı izliyor ve okuyorum.Keşke sizde mevcut ,uzun yıllardır teşkilatlanmış partilerimizden birine dahil olabilseydiniz de size verilecek oylarda ağırlık kazansaydı.Biliyorum sizin görüşlerinizle %100 örtüşen bir parti yok henüz ama sayenizde o katılabileceğiniz partilerin de görüşleri değişebilirdi diye düşünüyorum.herşeye rağmen sizi destekleyeceğim.Hürmetler.Tuğrul Saltukoğlu

  2. Hala mı umutlusunuz sizi dinleyip öğütlerinizi dikkate alacağından…

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s