2 September, 2022 05:00

HELALLEŞMENİZ ŞART OLDU

Sayın Kılıçdaroğlu;
Türkiye’yi birlikte yöneteceğiz dediğiniz CB adayınızı, 6 Genel Başkan olarak belirleyeceğinizi söylediniz. Hayırlı olsun, başarılar dileriz.

Siz son beyanınızda; (Sözcü 01 Eylül 2022 Sh. 11)
“Kul hakkı yemem fakat kul hakkı da yedirtmem. Milletimle helalleşeceğim dedim. Evet helalleşeceğim. Ama kul hakkı yiyenlerle benim helalleşme şansım yok” dediniz!

Kul hakkı yeme konusunda sizinle ilgili herhangi bir sıkıntı var mı bilmiyorum?
Fakat bazı ittifak ortaklarınız için, kulların haklarını defalarca ve en ahlaksızca yedikleri yönünde ciddi belgeler, bilgiler, iddialar var!
Birkaç tanesini yazalım, ortaklarınız kul hakkı yemişler mi, yutmuşlar mı?
Sonra onlarla da helalleşip helalleşmemek sizin bileceğiniz iş!

Davutoğlu Başbakan, Babacan Başbakan Yardımcısı iken FETÖ, Türkiye’de yapılan sınavların tamamında sınav sorularını çalmış ve milyonlarca gencimizin haklarını, geleceklerini yok etmişti.
Sizce bu hırsızlık, elinde siyasi güç ve siyasi sorumluluk varken, görevini yapmamak, hırsızlığa engel olmamak “Kul Hakkı” yemek değil midir?

Reza Zarrab, ABD Adalet Bakanlığına sunduğu listede;
Davutoğlu’na 14 Milyon AVRO- 21 Milyon DOLAR,
Babacan’a ise, 800 Bin AVRO- 400 Bin DOLAR verdiğini iddia etti.
Bu iddianın doğru olup olmadığını, Türkiye’yi birlikte yöneteceğiniz ortaklarınıza sordunuz mu? Sormanız gerekmez mi? Görmezden, duymazdan gelirseniz siz de kul hakkı yeme suçunu işlemiş olmuyor musunuz?

Suriye politikasını ve yaklaşık 9 Milyon SIĞINMACININ ülkemizi işgal etmesinin iki numaralı sorumlusu olan Davutoğlu’na ve Babacan’a SIĞINMACILARIN ülkelerine gönderilmesine neden karşı olduklarını sordunuz mu?
Türk Milletini onlarca yıl uğraştıracak ve şimdilik 100 Milyar Dolardan fazla ekonomik kaybımızın gerçekleştiği bu istilanın, Türk Milletinin çocuklarının haklarını yemek olduğunun farkında değil misiniz?

Halkbank; Reza Zarrab, AKP’li Bakanlar ve üst yöneticiler tarafından dolandırılırken banka Babacan’a bağlı idi. Babacan bu soygunu göremedi! FETÖ’nun bankasında 16 yıl Genel Müdürlük yapan pisliği önce Halkbank’a Genel Müdür, sonra SPK’ya Başkan atarken de gerçeği göremedi!
Borsada binlerce küçük yatırımcının dolandırılmasının Siyasi Sorumlusu Babacan’ın ve rüşvet alan AKP’li Bakanları yargıdan kaçıran Davutoğlu’nun yaptıkları kul hakkı yemek değil midir?

Sayın Kılıçdaroğlu, siz “Ben Dersim’li Kemal’im” dediniz ama siz “Tunceli’li Kemal’siniz.” Sivas’ta 35 Canımız yanarken, o toplumsal çılgınlığı durduracak tek kişinin Sayın Karamollaoğlu olduğunu ve vahşeti pencereden seyrettiğini, sonra da katillerin savunmalarına yardım ettiğini bilmiyor musunuz?
Daha sırada, “Türkiye’nin Said-i Nursi gibi bir lidere ihtiyacı var” diyen, FETÖ ile hala ilişkide olan ortaklarınız var!

Sayın Kılıçdaroğlu; Değil sadece siz, tüm Milletvekillerinizle birlikte bu yenmiş kul haklarının vebalini ödeyemezsiniz. Gelin Türk Milletini sesini dinleyin.
Türk Milletinin tamamına yakınının ismi üzerinde ittifak edeceği tecrübe abidesi, dürüst, çalışkan Yılmaz Büyükerşen’i ikna edip Cumhurbaşkanı adayı gösterin. Gösterin ki hepimiz şartsız-şurtsuz Yılmaz Hocayı destekleyelim.
İnat tarlasında ayrık otu biter Kemal Bey. Erdoğan’ın eski danışmanları çevrenizi sarmış. Onlara kanmayın ve sakın yenilerini de yanınıza almayın. Bir becerileri olsaydı, Erdoğan bu hale düşer miydi?
Allah, doğruyu görmesi için herkese akıl fikir ve vicdan versin.

Sağlık ve başarı dileklerimle 02 Eylül 2022
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

2 thoughts on “2 September, 2022 05:00

 1. *Yazınızı güzel bir duayla bağlamışsınız; ‘’Allah, doğruyu görmesi için herkese akıl fikir ve vicdan versin…’’
  ‘’Sıradan İnsanlar/Sokaktaki vatandaş’’ için bu duanıza gönülden ‘’Amin’’ denir tabii ki..
  Peki, ‘’İktidarda, Muhalefette, Askeri-Sivil Bürokraside, Yerel yönetimlerde, Üniversitelerde, Medyada,..’’ yetkili ve etkili ‘’Görev’’ makamlarında olup ‘’Ulusal Çıkarlarımıza’’ uygun ‘’Çözüm’’ üret(e)meyenlerin gerçek sorunu, ‘’Doğruyu gör(e)memek mi; Doğruyu Yap(a)mamak mıdır..
  Görev makamlarına ulaşabilmiş insanlarımızın, Doğruyu gör(e)mediklerine inanmak mümkün müdür..
  Doğruyu Yap(a)mama nedenleri, İnşallah, ‘’gaflet ve dalalet ve hatta hıyanet içinde bulunmaları’’ değildir… Hatta bu makam sahiplerin ‘’şahsi menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhid edebileceğine’’ ihtimal dahi vermek istemeyiz; değil mi..

 2. Saygıdeğer Başkan ;

  Yıllardır sizin yazılarınızı face de ki binlerce arkadaşa (Herkese Açık) olarak yayınlarım.. Kimi zaman da sohbet tartışmalar sürer…

  Ancak, 5 Bine yakın arkadaşımın olduğu hesabımı, onlarca kez şikayet ederek ve işi savcılığa kadar götürerek hakkımda davalar açtırdılar ve hesabımı kapattırdılar..

  Daha sonra yeni bir hesap açtım ve sizin yazılarını yine günlük olarak yayınlamaya devam ettim..

  Fakat son zamanlarda , sürekli olarak hesabım askıya alınmaya başlandı ve sonunda bu hesapta kapatıldı ama iki gün sonra bana sıfırdan ve sıfır arkadaşla ve sanki ben yeni bir hesap açmışım gibi ve hiç şifre bile sorulmaya gerek olmadan önüme yeni bir sayfa koydular..

  Ve profil resmini, Anıtkabir’li kapak resmini koyduktan sonra ilk paylaşımımı yaptım…

  HELALLEŞMENİZ ŞART OLDU…

  10 dakika sonra kurallara aykırı ve ayrımcılık yapan bir yazı paylaştığım için hesabımın askıya alındığını yazdılar…

  Ve bugün saat 17.00 de , son verilen hesap dahil tüm hesaplarımın ve mesajlaşmalarımın kapatıldığını ve bir daha facebooku kullanamayacağım söylendi…

  “”Hesabın Kapatıldı Hesabın veya hesabındaki hareketler Topluluk Standartlarımıza uymadığı için Facebook veya Messenger’ı kullanamazsın. Bu kararı zaten değerlendirdik ve karar geri çevrilemez. Hesapları kapatma nedenlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için Topluluk Standartları’nı ziyaret et.””…

  Evet, sayfam bomboş ve sadece Sayın Başkanın o muhteşem yazısı var…Resim yazı hiç bir şey yok…

  Ve hesabım kapatıldı… Face konusunda gerçekten yoruldum ama bir tek tesellim bana yetiyor…

  Meğer Sayın Başkan ve DOĞRU Parti nasıl kuyruklarına basmış ki, korku dağları sarmış artık…

  Hepinize derin saygılarımı sunuyorum…

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s