9 September, 2022 05:13

MAFYA, DEVLET OLURSA!

Dünya Siyasi Tarihinde “Devletin Mafya” olduğu, mafya yöntemlerini kullandığı çokça görülmüştür. Özellikle faşist dikta yönetimlerinde!

Fakat AKP İktidarında, dünyada şimdiye dek hiç olmayan bir felakete şahit oluyoruz. Türkiye Cumhuriyeti’nde MAFYA artık DEVLET oldu, maalesef!

Yazılarıma dava açtırıp, bunu da Saray’a yaranma aracı olarak kullananlara, özellikle herbiri FETÖ Borsasında ustalaşmış, dolar milyoneri olmuş, Saray Avukatlarından özel bir ricam var!
Lütfen bu yazı için de soruşturma başlatın ve mutlaka dava açtırın ki, ben de devletin nasıl mafyaya dönüştüğünü tek-tek belgeleriyle, kişi ve olay yerleriyle anlatayım ve beraberce tarihe not düşelim!
Bu konuda, adaleti ve hukuku uyguladıkları için SÜRÜLEN tüm Savcı ve Yargıçları
tanık olarak göstereceğim. İçlerinde mutlaka meslek onuruna sahip çıkacak bir yürek bulunur!

Yönetenlerin, Başdanışmanları-Yaverleri-Bakanları-Milletvekilleri-Valileri, mafya yöntemlerini kullanarak devleti ve vatandaşları soyuyorsa, yönetim kademesinde olanların hiç birinin “Ben görmedim, duymadım, suç duyurusunda bulunacaktım ama patron engelledi” demeye hakları yoktur.
Bunlar mafyanın ve hırsız çetesinin başı sayılır.

Mafyayı yani eşkıyayı devlet yapanlar ne kadar suçlu ise, son 20 senede olayları sadece seyredenler, derinliğine incelemeyenler, toplumsal ahlakı ayağa kaldırmayan muhalefet partileri de aynı derecede suçludur.
Hele geçmiş dönemde yaşanan sığınmacı istilasının mimarlarını, devleti soyan Bakanların yargıdan kaçırılmasının sorumlularını, insanlarımızı canlı-canlı ateşe atan yobazları kendisine ittifak ortağı yapanların suçları çok ama çok fazladır.

Tarikat-Cemaat-Vakıflar aracılığıyla dolandırıcılıktan- çocuk ve kadın istismarına kadar her pisliğe bulaşanları göstererek, “İşte biz bunlarla ülkeye demokrasi getireceğiz” diyerek Türk Milletine yalan söyleyenleri DOĞRU Partinin affetmesi mümkün değildir.

Aziz Türk Milleti;
Geçen hafta, Türk Milletinin gözüne sokar gibi yaşanan çirkin bir olayla ilgili sağlam duyumlarımızı aktaralım;
“Suç Örgütü Lideri” Çakıcı, MHP Genel Başkanı Bahçeli’yi ziyaret etti! Gazetelere bilerek verilen resimde, Çakıcı Bahçeli’nin değil, Bahçeli Çakıcının koluna girmişti!
Bahçeli bu pozuyla; “Yanımdaki kişi benim korumamdadır ve o ne isterse ben yaparım” mesajını verdi!

Geçtiğimiz günlerde, Polis “Demir Yumruk” adıyla bir operasyon gerçekleştirdi!
Çete başı, geçmişte Nesim Malki cinayeti ve çok sayıda mala çökme olaylarının sorumlusu Erol Evcil idi. Erol Evcil tutuklandı. Bu soygun sonucu Devlet yaklaşık 178 Milyar TL (Yaklaşık 10 Milyar Dolar) dolandırıldı. Naylon faturalar, haksız vergi iadeleri, mala çökme ile elde edilen haksız kazancın bir kısmının Rusya’ya kaçırıldığı söyleniyor.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, tüm Türkiye’yi kapsayan yolsuzluk olayının “her nedense (!)” davasının Hatay’da görülmesi kararını verdi. Dava Hatay’da görülecek!

Emniyet kaynaklarından alınan bilgiye göre bu işin gerçek patronu, Bahçeli’nin ülküdaşı Çakıcı olduğu yönündedir. Çakıcı’nın ziyaretinin sebebi; Erol Evcil’in tahliye edilmesi ve suçun birkaç elemanın üzerine yıkılmasının planlanmasıdır.

Önümüzdeki günlerde, Erol Evcil’in tahliyesi gerçekleşirse kimse şaşırmasın!
(Zaten, suç örgütü liderleri için, hapishane kapısı “Han kapısı” gibi oldu!
Giren ertesi gün çıkıyor.
Bahçeli için Çakıcı, adına özel af çıkarılacak kadar kıymetlidir. Göreceğiz…

10 Milyar Dolarla, neler yapılır, bilmek ister misiniz?
-Çiftçilerin tüm borçları, faizleriyle birlikte ödenirdi!
-Üniversite öğrencilerimizin tüm KYK borçları ödenir, yurt ihtiyacı karşılanırdı.
-Emeklilikte yaşa takılan (EYT) problemi çözülürdü.
-Emekli vatandaşlarımızı bir nebze olsun rahatlatacak maddi destek yapılırdı…

Suratlar kösele olmuşsa, vicdanlar kurumuşsa, ahlak suskunluğa gömülmüşse, bu soysuzların hakkında gelip, Türk Milletini bu badireden devr-i Sabık ile kurtaracak ve hesap soracak Türk Milletinin öz evlatlarıdır. İngiliz kumaşından olanlar, o çeşmeden su içenler sadece bu soygunları devam ettirir.

Bizler gibi “Başöğretmeni Atatürk, görevi Vatanı korumak” olanlar Türk Milleti için kahrolur üzülürken, vatan evlatları şehit olurken, “Hocaları Fesli Deli Kadir, Şeyh Said, Seyit Rıza” olan seccade şeytanları ise hem semizleşir, hem de “Diyanet Akademisi” yasası ile askerlikten muaf olur…

Sağlık ve başarı dileklerimle 09 Eylül 2022
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s