16 January, 2023 04:49

KAN KOKAR MI?

Bölük, büyük kayıplar vermesine rağmen düşmana direniyordu!
Siperdeki askerlerin kafalarının üzerinden binlerce mermi aynı anda geçmekteydi! Bölük Komutanı Üsteğmen sürekli bağırıp, askere moral vermeye çalışıyordu. “Dayanın aslanlarım, dayanın yiğitlerim, düşmana aman vermeyin kahramanlar”, diye!
Gürcistan doğumlu ama, kendisini Arap milliyetçisi olarak kabul eden er Recep, Komutana doğru bağırdı; “Komutanım, kan kokar mı?”
Komutan sürüne-sürüne Recep’in yanına gelir, havayı koklar ve “Ne kokması ulan, kan kokar mı? Sen korkudan altına sıçmışsın, şapşik!”

Yıllardır uyarıyoruz! Yapma Badem, etme Badem, diye.
Türk Milletinden daha ne istiyorsun? Ne istedin de, Türk Milleti sana vermedi?
Kirasını partinin ödediği kaçak evlerden, kaçak saraylara geldin!
Malının-mülkünün-paranın hesabını artık ne sen, ne de sıfırlamacı veledin bilmiyorsunuz! Dünya liderleri ile aynı masada kadeh kaldırıyorsun!
Sen amatör ligde top koşturan garip bir topçu idin! Bak, Türk Milleti ve Demokrasi sayesinde neredeeeen nereye geldin!

Seni “Kürtçülük- Ümmet Kuyusuna” atacaklar, çıkamayacaksın, dedik. Debelendikçe batacaksın, debelendikçe batacaksın. Sadece kendin batsan, senin tercihin deyip geçeceğiz ama sen yanında koskoca Türk Devletini, Lâik Cumhuriyeti, Hukuk Devletini ve Demokrasi’yi de götürmek istiyorsun!
Hiç mi sevmedin Türk Milletini be arkadaş? Bu kadar nankörlük şimdiye dek yeryüzünde görüldü mü acaba?

Hani bir zamanlar senin yanından hiç ayrılmayan, çanta gibi taşıdığın adamların vardı!
Karen Fog çocukları, Soros çocukları, kendilerine Liberal diyen devlet-millet düşmanları, Kürtçü-Bölücü takımı, Hasan Cemal Abin, Fethullah Abin, Etyiyen Mahçupyan kardeşin, Fehmi Koru dostun şimdi neredeler?
Hepsi elbirlik oldular, seni Kürtçülük- Ümmet kuyusuna attılar ve kaçtılar!
Biraderim dediğin, aramızda kardeşlik hukuku var dediğin Huber Apo bile seni terk etti yahu!

Uyan artık, uyan! Sen, Eşbaşkanın Obama, Avrupalı dostların, cemaatler, tarikatlar, Öcalan-PKK, El Kaide-Müslüman Kardeşler, YPG, IŞİD bir araya geldiniz, temellerini Büyük Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’ni yine yıkamadınız. Siz değil sizlerin ağababaları gelseler yine yıkamazlar!
Denemediler mi? Kurtuluş Savaşında dünyanın tüm emperyalist devletleri, leş kargaları gibi Türk Milletinin üstüne çökmediler mi? Sonunda kuyruklarını apış aralarına alıp gitmediler mi?
Eee, dedelerimizin yaptıklarını bizler yapamayacak mıyız?

Bak Badem, Allah biliyor ya, sana çok nasihat ettim, dinlemedin. Hep burnunun dikine gitmekte inat ettin. Sana son defa nasihat edeceğim. Daha da etmem!
Şimdi sen, kendini çok güçlü, çok kudretli görüyorsun ya, işin aslı öyle değil!
Hitler, Mussolini, Çavuşesku, Rıza Pehlevi, Kaddafi, Saddam da kendilerini öyle görüyorlardı! Kendilerini en güçlü gördükleri anda yok olup gittiler.
Sonun inşallah onlara benzemez!

Fakat senin hataların, bilerek yaptığın yanlışların sonucu, toprağa düşen şehitlerimizin kanları var ya, o kanlar kokmaz ama sebep olanları boğar be Badem!!
Gel tövbe et, köşene çekil, iki dünyanı da kaybettin ama hiç olmazsa
“Esfel-i Safilin’e” düşme…

Sağlık ve başarı dileklerimle 16 Ocak 2023
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

2 thoughts on “16 January, 2023 04:49

  1. *Sn.Serdaroğlu; Dünyanın herhangi bir ülkesinde, Bırakın devlet yönetmeyi, bir devletin her hangi bir kasabasında belediye yöneten kamu görevlisinin bile, ”görev başında olduğu dönem boyunca (Varsa eğer) işlediği suçlar, verdiği zararlar için ”tövbe et, köşene çekil” denebilir mi?!.. Eğer ortada ”suçlamalar ve bu suçlamaları destekleyecek somut maddi deliller” varsa, bağımsız mahkemelerde, aleniyet ilkesi çerçevesinde yargılanır, ya aklanıp onuruyla ”evinin” köşesine çekilir; veya aklanamaz, bedelini ödetmek üzere hakettiği ”Hapishane köşesine” çekilip gününün dolmasını bekletirler.. Çağdaş hukuk devletlerinde kural/sistem budur.. Siyaseten kötülemek, itibarını sarsmak, makamından uzaklaştırmak,.. maksadıyla, somut ve ”Hukuka Aykırı” maddi deliler olmaksızın ”En küçük kamu görevlisinden; devlet başkanına kadar” herhangi bir makam sahibini suçlayıp zan altında bırakmaya çalışmak yüz kızartıcı ”İftira” suçudur.. İftira suçunu işleyenler, onurlarını kaybetmiş olurlar..

  2. Rıfat bey,terkettiler dediğiniz zevat ,hatta hüper apo hatta Davutoğlu, Babacan hiç birisi RTE yi terketmedi, bunların hepsini RTE kapıya koydu.Bilmem katılır mısınız?

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s