11 February, 2023 04:06

ÖFKE DEĞİL KORKU

Erdoğan’ın, atanmış Yimpaş’çı yardımcısının ve Sedat Peker’in can dostu Süleyman Soylu’nun, insanlarımıza bağırmalarına bakmayın!
Onlar öfkeden değil, korktukları için bağırıyorlar! Tıpkı gece mezarlıktan geçmek zorunda kalan ödleğin bağırarak şarkı söylemesi gibi…

Kimden ve niçin korkuyorlar!
Türk Milletinin vatansever insanlarının, Erdoğan ve AKP gerçeğini görmelerinden, sorgulamalarından, hesap sormalarından korkuyorlar!

Deprem sonrası insanlar bir tas çorbaya muhtaç iken, “Burada Menzil Şeyhinin BİTMEYEN ÇORBASI” var diye insanları aldatan seccade şeytanlarının gerçek yüzünün Türk Milleti tarafından anlaşılmasından korkuyorlar!

Türk Milletinin ödediği 37 Milyar Dolarlık “DEPREM VERGİSİNİN” AKP’nin Hazine fareleri tarafından iç edildiğinin öğrenilmesinden korkuyorlar!

Görevi, Türk Milletini doğal felaketler karşısında korumak olan AFAD ve KIZILAY adlı kuruluşlarımızın, milletimizden toplanan yardım paralarının, çocuk istismarcısı ENSAR Vakfı’na aktarıldığını, Sayıştay Murakıplarının bu kurumlarda son 10 yılda BÜYÜK YOLSUZLUK VAR raporlarının nasıl saklandığının öğrenilmesinden korkuyorlar!

Ensar-Muhacir saçmalığıyla, Türkiye’mizin göbeğine yerleştirdikleri 13 milyon sığınmacı adındaki itlerin, uğursuzların, katillerin, Türk Milletinin en acı gününde YAĞMA yapmalarının öğrenilmesinden korkuyorlar.

Yıllardır bakıp beslediğimiz, tüm sağlık hizmetlerini sağladığımız bu katilleri başımıza bela edenlerin, başta Erdoğan ve Davutoğlu olduğunun öğrenilmesinden ölümüne korkuyorlar.

Korkacaksınız! Bundan böyle tüm yaşamınız boyunca korkarak yaşayacaksınız.
Sizlerin kötü niyetlerinizden, demokrasiyi anlamamanızdan, hırslarınızdan, açgözlülüğünüzden, görgüsüzlüğünüzden, beceriksizliğinden dolayı, deprem sırasındaki ihmalleriniz yüzünden, yaşamlarını kaybeden insanlarımızın “Ah” ları, nefes alıp verdiğiniz sürece hep ensenizde olacak. Korkacaksınız!

Harun olmak iddiasıyla iktidar oldunuz, kısa zamanda KARUN oldunuz!
Yolsuzluk-Yoksulluk-Yasakları kaldıracağız iddiasıyla geldiniz, YOLSUZLUK/YOKSULLUK/YASAKLAR ve HARAM çukurunda boğuldunuz!

Depremle ve dış destekle geldiniz, Türk Milletinden yiyeceğiniz şamarla ve depremle defolup gideceksiniz!

Sağlık ve başarı dileklerimle 11 Şubat 2023
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

2 thoughts on “11 February, 2023 04:06

  1. Yine güzel yazılarınızdan birisi daha. Ellerinize sağlık. Ali Babacan ve Ahmet Davutoğlu için yaptıkları yanlışlıklar için az şey yazmadınız. Karşılıklı tartışma yapabileceğiniz bir kanala çağırmanızı çok isterdim. Ayrıca benim için hiç bir değeri olmayan bu iki parti de TV lerde boy boy çıkarken siz neden canlı yayına çıkmıyor sunuz? Bekliyoruz! İyilikler diliyorum.

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s