12 February, 2023 04:10

SÜNGÜLER MİNARE/MİĞFERLER KUBBE/ KARİZMA SIFIR OLDU

İstanbul Belediye Başkanı Erdoğan o şiiri Siirt’te okuyup mahkûm olduğunda, bu ekibi hiç tanımayanlar, dünyadan ve tarihten haberi olmayan zavallılar, numaralı Cumhuriyetçiler ve Kürtçü Bölücüler ve devlet düşmanı entel kalemler hep bir ağızdan feryat etmişlerdi;
“Aaa bu kadar da olmaz. Adamcağız bir şiir okudu diye hapse atılır mı? Demokrasi bu mu?”

Kendilerine “Siyasal İslamcı”, “Milli Görüşçü”, “Muhafazakâr Demokrat” dedirten bu ekibi 1973 yılından beri dikkatle izlerim.
Siyaset ve ticaret için utanmadan Allah’ı ve İslam’ı kullandıklarını, bir öğle namazını şov olsun diye üç-dört defa kıldıklarını, saf Müslümanları camilerde kandırıp dolandırdıklarını, bu paralarla metresli- pavyonlu lüks hayatlar yaşadıklarını hep gördüm, okudum.
Tefecilik yapıp, zavallı insanların elinden fabrikalarını aldıklarını, daha sonra mal paylaşma derdine düşen Genel Başkan çocuklarının basına yansıyan kavgalarından öğrendim.

Yıllarca TC Devletini ve Cumhuriyetini, sırtını İslam Dünyasına dönmekle suçlayan badem ekibi, İslam dünyasını birbirine düşüren fitnenin kaynağı ve Müslümanları öldüren haçlı celladın elindeki balta oldu!
Libya’da, Tunus’ta, Mısır’da, Suriye’de milyonlarca Müslüman katledildi.
Tarihin en vahşi, en insanlık dışı tecavüzleri bu Muaviye bozuntularının desteği
ve bekçiliğinde yapıldı. Tüm bu korkunç cinayetler yaşanırken badem takımı ağzını açıp tek kelime etmedi.

Mısır’da seçimler yapıldı, halkın %50’si seçime katılmadı. 70 Milyon Mısırlı seçmenden ilk turda 8 Milyon oy alan Mursi kazandı! Bunlar, İhvan’ın başı Mursi’yi “Onur Konuğu” olarak kongrelerine davet ettiler!
Mursi; Mısırlıların, ölmüş karılarıyla 8 saat süreyle cinsel ilişkiye geçmeleri için fetva verdi.
Kızların 9 yaşından itibaren evlenmelerini serbest bıraktı.
Kadınların pazarlardan muz ve salatalık (!) almalarını yasakladı.
Badem takımı, Mursi’ye, İhvan’a, El-Kaideye, El- Nusra’ya ve tekbir getirerek zavallı insanların kafalarını kesen ÖSO’nun eşkıyalarına sahip çıktı.
Onları eğittiler, silah-para-araç verdiler. (Kendi paralarını mı? Hiç olur mu?
Türk Milletinin parası dururken, kendi servetlerine dokunurlar mı? O paralar ya yurtdışında zulada, ya da yabancı sermaye diye tekrar yurda getirilip, hazine garantili tesislerimizi kendi adamları adına satın almakta kullanılıyor!)
Niçin; Tüm Ortadoğu’nun yeraltı-yerüstü zenginliklerini ve bölgenin kadim manevi değerlerini, küresel efendilerine peşkeş çekmek için!…

Değerli Okurlar;
Hangi siyasi düşüncede olursanız olun, bu düşüncenizi savunup iktidar yapmak için öncelikle demokratik bir rejime ve özgür bir vatana sahip olmanız gerekir.
Bugün ülkemizde, hele deprem sonrası yaşadıklarımıza bakıp “Evrensel Demokrasinin” tüm şartlarının var olduğunu ve Türk Vatanının bölünme tehlikesiyle karşı karşıya olmadığını söyleyecek akıllı bir kişi bulamazsınız.

Ne demişti Erdoğan;
Minareler Süngü / Kubbeler Miğfer
Camiler Kışlamız / Müminler Asker.

Ne oldu;
Minareler Amerikan Askerlerinin süngüsü / Kubbeler Müminlerin çığlıklarının inlediği yerler, Camiler El-Kaidenin kışlası / Müminler ve Kur’an-ı Kerim, Amerikan Askerlerinin hedef tahtası, oldu!

Bunlar Müslüman olamaz, olsa-olsa bunlar patates dinindendirler!
“Patates Dini” ne mi? Onu Erbakan’ın çıraklarına soracaksınız! Mesela Babacan’a veya Davutoğlu’na! Onları bulamazsanız Karamollaoğlu’na…

Sağlık ve başarı dileklerimle 12 Şubat 2023
Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı

One thought on “12 February, 2023 04:10

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s