PARALEL DEVLET

*PKK, kendi “Asayiş Birliklerini” kurdu. PKK/KCK Yapılanmasının sonucu olan bu birlikler, bölgede her akşam, her İl ve her İlçede toplantılar yapıyorlar.
Bu toplantılara PKK üst düzey yetkilileri de katılıyorlar.

*PKK, kendi “Vergi Dairelerini” kurdu. Bölgedeki İş Adamları, Esnaf, Korucuların %85’i dahi, PKK’ya haraç veriyorlar.

*PKK, kendi “Yargı Sistemini” kurdu. Kadastro Mahkemeleri bile kurdular.
Hukuk ve Kadastro Mahkemeleri “Meydana Kolya” Yaylasında faaliyet gösteriyor. İcra ve Ceza Mahkemeleri “Laleş” Yaylasında çalışıyor.
Bu Mahkemelerin verdiği karaların itiraz mercii “Faraşin’de” çalışıyor.
En üst Temyiz Mahkemesi ise “Kandil’de” faaliyettedir.
Yargı-Vergi faaliyetlerini yürütmek için, şikâyetçiler ve suçlananlar, silahlı araçlarla herkesin gözü önünde TC Karayollarında bu merkezlere taşınıyor.

*Türk Askeri ve Türk Polisi ile savaşırken ölen PKK Militanları, artık Laleş-Meydana Kolya- Faraşin- Marunis’teki “PKK Şehitliklerine”(!) taşınmaktadır.
Bu dört bölgede kalabilmek için, modern sığınaklar ve beton mevziler hazırladılar. Silahlı PKK’lılar bu mezarlıklarda 24 saat “Şeref Nöbeti” beklemektedirler.

*Bölgede artık Türk Bayrağı görülmemektedir. Aksine PKK bayrağı ve Öcalan posterleri her yerde bulunmaktadır.

*Bölgede “Türkçe” konuşmak Belediyelerce yasaklanmıştır. Pazar yerlerinde “Kürtçe” konuşmak zorunludur.

*Türkiye Cumhuriyetinin yanında olan Korucular, PKK tarafından teker-teker öldürülmektedirler.
Kahramanlarımızdan Sait Onat-Mehmet Güven- Mehmet Sait Coşkun Ramazan Erkan, PKK’ya karşı verilen mücadelenin efsane isimlerindendir. TC Devletinin gözü önünde hepsi, PKK tarafından şehit edildiler.

*PKK, bölgede her türlü uyuşturucu ekimi ve satımında başrolü oynamaktadır.

Paralel Devlet, “Devlet İçinde Devlet” demektir.
Yukarıda yazılanlar, Türk Milletinin moralini daha fazla bozmamak için hafifleterek yazılan tespitlerdir.
PKK/KCK Yapılanması Devlet olmanın gereği; “Asayiş Gücü- Vergi Toplama- Yargı- Bayrak- Şehitlik- Dil” gibi şartları AKP Hükümetinin “Açılım-Çözüm Süreci” dediği ihanet politikalarıyla gerçekleştirmiş ve “PARALEL DEVLETİ” kurma noktasına gelmiştir.

Tüm bunlar olurken sizler; Cumhurbaşkanı Gül’den- Başbakan Erdoğan’dan- Genelkurmay Başkanından- Milli Savunma Bakanından- İçişleri Bakanından veya MİT Müsteşarından,
“Burada Paralel Devlet Yapılanması Var. Bu kabul edilemez. Tek Devlet vardır, o da Türkiye Cumhuriyeti Devletidir” diye bir feryat ve engelleme çabası duydunuz, gördünüz mü?

-Cemaat denen “Uluslararası İllegal Yapıyı” Devletin en hassas birimlerine AKP sokmuştur. 12 yıldır tek başına iktidar olan AKP, üst Yargıyı bilerek Cemaate teslim etmiştir. Bakanlıkları Cemaatler ve Tarikatlar arasında pay eden, AKP’dir.
Türk Ordusunun çökertilmesi için, Cemaatin Yargıdaki adamlarına tuzak kurdurtan, AKP’dir. Kendisine muhalif olan kesimleri, Cemaatin Tetikçilerine teslim edip, zindana attıran AKP’dir.
Komutanları-Rektörleri-Aydınları Cemaat Tetikçileri eliyle, sahte-düzmece dijital delillerle yıllarca tutuklu yargılatan AKP’dir.

Üst paragrafta yazılanların doğruluğu bugün bizzat Başbakan Erdoğan, Bakanları ve Danışmanları tarafından söylenmektedir.
Tüm bunlar olurken sizler, Cumhurbaşkanı Gül’den- Başbakan Erdoğan’dan- Bakanlardan,
“Burada Paralel Devlet Yapılanması var. Bu kabul edilemez. Tek Devlet vardır. O da Türkiye Cumhuriyeti Devletidir” diye bir ses duyup, engelleme çabası gördünüz mü?

Dini-İmanı para olanlar, Gavur parasına Allah’a tapar gibi tapan sahte Müslümanlar, ne zaman ki hırsızlıkları-yolsuzlukları-rüşvetleri gün yüzüne çıktı, “Paralel Devlet Var”, “Devletin İçine Devlet Kaçmış” diye bağırmağa başladılar. Hırsızlık paralarına-avantalarına dokunan olmasa kurdukları soygun düzeni aynen devam edecekti. Ne paralel Devlet diyeceklerdi, ne de paralel yapı!
16 Aralık tarihine kadar ne Başbakan Erdoğan’dan ne de yandaşlarından
“Paralel Devlet” sözünü duyan var mı?

Yüce Allah’tan dileğim, Gül- Erdoğan- Özel- Fidan’ın akıllarını başlarına alıp, biraz olsun Türkiye’yi düşünmeleridir.
Yoksa bu ihanetin sonucu çok ama çok acılar çekilecek…

Sağlık ve başarı dileklerimle 15 Ocak 2014
Rifat Serdaroğlu

3 thoughts on “PARALEL DEVLET

  1. Sn. Bakanım kaçıncı paraleldeki paralel devletten bahsediyorsunuz? O bahsettiğiniz paralel devlet AKP hükümeti için legal ve kendisine zararı olmayan paralel devlettir. Ne istedilerse verildi, cemaat menşeli devlete de ne istedilerse verildi, ama dershaneler konusuna dokunulunca yolsuzluk dosyasını açıp ucu Başbakanın oğluna dayanan bir karşı harekete geçince bunların paralelliği göze battı. Bana dokunmayan paralel devletler bin yıl yaşasın ama hadlerini aşıp benim menfaatlerime dokunursa vay hallerine.

  2. Rifat Serdaroglu : PARALEL DEVLET | Prof. Dr. Ahmet SALTIK

  3. PARALEL DEVLET – Rifat Serdaroğlu « Ahsen Okyar

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s