SENİ MUHATAP ALMIYORUM

Cumhur’un Başı’nın Kayseri’de yaptığı konuşma, “Nobel Edebiyat Ödülüne” aday gösterilmelidir.
Konuşmada ilim var, irfan var, terbiye var, nezih bir üslup var, içerik var, doğru bilgi var! Ne ararsanız var, derde devadan gayri ne ararsanız var…

“Bu zat için (Kılıçdaroğlu) söylenecek çok şey var ama onun seviyesine inmeyi kendime yakıştıramıyorum. Sen benim rakibim olamazsın. Ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın! Ben bundan mahkeme yoluyla çok para aldım, daha da alacağım. Parasını alıyorum ama kendisini muhatap almıyorum…”

Cumhur’un Başı yerden göğe kadar haklı! Ben de olsam muhatap almam,
bana da yakışmaz!
Nasıl muhatap alsın ki;
Bir kere adamda utanma kalmamış! Kılıçdaroğlu’nun 4 Bakanı, devleti soyarken pişti oldular, yani polis diliyle enselendiler. İçlerinden biri “Ben ne yaptıysam, ne yolsuzluk yaptıysam Kılıçdaroğlu emrettiği için yaptım. İstanbul’daki tüm kupon (ballı) araziler onun emri ile verilirdi” dedi, iyi mi?
Ya Kılıçdaroğlu ne yaptı? Her namuslu yönetici gibi “Benim sorumluluğumdaki adamlar hırsızlık yapıyorlarsa, rüşvet alıyorlarsa bu suç benimdir! İstifa ediyor ve Türk Milletinden özür diliyorum” dedi mi? Yoksa suçu, ortağı olan cemaate atıp, pişkince yerinde oturmaya mı devam etti!
Cumhur’un Başı gibi namazında niyazında olan biri, bu utanmaz adamı nasıl muhatap alabilir ki?

Kılıçdaroğlu’nun iki oda bir salon ve duşakabinli evinde 1 Milyar Avro nakit para sakladığı ortaya çıkmadı mı?
Oğlu ile yaptığı konuşmaları tüm dünya dinlemedi mi? Kılıçdaroğlu, oğluna “Hala sıfırlayamadınız mı oğlum? Her an gelebilirler çabuk olun” demedi mi? Oğlu da; “Babacığım, geriye 30 Milyon Avro kaldı, onunla da 4 villa alacağız” diye cevap vermedi mi?
Eee bunları bildiği halde, Cumhur’un Başı gibi mübarek bir adam, Kılıçdaroğlu gibi tepeden tırnağa şaibeli birini niçin muhatap alsın ki?
Ben de olsam almam arkadaş, alamam yani…

Cumhur’un Başı’nın muhatap alacakları, üstün vasıflı- karıncayı bile incitmeyen, kâmil (olgun) insanlar bellidir. İzninizle bu değerleri açıklayalım da, görün bakalım kimler muhatap alınırmış!
-Artin Agopyan (Abdullah Öcalan);
Dönemin Başbakanı, TC Devlet Memurlarına verdiği emirlerle ve bunların kanalıyla Artin Agopyan’ı hep muhatap aldı. Ona, her seçimden birkaç ay önce, ateşkes ilan ettirdi, “bakın analar artık ağlamayacak” deyip, oyları topladı.
Ona İmralı’da televizyonlu-sekreterli daire verdi! Seçim geçtikten sonra, hadi öldürmek serbest demedi mi?

-Mesud Barzani;
Cumhur’un Başı Barzani’yi muhatap almakla kalmadı, onu adeta içine aldı! Kırmızı halılarda karşılayıp kongresinde “Onur Konuğu” yaptı.
Onu “Türkiye seninle gurur duyuyor” diye alkışlattı!
PKK Narko-Terör örgütünün hamisi Barzani ile karşılıklı oturup sazlı-sözlü sıra gecesi bile yaptılar. Eskiden ayağına giyecek postalı bile Türk Askerinden alan bu “Kırık ve kırıtık Barzani” Ortadoğu’nun en zengin adamlarından biri oldu! Cumhur’un Başı da, sıcağı ve zengini çok sevdiğinden Barzani’yi hep muhatap aldı! Ben de olsam alırdım yahu! Çulsuzları kim ne yapsın ki?

Daha muhatap alınacak çok insan var.
TBMM’de “Türk Milleti” dememek için hala yemin etmeyen Leyla Zana!
Artin Agopyan’ ın baş postacısı, filmci Süreyya Önder!
Atatürk düşmanı, fesli Kadir Mısırlıoğlu!
Diyarbakır meydanına ismi verilen Şeyh Sait savunucuları!
İngiliz ve Yunan uşağı İskilipli Atıf Hoca sevenleri!
El-Kaide liderlerinden ve IŞİD’in en büyük destekçisi Gülbettin Hikmetyar!
Tarihimizin en güçlü hayırseverleri; Yasin El Kadı ve Rıza Zarraf!
Türk Milletinin a..sına koyan Cengiz inşaat ve haram havuzunun haramzade müteahhitleri!

Daha Saray danışmanlarını, dönek gazetecileri, ödlek işadamlarını, poposunun kılı olmak isteyenleri yazmadık!
Bu kadar birbirinden değerli insanlar dururken, Ana Muhalefet Partisinin liderini kim muhatap alır?
Var mı öyle avara kasnak, ha var mı?

Sağlık ve başarı dileklerimle 26 Ocak 2016
Rifat Serdaroğlu

5 thoughts on “SENİ MUHATAP ALMIYORUM

  1. SENİ MUHATAP ALMIYORUM

  2. AR DAMARI çatlamışsa?…

    “Onların memleketinde bu seviyede utanmayı ayaklar altına almış insanlara ne denir bilmem ama bizim buralarda “ar damarı çatlamış” deniyor!”

  3. Madem O paralar helal ve kanuni yollardan kazanilmis nicin can havli ile kamyon kamyon kacirilsin ki? Bütün servetleri basta Gemicikler olmak üzere sayet helal ve kanuni olsaydi, Muktedir 24 Saat tüm kanallari belge göstermek ispat etmekle mecburi tutar di merak etmeyin.Buna ragmen HIRSIZ damgasi lafini milletin en az yüzde 60´i tarafindan benimsenmez di. ( Buna AKP´liler bile dahil caliyor ama calisiyor diyenler.) Her sorudan arastirmadan denetim den kac sonra hep baskalari suclu hain ve paralelci bunlar sütten cikmis akkasik.APO bile ülkemize bu kadar zarar vermeden önce bin kez artisini eksisini hesaplar hatta cesaret dahi edemez di.Bu heyhat her zararin icine baliklama daliyor.Nasil olsa Anayasa ve Yasalar YOK edilmis.Kurumlar yalakalik yarisina girmis en agir sartlarda en zorlu savaslari kazan en büyük ihanet ve ser odaklarini yok et koca bir Cumhuriyet kur sonra gel bir hesap vermek den kacan birine kosulsuz TESLIM ol.
    Nerede hata yaptik bilemiyorum.

  4. Kılıçtaroğlu’nun seviyesine inmezmiş!.. Sayende bu ülke seviyeden çok seviyesizlikler gördü! Daha inecek bir yeriniz mi kaldı? Yazıklar olsun,bir Cumhurbaşkanı böyle konuşursa başkasının çok daha argo ve küfürlü konuşması doğaldır. Ön teker nereye giderse arka teker oraya gider!

  5. SENİ MUHATAP ALMIYORUM | Cumhuriyetimiz İçin

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s