DİNDAR/KİNDAR NESİL VE KURŞUN

Türkiye süratle bu günden daha karanlık günlere doğru sürükleniyor.
Cumhur’un Başı Erdoğan’ın istediği de bu!
Dünyada ve Türkiye’de sıfırlanan itibarını sürdürebilmek, ihanete varan iç-dış politika uygulamalarının sonuçlarından kaçabilmek, servetindeki korkunç artışı saklayabilmek ve hesap vermemek için Türkiye’nin asla huzur içinde olmaması lazım!
Çünkü toplum huzur içinde olursa, düşünmeye başlayacak ve “Ne oluyor? Her gün onlarca şehit geliyor! Ben üzerimde küçük bir bıçak bile taşıyamazken nasıl oluyor da, binlerce ton bomba, on binlerce ağır silah ülkeye girebiliyor?
Ben yıllardır çalıştığım halde borcum artarken, Erdoğan’ın çocukları ve ailesi nasıl dolar milyarderi oluyor deyip, Hırsız vaaar
” diye bağırmaya başlayacak…

Toplumu, baskı ile terör ile gelecek ve can korkusu ile baskı altında tutarsanız, basın kuruluşlarının büyük bir kısmının da tasması (Erdoğan’ın lafı!)elinizde ise, her gün pembe tablolar çizip toplumu uyuşuk bir halde tutabilirsiniz…
Yapılan da budur!

Melih Gökçek denen adamın başlattığı iğrenç davranışlar, Salı günü İstanbul Fatih Camiinde AKP beslemeleri tarafından tekrarlandı. Ana muhalefet partisinin çelengi parçalandı! Yetinilmedi, bir de Kılıçdaroğlu’nun önüne meczup’un biri bir kurşun bıraktı!
Mafya jargonunda bu hareket, “dikkat et, ölme sırası senin” anlamındadır.
Bu ülkede, mafya patronları ile “iş tutan” siyasetçi kim?
Mafya patronları hangi siyasetçiyi desteklemek için, miting düzenliyorlar?
Hah, işte bu siyasetçi kimse, Kılıçdaroğlu’nun önüne atılan kurşunun emrini veren de odur.

Bu hareketle topluma verilmek istenen mesaj şudur;
“Bakın Ana Muhalefet Liderine bunlar yapılıyor ve polis seyrediyorsa, sizin başınıza bir şey gelse, kimse sizi elimizden alamaz. Susun oturun!”
Toplum hareket etmediğinden ayağındaki zinciri fark etmiyor!
Amma toplum bir defa hareket ederse, ayağındaki prangaları görecek ve ya tam köle olmayı kabul edecek, ya da sel olup odunların hepsini süpürüp atacak!

Eyy Türk Milleti;
Dünyadaki 200 civarındaki devlet içinde “YOLSUZLUK SIRALAMASINDA” Meksika birinci, Türkiye ikinci oldu! Araştırma, Binali Başbakan olduktan sonra yapılsaydı, kesin birinciydik!
Bir Millet için bundan daha utanç verici bir durum olabilir mi?
Toplum olarak bizler hırsızlık yapmadığımıza göre, kim soyuyor bu devleti yahu!
Kim bu “Hırsızlar İmparatoru?” Bu utanç karşısında, Saraydan veya Hükümetten bir yalanlama, bir ses çıktı mı? Tısssss!

Federe İslam Devleti kurmak isteyen hainler Türk Devletinin tepelerine oturmuşlarsa, 1994-2016 yılları arasında Türkiye’nin başına organize bir soygun çetesi çöreklenmişse!
Tombalak Paşadan sonra bir de “Ağlayan Paşamız” olduysa!
Maaşlarını Türk Milletinden alan adliye ve emniyet bürokratları şereflerini, tarikat-cemaat artıklarına satmışlarsa ve yanlarında Türk Devletinin kurucularına hakaret edilirken susmuşlarsa!
Hile-hurda-çürümüşlük tepeden tırnağa devlet kademelerinin çoğunu sarmışsa!

Türk Milletinin önünde iki yol kaldı demektir;
-Ya bu haline razı olup, İran veya Suudi Arabistan benzeri bir rejimde yaşamayı kabul edecek,
-Ya da, aynen Türk Kurtuluş Savaşında yaptığımız gibi, kendi kaderimizi elimize alıp bu emperyal tuzağı, kuranların kafalarında parçalayacak…

Üçüncü bir yol yoktur…

Sağlık ve başarı dileklerimle 09 Haziran 2016
Rifat Serdaroğlu

2 thoughts on “DİNDAR/KİNDAR NESİL VE KURŞUN

 1. Bir insanin bu kadar mi gözü döner, bu kadar mi prokativ olu,r bu kadar mi düsmanca davranir, düsmanlik yaymaya calisir?Ayni hareketi bir CHP´li adam Binali Yildirim´in önüne mermi atsaydi yine MILLETIN TAKDIRI´dir derler miydi acaba yoksa onu mermi manyagi mi yaparlar di…Cenaze töreninin icine bile ettiller.Ilk defa ÜRKER oldum.DEVLET resmen BITMIS.Is organize cete´ye dönüsmüs.Üstelik sikayet edecek yer de kalmamis.Adam rahatlikla cevik kuvvet üniformasi giyip törene katilabiliyor adam tutuklamaya darp etmeye kalkabiliyor.Devlet vasfi bitti.Bu Gözükaralik hayra alamet degil ic savasa bölünmeye yok olmaya gidiyoruz.Devlet´in CÖKÜS´ünü göz göre göre seyretmek cok ama cok zoruma gidiyor kahroluyorum.Tüm Kurumlar da maalesef yalakalik yarisi icinde kime sikayetini derdini anlatacaksin?
  Hergün sehitlere patlamalara teröre uyanmak dan biktim usandim.Hic mi iyi bir haber cikmaz? Ne ugursuz tipler geldi basimiza Irak dan,Suriye den beter olduk.Dünya da bizi ADAM yerine Afrika Kabileleri bile koymuyor artik.Binlerce kez Lanetler olsun ….

  • Gurbetci kardes:

   Terore uyanmak durumuna nasil geldik hic dusundunuz mu?
   Kemalist irkciligin, katliamlarin bir sonucu degil mi bu?

   Cok daha yakin bir donemde, 1990’larda 2.5 milyon Kurdun yasadigi mezalim ve zorunlu goc, on binlercesinin olduruldugu, faili mechul cinayetlere kurban gittigi, iskenceden gecirildigi, kimliklerinin kulturlerinin yasaklandigi yillarin etkisi olmadi mi sizce?

   Buna ilk karsi cikan, zulmu durduran, insani hak ve ozgurlukleri iade eden, yasaklari kaldiran, Kurt halkinin %85-90’ini birlikte yasamaya ikna eden AK Parti degil miydi?

   Peki, bu zulum, irkciliga karsi siz ne yaptiniz? Tek bir yazi; itiraz, protesto yaptiniz mi? Yapmadiysaniz, tavsiyem bir ayna karsisina gecin sikayetlerinizi, protestonuzu, suclamalarinizi oyle yapin.

   Cunku,

   Zulme sessiz kalan, zulmun sonuclarindan mesuldur.
   Sikayet hakki kalmamistir.

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s