SOÇİ’DE NE OLDU?

Türkiye’de özellikle dış olayları iyi analiz edip, insanlara doğru bilgi veren gazeteci sayısı o kadar az kaldı ki!
Bu yetenek ve deneyime sahip olanların ise yazabilecekleri gazete yok!
AKP Üyesi Tarafsız Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Katar’lı dostları hemen-hemen tüm gazete ve televizyonları satın almaya başladılar! Tek devlet-tek millet-tek vatan- tek bayrak-tek adamdan gele-gele “TEK SES” li Türkiye’ye geldik…

FETÖ’ne ait tüm televizyonlar-radyolar-gazetelerin hepsi TMSF tarafından Erdoğan’ın Damadının, yani ailenin olduğu söylenen Turkuvaz Medya Grubuna satılmış!
Hangi ihale yöntemi ile satılmış? Kaça satılmış? Başka talip yok muymuş? Bunları Türk Milleti bilmiyor! Başbakan biliyor mu? O da bilmez!
Damat bilir, AKP’nin gelecek Genel Başkanı bilir, Bilal Oğlan bilir! Yani Saray sülalesi bilir…

Hürriyet Gazetesi ile ilgili yapılan satış anlaşması hala gizli tutuluyor.
Fakat dikkatli okuyucular biliyorlar ki, Hürriyet Gazetesinin ve Doğan Medya Grubu televizyonlarının, özellikle referandumdan sonraki yayın politikası birebir Saray’a bağlı götürülüyor!

Perşembe günkü gazetelerde, AKP Üyesi Erdoğan’ın Katar’lı dostlarının NTV-Star televizyonlarını, AKP’ye üye olmayan Erdoğancı Ferit Şahenk’ten 800 milyon dolara almak için anlaştıklarını yazdı!

Ehh bundan böyle canı sıkılan gazete okusun, tv seyretsin. Türkiye nasıl uçmuş, nasıl zengin olmuşuz, dünya bizim karşımızda nasıl titremiş, öğreniriz!
Ohh sefanız olsun…

Gelelim gerçeklere;
AKP üyesi Erdoğan’ın Soçi ziyareti bizlere zafer olarak aktarıldı!
-Putin, “Tamam Sayın Erdoğan, siz haklı imişsiniz. PYD-YPG yani PKK terör örgütüdür. Biz Suriye’de bu teröristlerle beraber değiliz” dedi mi?
-Trump, “Okey AKP üyesi President Erdoğan, biz de hatamızı anladık. Artık PKK ve yan kuruluşları ile ilgimizi kesiyoruz” dedi mi?

Yoo ikisi de böyle bir şey söylemedi. Aksine PKK’yı korumak için ABD, tanklarını Türkiye sınırının dibine konuşlandırdı!
Rus Generaller de PKK’lılar ile kolkola fotoğraf vermeye devam ettiler.
Neresi zafer bunun?

Yapılan tıpkı “Çekiç Güç” olayında Irak’ta yaşananın, ABD-Rus işbirliğiyle Suriye’de tekrar edilmesidir.
Çekiç Güç nasıl 36. Paralelin altında PKK’yı besleyip güçlendirdiyse, bu kez Suriye’de “Güvenli Bölge”, “Çatışmasızlık Bölgesi” gibi uydurma adlarla “Kürdistan Devletinin” Suriye bölümünü oluşturmaktır.

AKP Üyesi Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, Genelkurmay Başkanı Hulusivil ve kanunsuz olarak MİT Müsteşarı yapılan Fidan, bizlerin gördüğü bu gerçeği görmüyorlar mı?
Yoksa böylesi işlerine mi gelir?

Değerli Okurlar;
Bu gidiş, Büyük Ortadoğu Projesinin en önemli hedefi olan “Kürdistan Devletinin” kurulmasına doğru gidişin adımlarıdır. Adamı boşu boşuna Eşbaşkan yapmamışlar değil mi?

Soçi’de yapılan, bölgemizde 2. İsrail olarak görev yapacak olan Kürdistan Devleti adlı piçin ebeliğini kimlerin yapacağının belirlenmesidir.
Türk Milleti tüm bu ihanetlerin farkındadır. Ebelerin ortaya çıkmasını bekleriz…

Sağlık ve başarı dileklerimle 05 Mayıs 2017
Rifat Serdaroğlu

One thought on “SOÇİ’DE NE OLDU?

  1. Sayın Serdaroğlu,
    Size 100 kere söyledim…. gene söylüyorum..Bu millete itimat edilmez. Bu millet yüzyıllardır adına Din denilen aldatmaca ile beyni uyuşturulmuş, düşünmeyen ,sogulamayan, araştırmayan, Padişahlar, Sultanlar, ve kerameti kendinden menkul iktidar ve menfaat peşindeki tarikat şeyhleri ile , Dİn tüccarları ile sadece BİAT kültürüne itaat ettirilmiş bir toplumdur. Bunun böyle olduğunu son sözde referandum aldatmacasının haritalarında çok daha iyi gördük ama gene akıllanmadık.Bütün aymazlar ” Bu milletin sağ duyusuna güveniyorum ” zırvası ile mastürbasyon yapıyorlar. Bu millete fazla güvenmeyin. Bu milletin anlayabildiği iki şey vardır. Adına Din denilen şey ( ki aslında onu bile bilmez…boş hurafaelere inanır ) ve din’ i kullanarak hem iktidar hem de karun olan sahtekar siyasetçiler.
    Sağlıklı güzel günler dileği ile…

Düşüncelerinizi yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s